Mobilā versija
+10.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

5 iemesli, kāpēc sievietes pamet arī vīriešus, kurus mīl

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Visiem zināms, ka iemīlēties ir viegli, bet šķiršanās – tā ir attiecību grūtākā daļa. Kad cilvēki nolemj pārtraukt attiecības, situācija var iznākt ļoti haotiska, emocionāla un saspringta.

Sievietes attiecības bieži vien iemīlas spēcīgāk un pilnīgāk atdod sevi otram cilvēkam. Kad sieviete kādu mīl, viņa nevilcinās atdot viņam sevi pilnībā, savukārt vīrieši parasti ir piesardzīgāki. Bet tajā pašā laikā, ja vīrietis nespēj sevi pierādīt kā sievietes cienīgu, viņa nekavēsies to pamest, pat ja ļoti mīl.

Vai tas izklausās dīvaini? Ja tā, tad izlasi šo rakstu, lai uzzinātu, kāpēc sievietes mēdz pamest pat tādus vīriešus, kuros ir iemīlējušās!

1.Vīrietim trūkst spontanitātes.

Vīriešiem bieži vien patīk ievērot noteiktu dzīves ritmu, kas nereti pārvēršas rutīnā – it īpaši, kļūstot vecākiem. Tas ne vienmēr ir slikti, bet sievietēm vajag mazliet spontanitātes šad un tad. Darīt vienu un to pašu katru dienu bez mazākajiem pārsteigumiem ātri kļūst garlaicīgi. Spontāni ik pa laikam izdari viņai kaut ko jauku, lai uzturētu dzirksti attiecībās!

2. Ievērojamas pārmaiņas dzīvē.

Sievietei, gadiem ejot, nākas piedzīvot spēcīgas pārmaiņas dzīvē – bērni pamet mājas, menopauze, vecāki kļūst slimi un kopjami, kāds no tuviniekiem pamet šo pasauli, uzmācas kāda slimība. Ja vīrietis nav vienmēr gatavs būt blakus un atbalstīt sievieti šo pārmaiņu laikā, kādēļ gan lai viņa paliktu kopā ar viņu?

3. Vīrietis nav klāt.

Ja viņš ir vienmēr prom, darot to, kas pašam patīk, sieviete ātri nogurs no tā, ka vīrietis nepavada laiku kopā ar viņu, un drīz pametīs viņu pavisam. Vajag fizisku vīrieša klātbūtni un atbalstu.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+