Mobilā versija
+12.3°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

5 iemesli, kāpēc sievietes pamet arī vīriešus, kurus mīl

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Visiem zināms, ka iemīlēties ir viegli, bet šķiršanās – tā ir attiecību grūtākā daļa. Kad cilvēki nolemj pārtraukt attiecības, situācija var iznākt ļoti haotiska, emocionāla un saspringta.

Sievietes attiecības bieži vien iemīlas spēcīgāk un pilnīgāk atdod sevi otram cilvēkam. Kad sieviete kādu mīl, viņa nevilcinās atdot viņam sevi pilnībā, savukārt vīrieši parasti ir piesardzīgāki. Bet tajā pašā laikā, ja vīrietis nespēj sevi pierādīt kā sievietes cienīgu, viņa nekavēsies to pamest, pat ja ļoti mīl.

Vai tas izklausās dīvaini? Ja tā, tad izlasi šo rakstu, lai uzzinātu, kāpēc sievietes mēdz pamest pat tādus vīriešus, kuros ir iemīlējušās!

1.Vīrietim trūkst spontanitātes.

Vīriešiem bieži vien patīk ievērot noteiktu dzīves ritmu, kas nereti pārvēršas rutīnā – it īpaši, kļūstot vecākiem. Tas ne vienmēr ir slikti, bet sievietēm vajag mazliet spontanitātes šad un tad. Darīt vienu un to pašu katru dienu bez mazākajiem pārsteigumiem ātri kļūst garlaicīgi. Spontāni ik pa laikam izdari viņai kaut ko jauku, lai uzturētu dzirksti attiecībās!

2. Ievērojamas pārmaiņas dzīvē.

Sievietei, gadiem ejot, nākas piedzīvot spēcīgas pārmaiņas dzīvē – bērni pamet mājas, menopauze, vecāki kļūst slimi un kopjami, kāds no tuviniekiem pamet šo pasauli, uzmācas kāda slimība. Ja vīrietis nav vienmēr gatavs būt blakus un atbalstīt sievieti šo pārmaiņu laikā, kādēļ gan lai viņa paliktu kopā ar viņu?

3. Vīrietis nav klāt.

Ja viņš ir vienmēr prom, darot to, kas pašam patīk, sieviete ātri nogurs no tā, ka vīrietis nepavada laiku kopā ar viņu, un drīz pametīs viņu pavisam. Vajag fizisku vīrieša klātbūtni un atbalstu.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+