×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. septembris, 2016
Drukāt

Vīriešiem jauna mode: pīt bizes. Stilīgi vai muļķīgi? (4)

bizes1

Vēl no modes nav izgājusi tendence vīriešiem ar garākiem matiem nēsāt tos, saņemtus copē uz pakauša.

Taču tagad ir vīrieši, kas šo trendu izvērsuši vēl tālāk: vietnē Instagram parādījies bilžu pieplūdums, kurā vīrieši pin matus īpatnējās bizēs uz galvas.

Viedokļi par tām dalās gan vīriešu, gan sieviešu vidū. Daudziem tomēr patīk. Ko domā tu?

Avots: mandatory.com

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Ir jabut ipasi stulbiem lai piekasitos pie citu cilveka izskata. Kur problema ja kadam uz galvas uzpita bize? 😀

 2. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Virsrakstā pieļauta būtiska kļūda: “vīriešiem”! Nevar pat būt runas par vīriešiem, jāraksta ”vīeriešu dzimtas pārstāvjiem”.
  Īsti vīrieši nestaigā pelēkās, nošļukušās treniņbiksēs ar tūti galvā, braucot 300 € “vērtā” bemberī pat +30 grādu karstumā vai klīstot pa lielveikaliem.
  Tikko biju Barselonā un priecājos cik eleganti, vienkārši, skaisti ir ģērbušās spāņu jaunkundzes, jaunekļi un vīrieši. Ja neņem galvā ieklīdeņus no Āfrikas un arābu pasaules, tad mums ir kaunā jānosarkst par saviem “vīriešiem” un arī sievietēm. Protams, tur visādu īpatņu ir pat vairāk kā mums, taču vidusslānis (te domāju kaut cik skolā gājušos un strādājošos) ir tālu mums priekša. Pirmkārt jau ar izpratni par skaisto un solīdo.
  Turpināsim pīt bizes, nesāt auskarus, likt gredzenus degunā, lūpās un dažādās vēdera daļās, pārgudri tetovēsimies ar ķīniešu hieroglifiem un būsim īsti Latvijas “vīrieši! Lai pasaule zin, kas esam par brašuļiem!!!”

 3. Saskatījušies ”Vikingus”’…

 4. Ar ko biziites sliktaakas par drediem?

Draugiem Facebook Twitter Google+