Mobilā versija
-0.7°C
Alvīne
Sestdiena, 16. decembris, 2017
24. oktobris, 2016
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Skorpiona zvaigznāju

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saule būs Skorpiona zodiaka zvaigznājā. Cilvēkos modīsies vēlme saukt lietas īstajos vārdos. Tāpēc būs jūtama spriedze, kas kuru katru mirkli var pāraugt konfliktā. Ieteicams lielāku vērību veltīt saviem darbiem un mazāk uztraukties par lietām, kur neviens padomu neprasa.

Jauns Mēness cikls sākas 30. oktobrī plkst. 19.38.

Pilnmēness būs 14. novembrī plkst. 15.52.

No 7. līdz 24. oktobrim Merkurs būs Svaru zīmē, tādējādi radot vēlmi satikties un pavadīt laiku ar simpātiskiem cilvēkiem un uzturēties tur, kur valda brīva un pozitīva atmosfēra. 24. oktobrī Merkurs pāries Skorpiona zvaigznājā, tāpēc savos izteicienos cilvēki būs kritiskāki, dažkārt pat ciniski un aizskaroši. Daudziem patiks lietot salīdzinājumus un aforismus.

Venera virzīsies pa Strēlnieka zvaigznāju, tāpēc cilvēki interesēsies par iespējām kvalitatīvi atpūsties, ceļot un sevi dažādi pilnveidot. 12. novembrī Venera ieies Mežāža zvaigznājā, tāpēc modē atkal būs klasika gan apģērbā, gan kultūras pasākumu izvēlē.

Marss būs Mežāža zvaigznājā, tāpēc visa enerģija tiks koncentrēta, lai sasniegtu savus mērķus. Sākot ar 9. novembri, Marss virzīsies pa Ūdensvīra zvaigznāju, tāpēc cilvēkiem nepatiks jel kāda veida ierobežojumi. Daudzi uzskatīs, ka likumi uz viņiem neattiecas, tāpēc jācenšas izvairīties no spriedzes situācijām un konfliktiem.

Jupiters būs Svaru zodiaka zvaigznājā, tādējādi pastiprinot vajadzību pēc izsmalcinātām lietām. Aktuāli būs partnerattiecību jautājumi. Novembrī Jupiters veidos spriedzes aspektu ar Plutonu un tāpēc nepārdomāta rīcība var nest ievērojamus zaudējumus.

Saturns joprojām ir Strēlnieka zvaigznājā un veidos labvēlīgu aspektu ar Jupiteru. Tāpēc ir piemērots laiks uzkrājumu veidošanai, darījumiem ar nekustamo īpašumu un naudas investēšanai nākotnes projektos.

Pievienot komentāru

Jaungada horoskops. Kāds katrai zodiaka zīmei būs 2018. gada 1. janvāris? (1)Pirmās jauna gada dienas reizēm ir visai sarežģītas. Piedāvājam horoskopu, kas palīdzēs tikt galā ar visnegaidītākajām situācijām!
Draugiem Facebook Twitter Google+