×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. novembris, 2016
Drukāt

Es nekad nesaukšu sevi par dīvu. Saruna ar šova “Izklausies redzēts” finālisti Dināru Rudāni (3)

Foto - Iveta Sēbriņa un TV3 publicitātes fotoFoto - Iveta Sēbriņa un TV3 publicitātes foto

“Es vienkārši daru to, kas mani patiesi aizrauj.” Šis teikums ļoti trāpīgi raksturo meiteni, kuru iepazinām Latvijā šoruden populārākajā un visvairāk skatītajā raidījumā – kanāla TV3 šovā “Izklausies redzēts”. Šova fināliste DINĀRA RUDĀNE šovā spoži startēja ar uzvarām pirmajos divos raidījumos un acumirklī iekaroja skatītāju sirdis ar savu patiesumu, godīgumu un pozitīvo attieksmi pret dzīvi.

Nav noslēpums, ka liela daļa tavu atbalstītāju tevi iepazina kā “Izklausies Redzēts” Dināru. Bet kas tu esi ārpus šī šova?

Vokālists.

Vienā vārdā – vokālists?

Jā, tieši tik vienkārši. Brīvību mīlošs vokālists.

Kā tu nokļuvi “Izklausies Redzēts”?

Mani uzrunāja Guntars Gulbiņš. Viņam kāds mani ieteica, laikam kaut kā uzticējās.

Piekriti bez domāšanas?

Oj, nē.. Es domāju ilgi un dikti, apdomāju katru savu nākamo soli šova sakarā, gribēju uzzināt visus noteikumus, saprast, vai tie mani apmierina. Jāatzīst, ka vairāk šim visam bija mīnusu. Tā tu dzīvo mierīgu dzīvi, strādā ierastajā režīmā.. Bija jādomā vai vispār gribas izkāpt no savas komforta zonas, jo šovs nāk komplektā ar atpazīstamību. Tu vairāk nevari atļauties tik daudz. Jebkuram cilvēkam, kurš ir kaut cik atpazīstams, ir jāpiedomā pie tā, ko viņš dara,lai neparādītu sevi no sliktākās puses, lai nenestu negatīvu vēstījumu. Man tomēr raksta arī mazi bērni, es pat reizēm domāju, kādas bildes drīkstu un nedrīkstu likt savos sociālajos tīklos. Zinu, ka daudzi pie tādām lietām nepiedomā, bet es laikam esmu atbildīgs cilvēks, negribu, ka kāds paņem no manis kaut ko sliktu.

Un tomēr piekriti.. Nenožēlo?

Nē, tiešām nē. Šis šovs ir tas, ko es daru. Es vienmēr esmu atteikusies no latviešu un krievu projektiem, bet šajā šovā es daru to, kas man patīk. Es ikdienā dziedu un klausos ārzemju mūziku, šovā es daru to pašu. Un mēs esam ļoti labs kolektīvs, visi viens otram palīdz, nav negatīvu emociju. Beigu beigās viss izvērtās ļoti patīkami un labi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Taisnība gan. Vispār jau neviena māksliniece nesauc sevi par ,,dīvu” ! Tas ir citu ziņā…

  2. Go, Dinara, go!!!

  3. Es par tevi ,lai tu uzvaretu.

Draugiem Facebook Twitter Google+