×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Pārsteidzoši iemesli, kāpēc sievietēm nelietot vīriešu skuvekļus (2)

skuveklis1

Varētu šķist, ka skuveklis ir un paliek skuveklis, un ka uzbūve tiem visiem ir vairāk vai mazāk tāda pati, kā arī funkciju tie pilda vienu un to pašu, bet tā vis nav! Vīrietim ir jālieto vīriešu skuvekļi, bet sievietēm – sieviešu, un mēs atklāsim, kāpēc!

Sievietes nereti pērk vīriešu skuvekļus, jo tie ir manāmi asāki un nodrošina tuvāku skuvumu, tai pat laikā nemaz neaizdomājoties par to kā atšķiras sieviešu un vīriešu skuvekļi un kāpēc sieviešu skuvekļiem piemīt citas īpašības! Esam apkopojuši sarakstu, kur ir uzskaitītas atšķirības starp sieviešu un vīriešu skuvekļiem, kas tev liks padomāt divreiz pirms pirkt vai aizņemties skuvekli no savas otrās pusītes!

1.Skūšanas leņķis
Vīriešu skuvekļu asmeņu leņķis ir lielāks, kas attiecīgi nozīmē, ka šie asmeņi ir “agresīvāki” attiecībā pret ādu. Vīriešu skuvekļi ir paredzēti pamatā sejas apmatojuma skūšanai, un kā mēs zinām, bārdu un ūsu matiņi ir daudz cietāki kā ķermeņa apmatojums – tāpēc arī asmeņi ir “agresīvāki”. Sievietēm šāda asmeņu agresivitāte nozīmē saskrāpētu un kairinātu/apsārtušu ādu.

2.Skuvekļa forma un kustība
Sieviešu skuvekļu rokturiem ir lielāks izliekums, lai būtu labāk pārredzams laukums, kuru sieviete skuj. Tāpat sieviešu skuvekļiem ir kustīgāka galviņa, kas paredzēta lielāka nedīdzena laukuma skūšanai viena vēziena laikā.

3.Skuvekļa galviņas mitrinošā josliņa
Sieviešu skuvekļiem šī josliņa ir lielāka, jo sievietes āda ir uzņēmīgāka kairinājumiem. Tāpar arī josliņas ķīmiskais sastāvs atšķiras izejot no tā, kas ir vairāk nepieciešams vīriešiem un kas sievietēm.

Avots: rd.com

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pāris reizes esmu izmēģinājusi sieviešu skuvekļus un secinājusi, ka vīriešu skuvekļi ir daudz labāki, maigāk noskuj, neskrāpē ādu un ir daudz daudz labāki par sievietēm domātajiem!

  2. No sieviešu skuvekļu “mitrinājuma” man ir alerģija.. Neder, tādēļ lietoju vīriešu. Piedevām – cena atšķiras vairākas reizes. Arī no putām ir bijusi alerģija.. Laikam jau būtu jāpamēģina kas cits, bet man labi sanāk skūt ar ūdeni labi saslapinātu, ar ziepēm iepriekš mazgātu ādu.
    Tikai – ar prātu (lēnītēm, lai nesaskrāpējās) un laiku palaikam ādu atkal saslapina ar ūdeni, ja neslīd viegli.

Draugiem Facebook Twitter Google+