Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
27. maijs, 2016
Drukāt

8 ātri veidi, kā atjaunot skaistumu vētrainas nakts

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tev noteikti ir pazīstama situācija, kad brīnišķīgais princis sauc uz randiņu, bet dzird atteikumu, jo tu šodien neesi formā. Noguris izskats, bāli vaigi, nedzīvs skatiens… ja tas noticis vien vienu reizi, tad nekas briesmīgs. Bet, ja tā turpināsies arī turpmāk, – visus prinčus izķers citas! Galvenais, bez panikas. Mēs tev pastāstīsim, kā ātri pārvērsties no briesmoņa skaistulē, lai satiktu savu varoni un dzīvotu ar viņu ilgi un laimīgi.

Nomazgājies ar sālsūdeni

Lai ātri noņemtu pietūkumu un pampumu uz sejas, ielej divos šķīvjos pa glāzei ūdens un izšķīdini katrā pa tējkaroeti sāls. Pats galvenais – seko, lai vienā šķīvī ūdens būtu paciešami karsts, bet otrā – gandrīz ledains. Pēc kārtas mazgājies katrā šķīvī,un rezultāts uzreiz būs redzams sejā!

Ieej dušā

Ja esi neizgulējusies vai nogurusi, ieej kontrastdušā. Ļoti, ļoti kontrastainā. Tas palīdzēs uzmundrināt ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Tomēr esi uzmanīga! Ja vakar par daudz iedzēri un organisms ir saindēts ar alkoholu, tad tāda procedūra ir kategoriski aizliegta. Labāk ielien siltā vannā.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+