×
Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2015
Drukāt

8 kopābūšanas veidi, kas ir daudz intīmāki par seksu. Ieteikumi vīriešiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katru reizi, kad mēs runājam par tuvību, tad pirmais, kas ienāk prātā, ir sekss. Bet sekss un tuvība – tās reizēm ir divas dažādas lietas. Laikā, kad mīlējamies, mēs fiziski varam būt tuvu viens otram, bet emocionāli – miljons kilometru tālu.

Tuvība balstās uz zināšanām. Tā ir iespējama tikai tur, kur vismaz viens no partneriem zina otru labāk, nekā viņš pats. Lūk, kāpēc vīriešiem ar seksu viss ir labi, bet ar tuvību – tik slikti.

Lai kļūtu savam partnerim par patiesi tuvu cilvēku, būs jāpapūlas. Lūk, dažas metodes, kuras jums būtu jāpamēģina.

1. Sakiet viņai, ka viņa ir skaista.

Netrūkst vīriešu, kuri ir gatavi slavēt sievieti kaut katru dienu. Atšķirība starp viņiem un jums ir tā, ka tad, kad jūs viņai sakāt, ka viņa ir skaista, jums nav nekādu slēptu motīvu.

Jūs taču nesakāt to tūkstošiem citām sievietēm cerībā, ka kāda no viņām piekritīs ar jums pārgulēt? Kad jūs savai sievietei sakāt, ka viņa ir skaista, jūs it kā apstipriniet: “ Es tevi mīlu. Un tu esi pati skaistākā sieviete, kādu es jebkad esmu sastapis.”

Kad sieviete zina, ka jūs viņu cienat gan viņas iekšējā, gan ārējā skaistuma dēļ, tad viņai nav jāuztraucās, ka jūsu jūtas varētu mainīties.

Tādi vārdi ir pati intīmākā lieta, kas vien starp diviem, viens otru mīlošiem cilvēkiem vien var būt.

2. Uzrakstiet viņai mīlestības vēstuli.

Daudz ko var pateikt bez vārdiem, bet tomēr katra sieviete grib arvien jaunas un jaunas atzīšanās mīlestībā.

Sniedziet viņai vismaz kādu fizisku savas mīlestības apliecinājumu, pie kura viņa varēs vērsties, kad skums pēc jums. Vai arī, kad sāks šaubīties par jūsu jūtu patiesumu. Ticiet man, nav vienkāršāka un “drošāka”veida par šo, kā padarīt sievieti laimīgu…

Nav jābūt izcilam rakstniekam, lai tādu vēstuli uzrakstītu. Vienkārši izsakiet ar vārdiem visu to labāko, ko pret viņu jūtat. Nerakstiet vēstuli datorrakstā. Labāk būs, ja rakstīsiet to ar roku. Jūsu rokraksts ļaus viņai sajust, ka šie vārdi ir uzrakstīti tikai un vienīgi viņai un, ka to patiešām esat rakstījis jūs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+