Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
1. oktobris, 2014
Drukāt

8 mazas lietas, par kurām aizmirstam pateikties

1. Laba saruna

1no8
DZĪVES GUDRĪBA. Kas pareizi norāda uz manām kļūdām, ir mans skolotājs, kas nosauc manus labos darbus, – mans draugs, bet kas glaimo – mans ienaidnieks. Sni Czi. Foto - Shutterstock.comDZĪVES GUDRĪBA. Kas pareizi norāda uz manām kļūdām, ir mans skolotājs, kas nosauc manus labos darbus, – mans draugs, bet kas glaimo – mans ienaidnieks. Sni Czi. Foto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Ikdienā bieži vien mēs nenovērtējam notikumus, kas padara mūsu dzīvi krāšņāku un pilnasinīgāku. Amerikāņu interneta izdevums “HuffinngtonPost.com” apkopojis astoņas vienkāršas lietas, kuru vērtība mums ir jāapzinās, lai justos laimīgiem. Sākumā tie var šķist sīkumi, kam nepievēršam uzmanību, tomēr no tiem top lielāka apmierinātība ar dzīvi un līdz ar to arī prieks par dzīvi.

Mūsdienās ir pazudusi vecā labā un dziļā saruna – “no sirds uz sirdi”, kurā uzklausīšana tiek izmantota līdzīgās devās kā runāšana. Pārāk bieži mēs iestrēgstam nelielās sarunās, kaut arī lielākā daļa no mums pret tām iebilst. Nākamreiz, kad esat kopā ar labu draugu, jautājiet viņam “lielākus” jautājumus, un novērtējiet saistoši kopā pavadīto laiku kā rezultātu.

  1. Laba saruna
  2. Ciešs apskāviens
  3. Godīgums
  4. Pārvietošanās sabiedriskajā transportā
  5. Sajūta, ka darāt pareizo lietu
  6. Savējo jociņi
  7. Bijību iedvesmojoši mirkļi
  8. Jūs pats

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+