Mobilā versija
+15.8°C
Milija, Maiga
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
1. oktobris, 2014
Drukāt

8 mazas lietas, par kurām aizmirstam pateikties

1. Laba saruna

1no8
DZĪVES GUDRĪBA. Kas pareizi norāda uz manām kļūdām, ir mans skolotājs, kas nosauc manus labos darbus, – mans draugs, bet kas glaimo – mans ienaidnieks. Sni Czi. Foto - Shutterstock.comDZĪVES GUDRĪBA. Kas pareizi norāda uz manām kļūdām, ir mans skolotājs, kas nosauc manus labos darbus, – mans draugs, bet kas glaimo – mans ienaidnieks. Sni Czi. Foto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Ikdienā bieži vien mēs nenovērtējam notikumus, kas padara mūsu dzīvi krāšņāku un pilnasinīgāku. Amerikāņu interneta izdevums “HuffinngtonPost.com” apkopojis astoņas vienkāršas lietas, kuru vērtība mums ir jāapzinās, lai justos laimīgiem. Sākumā tie var šķist sīkumi, kam nepievēršam uzmanību, tomēr no tiem top lielāka apmierinātība ar dzīvi un līdz ar to arī prieks par dzīvi.

Mūsdienās ir pazudusi vecā labā un dziļā saruna – “no sirds uz sirdi”, kurā uzklausīšana tiek izmantota līdzīgās devās kā runāšana. Pārāk bieži mēs iestrēgstam nelielās sarunās, kaut arī lielākā daļa no mums pret tām iebilst. Nākamreiz, kad esat kopā ar labu draugu, jautājiet viņam “lielākus” jautājumus, un novērtējiet saistoši kopā pavadīto laiku kā rezultātu.

  1. Laba saruna
  2. Ciešs apskāviens
  3. Godīgums
  4. Pārvietošanās sabiedriskajā transportā
  5. Sajūta, ka darāt pareizo lietu
  6. Savējo jociņi
  7. Bijību iedvesmojoši mirkļi
  8. Jūs pats

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+