Reklāmraksti

8 oriģinālas dāvanas vīrietim0

Mūsu lieliskie vīrieši ir pelnījuši, ka svētkos un jubilejās viņus iepriecinām ar jaukām un oriģinālām dāvanām. Tomēr tādas nemaz nav tik viegli atrast, ja gribam izvairīties no klišejām un garlaicības, gribam, lai dāvanas saņēmēja acis patiesi iemirdzas priekā un pārsteigumā. Iedvesmai un ideju rosināšanai esam apkopojuši dažas oriģinālas dāvanas vīrietim.

Dāvanas izvēlējāmies no ļoti plašā un daudzveidīgā “Lieliska Dāvana” piedāvājumu klāsta: https://www.lieliskadavana.lv/davanas-virietim. Arī jūs šajā vietnē varat dažu minūšu laikā atrast un iegādāties oriģinālu un tieši savam vīram, draugam, tētim vai brālim piemērotu dāvanu. Lūk, dažas oriģinālas dāvanas vīrietim, kas mums šķita uzmanības vērtas.

Piedzīvojuma brauciens ar bagiju

Ikviens vīrietis neatkarīgi no vecuma un nodarbošanās dziļi sirdī ir arī delverīgs puika, kuram patīk iztrakoties un padauzīties. Tikai šoreiz pieaugušo stilā. Aizraujošs un adrenalīna pilns brauciens ar bagiju būs īstā dāvana, lai apmierinātu vīrieša piedzīvojumu alkas. Brauciens būs pa speciāli ierīkotu trasi, kas ved gan pa pļavām, gan mežiem. Brauciena laikā būs iespēja izbaudīt pamatīgu azartu un drifta priekus.

Klasiska visa ķermeņa masāža vīrietim

Laiks lauzt stereotipu, ka masāžas un citas procedūras ir domātas tikai sievietēm. Arī vīrieši ir pelnījuši, ka par viņu labsajūtu parūpējas profesionāls meistars. Visa ķermeņa masāža būs dāvana, ko vīrietis novērtēs. Viņš varēs relaksēties, atslābināt saspringtos muskuļus, uzlabot savu pašsajūtu un atgūt enerģiju un mundrumu. Masāža veicina organisma atjaunošanos un un uzlabo visa organisma funkciju pēc jebkāda veida slodzes.

Kļūsti par FERRARI stūrmani trasē

Sportiskas un ātras automašīnas ir ikviena vīrieša sapnis. Jūs varat kaut nedaudz viņu tam pietuvināt, uzdāvinot iespēju nonākt stūrmaņa vietā braucienā ar FERRARI, kas notiek Biķernieku trasē. Šis izsmalcinātais itāļu auto ir nemirstoša klasika, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu. Brauciens ar šo auto būs kaut kas neaizmirstams. Un šī dāvana noteikti iekļūs vīrieša TOP dāvanu sarakstā.

Atpūta lauku namiņā un zvejas prieki

Ja jubilārs priekšroku dod nevis trakulīgām un adrenalīna pilnām izklaidēm, bet mierīgai atpūtai, tad varat viņam uzdāvināt brīvdienas klusumā un mierā – skaistā lauku namiņā Latgalē, kur iespējams makšķerēt un pašam pagatavot savu lomu. Viņš varēs atpūsties no ikdienas steigas un pavadīt laiku pie dabas kopā ar sev mīļiem cilvēkiem.

Laivu brauciens

Brauciens ar laivu būs reizē gan aktīva, gan relaksējoša nodarbe, kur vīrietis varēs izmēģināt spēkus laivas vadīšanā pa kādu no Latvijas skaistākajām upēm. Brauciens būs patīkams gan vienatnē, lai izbaudītu dabu un sakārtotu domas, gan kopā ar kādu tuvu cilvēku. Dāvanu karte sniegs iespēju iznomāt laivu un nepieciešamo inventāru, kā arī pašam izvēlēties pa kuru no vairākām Latvijas upēm doties braucienā. Vasara ir tikko sākusies, tāpēc šī dāvana būs ļoti noderīga atvaļinājuma laikam.

Golfa apmācības nodarbība

Vienmēr ir aizraujoši apgūt kaut ko jaunu un paplašināt savu redzesloku. Kāpēc gan neuzdāvināt vīrietim iespēju iemācīties spēlēt golfu? Šī spēle nav tikai bagāto un slaveno nodarbe, patiesībā tā ir aizraujoša spēle, kas piemērota un pieejama ikvienam, jo Latvijā ir daudzas vietas, kur ierīkoti golfa laukumi. Profesionāls instruktors soli pa solim ievadīs visās vajadzīgajās prasmēs un zināšanās, lai iemācītos spēlēt golfu. Kas zina, varbūt golfs kļūs par viņa jauno hobiju?

Džentlmeņu manikīrs un pedikīrs

Koptas rokas ir viena no labākajām vizītkartēm ikvienam cilvēkam – gan sievietei, gan vīrietim. Uzdāvini viņam iespēju izbaudīt profesionālu manikīru un pedikīru, kas ļaus iegūt skaistas un koptas rokas, pēdas un nagus, padarot koptēlu daudz pievilcīgāku. It īpaši tas aktuāli ir vasarā, kad vairāk sanāk staigāt vaļējos apavos.

Brauciens ar ūdensslēpēm

Šī būs vēl viena vasarai piemērota nodarbe, kas sniegs jautrību, adrenalīnu un piedzīvojumu garšu. Viņš saņems apmācību un visu nepieciešamo inventāru, lai izbaudītu ūdens priekus uz slēpēm. Tas būs tik aizraujoši, ka viņš noteikti gribēs to atkārtot vēl.rek

LA.lv