Kokteilis
Mīli

8 riebekļu tipi, kuros tu iemīlēsies vismaz reizi dzīvē. Uzmanies! 16

Foto – 123rf.com

Izlasi zemāk rakstīto – varbūt ar kādu no šiem riebekļiem tev jau ir bijusi darīšana?

1. Skaistais princis
Pilns komplekts. Viņš ir izskatīgs. Viņš stilīgi ģērbjas. Viņš saka pareizās lietas vajadzīgajā laikā. Viņš ir vispusīgi attīstīts. Viņš ir ļoti sabiedrisks un šarmants. Šim riebekļu tipam patīk izrādīties publikai tā, ka tu aizmirsti, ka arī esi iesaistīta šajā spēlē.

2. Manipulators
Viņš tiek cauri nesodīts. Viņš visā vaino tevi, un tu tam tici. Viņš melo par visu, bet tu viņam tici. Viņš saka ne to, ko domā, un nedara to, par ko runā. Viņš liek justies tev vainīgai par to, ka tev ir galva uz pleciem, kas strādā. Viņš liek tev domāt, ka tu esi pārāk aizdomīga un neuzticies. Viņš tevi padara traku, bet pēc tam sauc par nenormālu.

3. Gandrīz
Šis ir riebekļu tips, kas aizbēg sekundi pirms visam bija jānotiek. Viņš gandrīz pateica, ka tevi mīl. Viņš gandrīz izteica tev laulību piedāvājumu. Viņš gandrīz izšķīrās par svarīgu soli attiecībās, gandrīz pateica un izdarīja to, kas visu mainītu. Bet viņš neizdarīja. Viņš varēja, bet nolēma nedarīt.

4. Donžuāns
Viņš tev nepateiks, ko patiesībā vēlas. Bet grib viņš vienkārši tikt tavā gultā. Viņš tevī nesaskata cilvēku, kam piemīt jūtas. Viņš vienkārši grib tavu ķermeni. Un viņš liks tev domāt, ka tu pati esi izdomājusi jūsu attiecības, kuru patiesībā nav.

5. Nesaprotamais
Viņam nav nopietnu plānu attiecībā uz tevi, viņš neredz nākotni kopā ar tevi. Viņš dod tev viltus cerības. Viņš izsit tevi no sliedēm ar savu uzvedību. Te viņš ir vēss, te kaislīgs. Viņš liek tev domāt, ka tu viņam esi vienīgā, lai gan patiesībā – viena no daudzām.

6. Narciss
Viņš redz tikai sevi, savu viedokli. Viņš rīko īstu drāmu, kad kaut kas notiek ar viņu, un ir pilnīgi vienaldzīgs, kad sarežģījumi rodas tev. Viņš neatzīst tavas problēmas un tavus panākumus. Un, protams, viņš nesaprot savu lēmumu sekas jūsu attiecībās.

Saistītie raksti

7. Emocionāls varmāka
Šis riebekļu tips pazemina tavu pašvērtējumu, viņš liek tev slikti domāt par sevi. Viņš kritizē tavu ķermeni, pārspīlē tavus trūkumus. Viņš grib visu kontrolēt. Viņš grib piespiest tev just, ka tu neesi pietiekami laba viņam. Ka tu esi problēma. Ka tu esi nekas.

8. Pretenciozais
Šis tips parādīs tev nākotni. Viņš piespiedīs tevi censties mīlestības dēļ, viņa dēļ. Dēļ tā, kas viņš nekad nekļūs. Viņš iedvesīs tev, ka ir tavu centienu vērts, ka viņš ir radīts tev. Taču kādā brīdī viss sagrūst, un tu saproti, ka šīs attiecības bija vienkārši maldi.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv

Par svarīgo