×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

Bondars: Esam gatavi atbalstīt Nacionālās apvienības premjeru (29)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas Reģionu apvienībai pavērusies iespēja nokļūt valdošajā koalīcijā, bet kas no tā mainīsies? Kādā valdībā sevi redz līdzšinējie opozicionāri? Saruna ar LRA valdes priekšsēdētāju MĀRTIŅU BONDARU.

 

– Latvijas Reģionu apvienība nav slēpusi vēlmi iesaistīties nākamajā valdībā. Kādu būtisku pienesumu jūs varat dot?

– Mūsu prioritātes nav mainījušās kopš 12. Saeimas vēlēšanām, un mūsu apņemšanās ir ierakstītas 4000 zīmju programmā. Tās plašāk varētu iedalīt četros blokos: nacionālās drošības jautājumi, tautsaimniecības attīstība, demogrāfija un reģionālā politika.

– Uz visiem valdības amatiem jūs diez vai varēsiet pretendēt, nāksies izvēlēties kādu prioritāti.

– Mēs raudzīsimies, lai nākamās valdības deklarācijā būtu pārstāvēti visi šie virzieni. Kā tiks dalīta atbildība, tas jau lielā mērā būs atkarīgs no tās personas, kurai Valsts prezidents uzticēs veidot Ministru kabinetu. Šis kandidāts vai kandidāte tad arī novērtēs mūsu spējas un izteiks piedāvājumu. Domāju, ka mums ir pietiekamas kompetences dažādām jomām, kuras pieminēju, pieskaroties mūsu programmai. Kā politiskajam spēkam, kas pārstāv reģionus, mums noteikti būtu interese par Vides un reģionālās attīstības ministriju, par Satiksmes ministriju, kas tāpat ir saistīta ar novadu attīstību. Arī par Finanšu ministriju, kas nosaka nodokļu politiku, jo pašreiz tā ir pelnījusi daudz kritikas. Zinu, ka mēs varētu uzņemties atbildību arī par nacionālās drošības jautājumu ministrijām. Kopumā LRA ir gatava nākt ar savu pienesumu visos iepriekšminētajos jautājumos.

– Kā opozīcijas pārstāvis daudz esat kritizējis Laimdotas Straujumas valdības darbu. Tomēr vai iemesls valdības krišanai tiešām ir tās nepadarītie darbi vai drīzāk politiskās intrigas “Vienotības” iekšienē, par ko pēdējā laikā tik daudz runāts?

– Man ir pilnīgi skaidrs, kāpēc krita valdība – tā bija mazspējīga un haotiska savā darbībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. NA NEKAS NAV KOPĒJS NE AR BONDARU, NE LRA!!! Bondars ar savam nekaunīgajām runām vienīgi vēlas diskreditēt NA kā tādu un tas ari viss!!! Vai tad LRA gājieni vēl nav skaidri?????????? Kur vien iespējams, tur LRA “pin” iekšā visādos netīrumos NA!?? Vai LRA NESAPROT, ka ar tādiem gājieniem NEKO nepanāks??? Sabiedrība tagad ir pietiekami saprotoša, lai to apmuļķotu un pūstu melus acīs!!! MELU ir BIJIS un IR vēl joprojām ĻOTI DAUZ!!! Ir cilvēki, kuri pilnīgi sajaukuši melus ar patiesību un liekas ka neatšķir, KUR ir KAS??? Vismaz Jaunā gada priekšvakarā Bondars varēja būt cilvēcīgs….Neticēju man teiktajam, ka es vēI IEPAZĪŠOT ĪSTO BONDARU…. Neesmu nevienas partijas fans, bet ĻOTI NECIEŠU MELUS!?? Meli man liek atcerēties latviešu nozīmīgu sakāmvārdu!

 2. pateikts.Rit janchuks urbiits pasauks,ari atbalstis.Nu ir gan riktigais…skaidrs,kaa vins nav noteikts savos leemumos.Kauna traips Latvijai….

 3. … Bondar, vai esi pardomajis par savu svarstibu sekam … iespeja apvienoties jau bija sastadot valdibu ar 25 balsim lielo NA apvienibu … bet Tev tadas lietas likas neiespejami izverst … vai tad tas ir vairs iespejams saja bridi?!

  … NA ieteicu darit visu, lai izbeigtu so Vienotibas vajuma del radusos krizi … !

 4. Jādod iespēja NA vadīt valsti! Lai pierāda!

 5. Vienīgais nacionāli domājošais tur bija Kaimiņš, bet viņš pameta LRA. Balsojumos esmu redzējis, ka LRA ir pret skolu pāreju uz latviešu valodu, LRA balsoja pret to, ka nedrīkst prasīt strādājošajiem obligātu krievu valodas zināšanu, LRA neatbalstīja likumprojektu, kur leģionāriem tiek piešķirts nacionālās pretestības kustības dalībnieka statuss.
  Pareizi Kaimiņš teica – LRA ir karjeristi.

  • var būt kopīgs ar tādu Bondaru,kurš ir gatavs brāļoties ar pašu nelabo,lai tik tiktu augstā amatā.Nacionāli domājoši nav ne Bondars,ne Kaimiņš,kurš bez mitas visiem atgādina,ka viņš nav nacionālists.Atradis ar ko lepoties.Bondars laikam domā,ka visi ir aizmirsuši šos un citus viņa balsojumus un nepamatoto,histērisko uzbrukumu Saeimas priekšsēdētājai.Kaunējies būtu tēlot NA domubiedru…Kaimiņš rīkojās pareizi,pamesdams šo karjeristu,iznireli.

  • Kaimiņš nav tā persona kuru būtu daudz jātirzā. Kā parādijies tā arī pazudīs. Ko kaimiņš tik nav teicis! Labāk būtu paklusējis. Valsts lietas nav teātris. Nevar arī prasīt absolūtu loģiku no mūsu politiķiem jo tādas nav šodien arī visā pasaulē. Tādas nav arī putinistiem, šodien viņi mētājās vienās galajībās. Mums kā maziņiem jāmāk pielāgoties un panākt savu.

  • Vai Kaimiņa muļķības jāuzskata par latviešu nacionālo tikumu?

 6. Ja NA uz šo piedāvājumu neuzķersies, tad nākamajās vēlēšanās NA reitings būs augstāks kā jebkad agrāk… Domājiet stratēģiski!

 7. Brīnos kā Vaira, būdama vieda sieva, “neatšuva” šo zuti no prezidenta kancelejas. (iespējams “atšuva”, jo līdz prezdentūras beigām kacelejā “nenosēdēja”).

 8. Harijam Bondarm jaukaunās par savu dēlu, ka nevar būt neiejaukts LKB afērās. Un kas ir Antonovs, jau sen bija zināms. Latvijas Krajbankas kā Latvijas zīmola atdošana mafijas ziņā prasa izmeklēšanu augstākā līmenī.

 9. Pēc atgriešanās no Amerikas Bondars īsu laiku strādāja Latvijas Unibankā un a/s Interbaltija Invest. 1997. gadā viņš kļuva par premjera Viļa Krištopāna biroja vadītāju-ta teikt -FINANSISTS LAIZITAJS

 10. Rīt viņš taisīs koalīciju ar Saskaņu.

  • Vai Bondars ienesīs lielāku šarmu Latvijas Krājbankā un banku sektorā vispār, rādīs laiks. Jebkurā gadījumā Krājbankai varētu visai lieti noderēt Bondara starptautiskie sakari un pazīšanās, ko viņš ieguvis būdams Valsts Prezidenta kancelejas vadītājs. Jāatgādina arī, ka tagad jau viņa vadīto banku nepārvalda pašmāju kapitāls. Latvijas Krājbankas kontrolpakete pieder Lietuvas bankai Snoras, kuru savukārt kontrolē Krievijas banka Konversbank. Būdams Prezidenta kancelejas vadītājs, Bondars gan Latvijā, gan ārzemēs ir piedalījies arī dažādu finanšu pasākumu rīkošanā, kas tieši ir saistīti ar nacionālās ekonomikas interesēm, tāpēc Bondaram ir zināmas Latvijas tautsaimnieciskās stratēģijas nianses, kas viņa ārvalstu saimniekiem varbūt nebija zināmas.

 11. Pateicoties Kaimiņam Artusam Bondars Saeimā nokļuva, 1 ko viņš uzmeta ,bija tauta ,kas par viņu balsoja un Kaiminš, pēc tam būs Latvija!

 12. Neuzticami partneri

 13. Un kāds labums no jums,NA premjera atbalstītājiem būs Latvijai? Jebšu vienīgais,kas jūs interesē,ir iekļūšana valdībā par katru cenu?

 14. Esi gatavs, Mārtiņ? Atbildēt

  Vienmēr gatavs!!!
  10.12. Bondars: LRA gatava strādāt Āboltiņas vadībā.
  21.12. Bondars: Esam gatavi atbalstīt Nacionālās apvienības premjeru.
  Rīt varbūt Jānīc pasauks?

 15. tas breolina narciss Kurpnieks,ko Saeimaa ienesa Artuss,,,,tada Grigule biksēs….

 16. Bondars / viņš, būdams Saeimas deputāts, arī šodien tāpat kā 2011. gada 26. maijā balsotu pret atļauju KNAB veikt kratīšanu deputāta Šlesera dzīvoklī./
  —————–
  Vai KNAB ir kādu lietu līdz galam novedis un ja jā,tad kāpēc žuliki nesēž?

 17. Tavs Reitings ir krities

  • Lai nu kā jūs neglīti izdarījāties ar Kaimiņu,tagad mēģinat mazgāt rokas jaunām ziepītēm,tomēr tās tāpat paliks sūdos pabijušas. Nesmuki,Bondara kukgs,Kaimiņš jūs iecēla saulītē šajā vēlēšanu laikā,vajadzēja jau viņu aizstāvēt un palīdzēt. Nākošajās vēlēšanās jūs tpt neievēlēs,tad vsm ar godu būtu pavadījis šīs.

 18. pretīgs tautietis – divkosis … un vēl, ko šis dikosis liberasts meklēs pie konservatīvajiem?

  • kādi "konservatīvie"? Atbildēt

   Nacionālā Apvienība vēlas ievest reformas kas stiprinātu Latviju, bet Vienotība un ZZS ir iekrampējušās padomiskā “status quo”.

 19. Bondara kungs, glumšs

Draugiem Facebook Twitter Google+