Latvijā
Rīga

82 gadus veca igauņu tūriste pazūd Rīgas Centrāltirgū 16

Foto – RPP

Rīgas Centrāltirgū nomaldījusies tūriste no Igaunijas – 82 gadus veca kundze.

8.aprīlī pulksten 13.30 pie Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem vērsās kāda sieviete, kura pastāstīja, ka pirms neilga laika, vadot tūristu grupu no Igaunijas, Rīgas Centrāltirgū pazudusi viena no grupas dalībniecēm.

Gide sākotnēji centusies pati saviem spēkiem atrast 82 gadus veco kundzi, taču, kad tas nav izdevies, nolēmusi pēc palīdzības vērsties pie likumsargiem. Pēc sievietes apraksta noskaidrošanas, informācija nosūtīta citām Rīgas pašvaldības policijas pārvaldēm, kā arī Valsts policijai.

Ap pulksten 19 Rīgas pašvaldības policijas Brīvības pieminekļa patruļdarbinieki ievēroja kādu sievieti, kas līdzinājās gides nosauktajam aprakstam. Policisti piegāja pie kundzes un konstatēja, ka tā ir meklētā persona. Sirmā kundze paskaidroja, ka ilgāku laiku klīdusi pa pilsētas ielām un nav varējusi sazvanīties ar gidi, jo ārvalstīs mobilie sakari viņas tālrunim nedarbojoties.

Policisti sazvanījās ar gidi un paziņoja par sievietes atrašanās vietu. Pēc mirkļa sievietei pakaļ atbrauca Igaunijas tūrisma autobuss un sieviete turpināja savu ceļu.

LA.lv