Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15. martam. Ko sēsi, to pļausi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Esiet šodien ļoti uzmanīgs, nepārvērtējiet savas spējas un talantus. Viss, ko iesēsiet, nesīs peļņu – gan labu, gan arī ne. Ko sēsi, to pļausi. Tāpēc sekojiet savai rīcībai gan darbā, gan ģimenē, un jūs saņemsiet pretī neatsveramus mirkļus.

Auns

Situācija veidojas gluži pieņemama. Tā ka pietiks stiept gumiju, laiks pieņemt lēmumus. Jo ātrāk, jo labāk pašiem. Brīnišķīga diena, lai uzlabotu attiecības ar kolēģiem un biznesa partneriem, ģimenes locekļiem un pretējā dzimuma pārstāvjiem.

Vērsis

Viss iecerētais piepildīsies, bet jau paveiktais – dos vēlamo efektu. Rīkojieties! Vēlāk to nenožēlosiet. Biznesa lietās neatsakieties no kompanjonu palīdzības, šodien jaunas idejas radīsies kā sēnes pēc lietus.

Dvīņi

Apbruņojieties ar pacietību, atcerieties par savām vecajām kļūdām un neveiksmēm. Situācijas analīze ļaus rast pareizo rīcības modeli. Neuzķerieties uz pārlieku vilinošiem piedāvājumiem. Nepārvērtējiet gan savas spējas, gan savu veiksmi, esiet piesardzīgs.

Vēzis

Netaupiet spēkus darbam un mīlestībai, necentieties aizbēgt no pārmaiņām, kas gaidāmas jūsu dzīvē. Šodien – ielieciet pamatus nākotnes veiksmei. Nāksies risināt virkni dažādu jautājumu, meklējiet risinājumu ar domu par nākotni.

Lauva

Šodienas devīze – dāsnums. Turklāt atcerieties, ka vislielākie panākumi būs dvēseliskai labestībai, atklātībai un mīlestībai. Izdosies atrast jaunus darījumu partnerus, iespējami jauni biznesa darījumi, tikai neiesaistieties avantūrās.

Jaunava

Nodarbojieties ne tikai ar rutīnas darbiem, kas arī ir nepieciešami. Lietas ir jāsaved kārtībā, bet ir laiks nodarboties arī ar kaut ko radošu. Pārmaiņas nāks tikai par labu. Jums pietiks spēka un prasmju, lai pareizi izmantotu jaunās iespējas.

Svari

Šodien neuzņemieties jaunus pasūtījumus, labāk kā nākas pārbaudiet, vai esat kārtīgi izpildījuši vecos darbiņus. Darbs, pie kura esat pamatīgi nopūlējies, tiks atbilstoši novērtēts no priekšniecības puses. Vakarā iespējams patīkams pārsteigums.

Skorpions

Pirms pieņemt jaunu lēmumu, apstājieties un padomājiet, ar ko var beigties tas, ko nupat grasāties darīt. Meklējiet mieru sevī. Iespējams, tieši to no jums prasa situācija un arī tuvinieki.

Strēlnieks

Esiet gatavs grūtībām un pārbaudījumiem. Tos pārvarot un saglabājot mieru, atradīsiet diezgan negaidītus un veiksmīgus risinājumus. No piespiedu stāvokļa rodas pārmaiņu iespējas. Izrādiet pacietību un vīrišķību – to, kas mainās, apturēt nevar.

Mežāzis

Intuīcija jūs nepievils. Klausiet savai iekšējai balsij, un viss būs kārtībā. Nelielu jucekli var radīt vēlme visas problēmas atrisināt ar vienu rokas vēzienu. Taču pašam sev par labu visu vajag risināt pamazām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējamas konflikta situācijas, kam par pamatu ir personīgās attiecības. Biznesa sfērā pastiprināsies konkurences cīņa. Laikus sagatavojieties pārrunām vai vērtīgu dokumentu parakstīšanai. Nodrošiniet ikdienas darbu nepārtrauktu plūdumu.

Zivis

Ja nevēlaties grandiozas problēmas vai skandālu darbā, nestājieties ceļā apkārtējo aktivitātēm. Centieties ar saviem kompanjoniem darboties sinhroni, tad sīkās ķibeles atkāpsies aktīvās rīcības priekšā.

LA.lv