Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26.martam. Dzīvo tā, lai pašam prieks! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev ir daudz lielu ideju, un dažas no tām – patiesi izcilas, bet tu gūsi vairāk panākumu, ja komunicēsi ar citiem vienkāršā, brīvā manierē. Dzīvei vienmēr vajadzētu sagādāt prieku, pat tad – it īpaši tad – kad tā kļūst tik nopietna.

Auns

Izskatās, ka tu šobrīd tu nevari spert nepareizu soli, bet tu zini no savas pieredzes, ka nedrīkst visu dzīvē uzskatīt par pašsaprotamu arī tad, ja tas tāds izskatās. Protams, par katru cenu izbaudi dzīvi, bet skaties arī, kur tu sper soli. Uzmanies, lai neuzkāptu uz kājam cilvēkiem, kuriem piemīt vara.

Vērsis

Tu pēdējā laikā pārāk daudz uztraucies par biznesa un finanšu jautājumiem, taču no šodienas tavas bailes mazināsies. Tajā brīdi, kad tu beigsi uztraukties par savu naudas situāciju, tā sāks uzlaboties.

Dvīņi

Venera tavā zīmē padara šo par piemērotu laiku sirdslietām un jebkam citam, kas saistīts ar radošu dabu, taču arī Saturns šobrīd ir spēcīgs, kas nozīmē, ka tu nedrīksti zaudēt saikni ar realitāti. Izvērtē visu ar veselo saprātu nevis emocijām.

Vēzis

Šis varētu būt un šis būs īpašs laiks priekš tevis. Tāpat kā visiem Vēžiem tev ir vēlēšanās darīt lietas citu cilvēku labā, lai kaut kādā veidā padarītu pasauli par labāku vietu, un drīz tev radīsies tāda iespēja. Tas, protams, nesīs labumu ne tikai apkārtējiem, bet arī tev pašam.

Lauva

Uzmanīgi ieklausies tajā, kas draugiem un darba kolēģiem tev šodien sakāms – un ja viņu sacītais liekas saprātīgs, nekavējoties rīkojies, balstoties uz to. Neesi aizdomīgs, ne visi vēlas nopelnīt naudu uz tava rēķina. Daži cilvēki tomēr ir godīgi.

Jaunava

Karjeras jautājumi šobrīd atrodas zem labvēlīgas zvaigžņu ietekmes, tāpēc esi pozitīvs, un notiks pozitīvas lietas. Attieksme ir svarīgākais – ja kolēģi un darba devēji jutīs, ka tu nopietni izturies pret saviem mērķiem, viņi tam pielāgosies un palīdzēs tev.

Svari

Pienākums, no kura labprāt izvairītos, nebūs tik slikts, kā sākotnēji domāji – patiesībā, līdzko tu sāksi rīkoties, tas pat varētu kļūt patīkams. Tas ir labi: jo vairāk tu smaidīsi, jo priecīgāki būs apkārtējie cilvēki.

Skorpions

Nauda nav viss, bet tā joprojām ir svarīga, un šodienas notikumi tev atgādinās, ka nevari pārāk atslābināties par to, kas tev pieder un ko tu nopelni. Tev ir jāliek ēdiens galdā un jānomaksā rēķini, tāpēc neiznieko savus resursus.

Strēlnieks

Beidz uztraukties par to, vai tas, ko tu dari, ir pareizi citu acīs. Dzīvo tā, kā pats uzskati par pareizu. Tev šodien nav jāvelta īpašas pūles, lai atstātu labu iespaidu uz citiem cilvēkiem – patiesībā tev nav jāpiepūlas vispār. Ir pienācis laiks pelnītai atpūtai.

Mežāzis

Turpmākās diennakts laikā nenostrādini sevi pārāk smagi un neuzņemies jaunas atbildības – un neļauj citiem cilvēkiem tevi pierunāt darīt lietas, par kurām tev nav nekādas intereses. Tā ir tava dzīve, un tev to vajadzētu kontrolēt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Venera, atrodoties tavā sabiedrotajā gaisa elementa zīmē Dvīņos, turpmāko dienu laikā darīs brīnumus ar tavu pašpārliecinātību, bet līdz ar to, ka šobrīd arī Saturns ir spēcīgs, joprojām būs jātiek galā ar izaicinājumiem. Atceries, ka tas ir jāatrisina ar prātu nevis spēku.

Zivis

Ja tev ir jāatvainojas par to, ko izdarīji šī mēneša sākumā, tad dari to tagad. Veneras ietekme uz tavu mājas dzīvi nozīmē, ka citi ar prieku tev piedos un aizmirsīs, bet tikai tad, ja tu esi gatavs spert pirmo soli.

LA.lv