×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Limbažu pusē ugunsgrēkā cietis cilvēks (1)

Foto - LETA Foto - LETA

Aizvadītajā diennaktī Limbažu novadā ugunsgrēkā cietis cilvēks, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Neilgi pirms plkst.1 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Viļķenes pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota kūts 90 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēkā cieta apmēram 50 gadus vecs vīrietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Vakar ap plkst.17.30 ugunsdzēsēji devās uz Flotes ielu Rīgā, kur ar atklātu liesmu dega vienstāvu neapsaimniekotas ēkas jumts 400 kvadrātmetru platībā, bet aiz ēkas dega arī pērnā zāle viena hektāra platībā. Plkst.20.30 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar tika dzēsti 18 kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 62 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki fiksēti Rūpniecības ielā Tukumā, kur dega 30 hektāri, un Babītes novada Salas pagastā, kur dega 25 hektāri.

Ugunsdzēsēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, puķu pods, poda vāks, koks, tirdzniecības vietu nojumes, elektrības vadi, jumts, starpsienu un starpstāvu pārsegums, vieglā automašīna, pirts un šķūnis un sodrēji ēkas dūmvadā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā kopumā VUGD dzēsis 22 ugunsgrēkus, veikti arī 16 glābšanas darbi.

K

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+