Laukos
Bizness

Jauns portāls laukos.lv – gudram saimniekam un pircējam0

Foto – Timurs Subhankulovs

Jaunais “Latvijas Avīzes” portāls “laukos.lv” parādīs objektīvu un daudzpusīgu ainu tam, kas šodien notiek laukos – sākot no audzēšanas un beidzot ar produkta kvalitāti un cenu veikala plauktā.

Stāstīsim par sēju un ražām, gaļu, zivīm un pienu, kooperāciju un viensētniekiem, lauku dzīvesveidu un izvēli audzēt to vai citu, subsīdijām, tehniku, lauku politiku un daudz ko citu. Viedokļi, intervijas, diskusijas un operatīvas ziņas par šo visu sniegs plašu ieskatu nozarē.

Mums ir arī ekspertu komanda, ar kuriem konsultējamies un kuru viedokli nozarē respektē, piemēram, kooperatīva “Mūsmāju dārzeņi” vadītāja Edīte Strazdiņa, “Latvijas finiera” prezidents Uldis Biķis, lauku konsultāciju centra vadītājs Mārtiņš Cimermanis, nevalstisko organizāciju līderi – viņi visi lieliski “pazīst drēbi” un pārzina nozarē notiekošo praksē, nevis tikai teorijā.

Vecais labais teiciens “katram latvietim saknes laukos” savienojumā ar gudras saimniekošanas piemēriem padarīs šo portālu par lielisku palīgu zemniekiem, lauku māju īpašniekiem, nozares uzņēmējiem un – arī vietējo produktu pircējiem, tātad – jebkuram no mums.