Horoskopi un mistika
Horoskopi

Draudzība var pāraugt mīlestībā! Romantiskie horoskopi 22.05.17. – 28.05.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Auni nebūs mierā ar savu lomu sabiedrībā, daudz nepatīkamu brīžu sagādās darba problēmu risināšana un savas identitātes saskaņošana ar sabiedrisko kārtību. Pirmdien, otrdien ir risks kļūt pārāk jūtīgiem. Iespējami pārpratumi komunikācijā. Harmoniskākā diena – piektdiena.

Vērsis

Zodiaka zīmes pirmajā pusē dzimušie Vērši būs ļoti komunikabli, viegli padosies dažādu problēmu risināšanai. Sestdienas otrā puse un svētdienas pirmā puse visnotaļ harmonisks laiks, valdīs sapņainība, romantisms. Var nodarboties ar māju, dārzu, ģimeni.

Dvīņi

Otrdien, trešdien, ceturtdien emocionāli viegli ievainojami. Nav ieteicama masu pasākumu apmeklēšana. Harmoniskākā diena – piektdiena. Sestdien, svētdien var rasties vēlme baudīt komfortu un labi paēst. Svētdien var rasties radošas idejas.

Vēzis

Harmonijai karjeras lauciņā traucēs nesaskaņas ar kolēģiem un sadarbības partneriem. Šonedēļ atkal aktualizēsies neatrisinātas problēmas, kas manāmi vairos diskomfortu. Jāuzmanās, lai saspīlētās darba attiecības negatīvi neietekmē saticību ģimenē.

Lauva

Nedēļa sāksies uz pozitīvas nots. Otrdien jāpabeidz iesāktie darbi. Trešdien, ceturtdien vajadzētu sevi pasaudzēt un neuzņemties pārāk lielu slodzi. Piektdiena piemērota jaunu nākotnes plānu kalšanai. Svētdiena – pārdomām un sevis sakārtošanai.

Jaunava

Šonedēļ gaidāma diezgan intensīva jūtu dzīve. Iespējama iemīlēšanās. Kāda draudzība var pāraugt mīlas jūtās. Emocijas var traucēt darbam. Sargies no greizsirdības un neadekvātas jūtu izrādīšanas. Harmoniskākā diena – trešdiena. Svētdien uzticies intuīcijai!

Svari

Vairies no konfliktiem. Nesaskaņas ar mīļoto cilvēku vai sadarbības partneriem atstās negatīvas sekas. Sargi savas draudzības saites. Labākās dienas – pirmdiena un sestdiena. Pirmdiena piemērota maziem darbiņiem. Sestdienas pirmā puse piemērota sludinājumu izvietošanai.

Skorpions

Nedēļas pirmās četras dienas nav piemērotas zobārsta apmeklējumam. Trešdiena piemērota sprandas masāžai, uroģenitālās sistēmas ārstēšanai. Negatīvākā diena – ceturtdiena. Saudzē veselību un nepārslogo sevi. Harmoniskās dienas – sestdiena un svētdiena.

Strēlnieks

Šonedēļ iespējami strīdi ar bērniem un mīļoto personu naudas vai citu vērtību dēļ. Nevajadzētu naudu šķērdēt izklaidēm. Nedēļas vidū, jo īpaši ceturtdien, ieteicams saudzējošs režīms, parūpēties par sevi. Galvenais uzturēt veselīgu pašapziņu.

Mežāzis

Pats esi savas laimes kalējs. Ar savu attieksmi un uzvedību vari harmoniju vai nu radīt, vai sagraut. Vairies no neapdomīgas rīcības un darbībām spēcīgu emociju iespaidā. Svētdienas pirmā puse piemērota intimitātes stiprināšanai ar mīļoto cilvēku, nākotnes plānu kalšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien pārsteidzība neatmaksāsies – esi apdomīgs. Otrdienas pirmā puse un sestdienas pirmā puse būs pozitīvākās dienas nedēļā – vari rīkot prezentācijas, uzņemt ciemiņus. Ceturtdienu pavadi mierīgi – iespējamas sarežģītas situācijas, viegli zaudēt daudz enerģijas.

Zivis

Pirmdiena – saspringta diena, gaidāms spiediens no apkārtējo cilvēku puses. Savus solījumus un saistības izpildi līdz ceturtdienas pēcpusdienai. Harmoniskas dienas būs sestdiena un svētdiena. Svētdien vēlams pievērsties ezotēriskām tēmām, mūzikai, mākslai.

LA.lv