×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
16. decembris, 2016
Drukāt

86 gadus veca kundze vēlas atgriezties dzimtas mājās. Mazdēls lūdz palīdzību (6)

Kadrs no videoKadrs no video

Apņēmības pilns vīrietis, kas vecmāmiņai ziedo lielāko daļu sava laika, ir apņēmies palīdzēt sievietei atgriezties mājās. Pirms nepilna mēneša sirmās kundzes nams nodega līdz pamatiem, un viņas mazdēls Jānis vērsās pie LNT raidījuma “Degpunktā” komandas, lai lūgtu palīdzību piepildīt vecmāmiņas vēlēšanos.

Novembra beigās raidījums jau vēstīja par 86 gadus veco Zigrīdu no Vecumnieku pagasta, kura zaudēja savas dzimta mājas postošā ugunsgrēkā. Uguns nežēloja pat sirmās kundzes kaķēnu.

Zigrīda ir ietiepīga dāma, un, kā saka viņas mazdēls Jānis, vecu koku nepārstādīsi. Kundze vēlas turpināt dzīvot vietā, kurā uzaugusi. Jānis ir apņēmības pilns vecmāmiņas ieceri īstenot un lūdz “Degpunktā” skatītāju palīdzību, lai uzlabotu dzīvojamo vagoniņu, kurā Zigrīdai apmesties.

Vairāk skatieties pievienotajā videosižetā:

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vaiii.lai pa jaunam uzceltu maju??Tantuka velme saprotama,bet dzivot vienai tagad,kad vina ir tik svaka un aprupejama.pratigak butu domat par pansionatu

  2. Es viņus pilnīgi saprotu. Gan jau viņi paši labak zin, ko viņiem vajag! 😉
    Man vispār neienāk prātā komentēt citu vēlmes.
    Tikai sīkstumā ir mūsu sabiedrības stabilitāte. Ne jau modernajās vienotībās, gejos un pārējos jampampiņos.

  3. (sižetu skatīt neizdevās, bet no izlasītā varu spriest). Tātad mazdēls rūpejas par vecmāmiņu un viņai par labu lūdz sabiedrības palīdzību. Ir jau pareizi. Viens pats, arī jauns un spēcīgs, tādu lietu kā radinieka dzīvesvietas iegāde/atjaunošana, jau ‘”ņepavilks”. Neesam nekāda bagātnieku valsts. Tomēr, pirms tāda nelaime ar mājokli notikusi, varēja tak to māju apdrošināt. Jā, tas nebutu par velti. Jā, tāpat būtu jācīnās ar apdrošinātājiem, lai izdabūtu kompensāciju. Tomēr – neapdrošināt, tas ir bezatbildīgi. Ja veco kundzi nevarēja pierunāt apdrošināties, nu tak butu tas mazdēls pats ņēmis un iegādājies polisi. Tās maksa noteikti kopsummā sanāktu lētāk nekā tagad meklēt, kur u dzīvot kā nu tālāk ko nu darīt kā nu būt…

  4. nu gan, mazdēls izskatās sakarīgs, bet tādas muļķības runā! Tik ļoti vecu cilvēku vienu vagoniņā!? Tantuks pavisam švaks! Viņai aprūpe vajadzīga un diemžēl paliks tikai vārgāka! Mazdēl, nokaunies!

  5. Priekš kam domāti pansionāti? Kārtējais lūdzējs uz tautas rēķina iedzīvoties grib!

  6. lai Dievs man piedod, bet tas ir pilnīgs absurds! Kā kundze šādos gados viena pati dzīvos tai vagoniņā?

Draugiem Facebook Twitter Google+