Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25.jūlijam. Harmoniska un labvēlīga diena! 16

Foto – Fotolia

Auns

Gaidāma labvēlīga, laimīga diena. Nodarbojies ar pašizziņu un pašpilnveidi, gremdējies patīkamās atmiņās. Tu vari šodien izlabot agrākās kļūdas un salabt ar tiem, ko esi aizvainojis. Romantiskas attiecības, kas izveidosies šodien, būs harmoniskas un stipras.

Vērsis

Šodien būs daudz sīku nepatikšanu un sadzīves problēmu. Nepieņem svarīgus lēmumus, neveic dārgus pirkumus. Vienkārši pārdzīvo šo dienu, pēc iespējas mazāk pievēršot uzmanību problēmām. Jo aiz melnās strīpas vienmēr nāk baltā. No seksa un randiņiem labāk atteikties.

Dvīņi

Vientuļās sievietes Dvīņi šodien, iespējams, satiks savu likteni. Ļoti veiksmīga diena, lai nodotos radošai darbībai. Šodien centies uzlabot attiecības ar tuviniekiem. Negatīvas pārmaiņas var piemeklēt vīriešus Dvīņus, ja viņi šodien izrādīs noslēgtību vai vēsumu saskarsmē. Šīs dienas sapņi ir pravietiski un var piepildīties.

Vēzis

Šodien ir tava diena – vari droši riskēt un spēlēt uz visu banku. Ja tev piedāvās doties komandējumā, piekrīti nedomājot. Mīļotais cilvēks iepriecinās tevi ar patīkamu pārsteigumu, bet tuvinieki sniegs tev atbalstu un sapratni.

Lauva

Šodien tev labāk koncentrēt uzmanību uz ikdienas darbiem un sadzīves problēmām. Darbā esi ļoti uzmanīgs un piesardzīgs. Personiskajā dzīvē iespējamas patīkamas pārmaiņas.

Jaunava

Šodien Jaunavas saņems priecīgu vēsti. Savus plānus tu varēsi īstenot realitātē. Veiksmīga diena lieliem pirkumiem. Tāpat teicama diena atpūtai ģimenes lokā. Apciemo radiniekus vai dodies ar bērniem un sev mīļajiem pie dabas.

Svari

Baltā strīpa ir beigusies un sākusies melnā – arī tā dažkārt notiek. Apbruņojies ar pacietību un dzen prom sliktās domas. Iespējams, lēkās asinsspiediens vai streikos sirds. Ievēro mērenību ēšanā un alkohola lietošanā. Uz skaļām ballītēm labāk neiet, no randiņiem un seksa arī labāk atteikties.

Skorpions

Šī diena Skorpioniem paies mierīgā atmosfērā. Nodarbošanās ar fito un aromterapiju dos jūtamu efektu.

Strēlnieks

Šodien sarīko eksperimentu – centies vienkārši priecāties. Drīzumā tu redzēsi, kā viss apkārt sāk mainīties. Pirmkārt – attiecības ar cilvēkiem.

Mežāzis

Saistītie raksti

Ar radošu enerģiju piepildīta diena. Radi kaut ko jaunu, riskē, komunicē ar neparastiem cilvēkiem. Tu daudz ko paspēsi, ja neslinkosi un pārāk nekoncentrēsies uz sīkumiem. Šodien fiziskie vingrinājumi labi ietekmēs veselības stāvokli. Veiksmīga diena, lai dotos uz randiņu, saderinātos un noslēgtu laulību.

Ūdensvīrs

Pavadi šo dienu aktīvi, nekādā gadījumā neguli dīvānā ar televizora pulti rokā. Ja vēlēsies, tad visu iecerēto noteikti paveiksi.

Zivis

Iespējama karjeras izaugsme. Tev tikai jāsakopo domas un jāstrādā vairāk, nekā parasti. Tavas jaunās idejas un plānus atbalstīs darba kolēģi un draugi. Vakaru pavadi tuvinieku lokā, viņi pēc tevis ir noilgojušies.

LA.lv