Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 31.jūlijam. Atklāj pārdzīvojumus, bet nežēlojies par dzīvi! 0

Foto – Fotolia

Auns

Diena ideāli piemērota saskarsmei. Uzdod jautājumus, saņem informāciju, dalies zināšanās. Stāsti par saviem pārdzīvojumiem, bet nežēlojies par dzīvi. Labs efekts šodien būs atjaunināšanas procedūrām, elpošanas vingrinājumiem, saunai un aromterapijai. Matus labāk negriezt un nekrāsot.

Vērsis

Vēršiem šodien jāpiesargājas no negaidītām problēmām personiskajā dzīvē. Dienas pirmajā pusē tava agresivitāte attiecībās ar apkārtējiem, pašpārliecinātība var izraisīt tuvinieku un radinieku iebildumus. Katrai problēmai tev jārod konstruktīvi risinājumi vai jāiet uz kompromisu. Dienas otrajā pusē iespējamas nestandarta situācijas, ar kurām tu spēsi tikt galā tikai pateicoties savai atjautībai.

Dvīņi

Šodien iespējams enerģijas pārtēriņš. Taupi spēkus, netērē to velti. Centies izvairīties no konfliktiem. Ja tu šodien ar kādu sastrīdēsies, samierināšanās nenotiks ātri. Riskēt šajā dienā nav ieteicams. Īpašu uzmanību jāvelta finanšu jautājumiem.

Vēzis

Diena Vēžiem būs mierīga. Finansiālais stāvoklis paliks nemainīgs. Pacenties šodien nestrīdēties ar priekšniecību, kā arī uzmanīgāk attiecies pret savu darbu. Lietderīgs fizisks darbs. Personiskajā dzīvē centies neizvirzīt otrajai pusītei nekādus ultimātus, tas var novest pie strīdiem.

Lauva

Šī diena Lauvam var atnest lielas pārmaiņas. Visspilgtāk tās var izpausties personiskajā dzīvē. Vientuļajiem Lauvām ir ļoti liela iespēja satikt cilvēku, kurš izšķiroši ietekmēs visu turpmāko dzīvi, un šīs attiecības var beigties pat ar laulību. Savukārt precētie pāri – tieši otrādi – pārdzīvos grūtu periodu, kad tiks pārbaudīta viņu attiecību stiprība. Vairākiem pāriem iespējama attiecību iziršana.

Jaunava

Diena solās būt pilna vilšanos un konfliktu. Jebkurš, pat niecīgākais strīds ar tuviem cilvēkiem var novest pie neparedzamām sekām un pat beigties ar pilnīgu attiecību pārtraukšanu. Lai no tā izvairītos, tev nāksies apvaldīt savu godkāri. Ja tu esi tomēr esi vainīgs, palūdz piedošanu. Tava cēlsirdība un pacietība palīdzēs saglabāt mieru un omulību ģimenē. Sievietēm Jaunavām šodien nevajag ieviest jaunas pazīšanās, tās var novest pie vilšanās.

Svari

Saskarsme draudzīgā vidē sniegs tev gandarījumu un daudz svaigu iespaidu. Jo vairāk draugu tu ap sevi pulcēsi, jo jautrāk pavadīsi dienu, bet pie viena varēsi arī uzlādēties ar enerģiju veselai nedēļai.

Skorpions

Skorpioni šodien var nonākt nepatīkamu notikumu centrā. Viņiem nāksies aizstāvēt savu viedokli un pierādīt, ka viņi visu dara pareizi. Pacenties šodien uzlabot attiecības ar tuviem cilvēkiem. Neparaksti svarīgus dokumentus un neapmeklē spēļu zāles – tas var novest pie lielām nepatikšanām. Nelieto šodien alkoholiskos dzērienus.

Strēlnieks

Vairākus Strēlniekus šodien var gaidīt pārmaiņas materiālajā stāvoklī. Projekts, par kuru tu sen šaubījies, sāks nest peļņu. Veiksmīgs periods tiem, kas vēlas mainīt darba vietu, bet neveiksmīgs cilvēkiem, kuri nolēmuši ieņemt bērnu. Nenodarbojies šodien ar riskantām lietām un neiesaisties acīmredzamās avantūrās.

Mežāzis

Šī ir viena bīstamākajām un grūtākajām dienām. Šodien vajag koncentrēties uz galveno, bet par niekiem neraizēties. Šodien tev nāksies risināt problēmas un labot kļūdas profesionālajā darbībā. No fiziskas slodzes šodien labāk atteikties. Nav izslēgtas lielas nepatikšanas, kas saistītas ar īpašumu – ugunsgrēks vai aplaupīšana.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Laba diena dažāda veida aizsākumiem. Radošie plāni var īstenoties pilnā mērā. Ķermenis ir prāta kontrolē, un fiziskā slodze palīdz atjaunot garīgo līdzsvaru. Randiņi notiek ļoti veiksmīgi, bet seksam būs dziedniecisks efekts.

Zivis

Šodien tev vajag veltīt laiku sev. Vairāk komunicē ar sev tuviem cilvēkiem. Aizejiet kaut kur kopā, jūs sen to neesat darījuši. Organizē vakariņas sev un mīļotajam cilvēkam – tas satuvinās jūs vēl vairāk.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa

Laukos
Firma Liepājā, īpašnieki – Krievijā, uz kuģa – ukraiņi un krievi. Kā zvejnieki kļūst par shēmotāju ķīlniekiem
17 minūtes
ĢZ
Ģirts Zvirbulis
Latvijā
Partijas “iepauzē” ar valdības veidošanu
35 minūtes
LE
LETA
Dabā
Kādi laikapstākļi gaidāmi 18.novembrī? Jaunākā sinoptiķu prognoze
29 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Valstij pasniegti īpaši Latvijas simtgades ģerboņi
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Trampa draugi iznāk no skapja
1 stunda