Horoskopi un mistika
Ezoterika

Horoskopi 6.augustam. Saki “jā” veselīgām nodarbēm! 16

Foto – Fotolia

Auns

Vairāki šīs zīmes pārstāvji var saņemt ziņu no tāliem radiniekiem, ar kuriem sen nav tikušies. Šodien ieteicams atturēties no svarīgiem pirkumiem, jo tie var izrādīties neveiksmīgi. Ja iespējams, vislabāk šo dienu veltīt ģimenei un saviem tuviniekiem.

Vērsis

Vairāki šīs zīmes pārstāvji šodien, iespējams, saņems negaidītu peļņu. Viņi var atrast vērtīgu lietu vai kļūt par laimīgās loterijas biļetes īpašniekiem. Šodien pastāv varbūtība saņemt negaidītu ziņu, kas var saknē mainīt tavu dzīvi, kā arī sarežģīt savstarpējās attiecības ģimenē. Pacenties šodien izvairīties no pārpūles, kas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Dvīņi

Šodien būs paaugstināts kopējais organisma toksiskums. Iespējamas infekciju saslimšanas. No smēķēšanas un alkohola ieteicams vispār atteikties. Šodien vajag lietot lielu ūdens daudzumu.

Vēzis

Dzīves potenciāls, seksualitāte, kā arī personīgais šarms šodien būs augstā līmenī. Šodien ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai īstenotu visas savas idejas un plānus. Ja tu visu kārtīgi pārdomāsi, tevi gaida lieli panākumi. Šodien var nodarboties ar sportu un dažāda veida fizisko slodzi. Pacenties šodien iespējami vairāk pastaigāties svaigā gaisā.

Lauva

Šodien pacenties nodarboties ar mājokļa labiekārtošanu. Vari iegādāties jaunas mēbeles vai aprobežoties ar esošo pārkārtošanu. Dienas beigās iesakām patīkami atpūsties, vislabāk kopā ar mīļoto cilvēku.

Jaunava

Šīs zīmes cilvēkiem šodien ir jāsagatavojas nopietnām problēmām. Iespējami attiecību sarežģījumi ģimenē, kā arī var saasināties slimība, kas sen par sevi nelika manīt. Šodien neieguldi naudu dažādos finanšu darījumos un pacenties kompensēt uzmanības trūkumu ģimenē. Tev būs nepieciešama liela daiļrunība un intuīcija. Pamēģini šodien ieplānot kopēju atpūtu ar ģimeni svaigā gaisā.

Svari

Svariem šodien var pavērties jaunas perspektīvas. Vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems nelielu balvu par savu darbu. Ja lietišķie partneri piedāvās tev nodarboties ar izdevīgu lietu, nedod atbildi uzreiz, labāk visu kārtīgi pārdomā. Dienas otrajā pusē vairākiem Svaru zīmes pārstāvjiem var rasties nelielas problēmas ar veselību, bet nevajag raizēties, slimība ātri pāries. Šodien redzētajiem sapņiem var būt pravietisks raksturs.

Skorpions

Šodien nevajag izrādīt liekas ambīcijas un labāk šo dienu veltīt nākotnes plānu izstrādei un ģimenes lietām. Pirms šodien pieņemt jebkuru lēmumu, pacenties visu pārdomāt līdz sīkumiem. Ja tev šodien izdosies izrādīt savaldību un taktiskumu, dienas beigās tas tiks pienācīgi novērtēts. Pacenties daudz laika šodien veltīt bērniem, parādi, cik stipri tu viņus mīli.

Strēlnieks

Velti uzmanību ģimenei, aizejiet kopā kaut kur – pie dabas, uz zoodārzu, kino vai vienkārši pastaigājieties. Bet pats labākais dienas sākums ir baznīcas apmeklējums. Jo tieši šajā dienā tu varēsi attīrīt savu dvēseli un samierināties ar sevi.

Mežāzis

Saistītie raksti

Kritiska diena. Pacenties šodien būt ārkārtīgi piesardzīgs, jo pārpūle, depresija, neapmierinātība ar sevi, aizkaitināmība var ietekmēt tavu ģimeni un izraisīt strīdus. Pacenties šodien atpūsties, kā arī nelietot alkoholiskos dzērienus.

Ūdensvīrs

Tavā dzīvē var parādīties cilvēks, par kuru tu biji sen aizmirsis. Viņš tev atnesīs daudz priecīgu ziņu.

Zivis

Šodien būs liela slodze, taču tas nekādi neietekmēs tavu veselības stāvokli un darbaspējas. Šodien iespējamas domstarpības un pat strīdi ar apkārtējiem. Visticamāk, tevi kārtējo reizi vienkārši nesapratīs. Šodien planētas iesaka veltīt laiku, lai risinātu problēmas personiskajā dzīvē.

LA.lv