Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.augustam. Izcila diena! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Zvaigžņu stāvoklis ir izcila zīme, it īpaši, ja esi no tiem Lauvām, kuras vēlas sevi kaut kādā veidā pilnveidot. Tev nav jānostumj malā viss, kas atrodas tavā priekšā, bet tev ir jābūt atvērtam pret jaunām iespējām.

Auns

Šodien pacenties sevi pārāk nenoslogot. Mēness, ietekmējot tavu labklājību, iesaka tev samazināt apgriezienus un nedarīt tik daudz. Tu nepalaidīsi garām izdevības – tieši pretēji, atkāpjoties vari ieraudzīt lietas, kuras citi nav pamanījuši.

Vērsis

Viss priekš tevis šobrīd notiek labi, un turpmākajās dienās gūsi vislielākos panākumus, ja neiespringsi un mierīgi dreifēsi līdzi straumei, pārāk neuztraucoties par virzienu, kurā dodies. Neuztraucies – planētas tevi vadīs.

Dvīņi

Pēdējā laika notikumi ir likuši tev apdomāt, vai tev nevajadzētu apsvērt virziena maiņu. Ja šodien atrodas laiks klusām, mierīgām pārdomām, izmanto to, lai apdomātu paša pieņemtās izvēles un to, kā tās ietekmēs tavu dzīvi ilgtermiņā.

Vēzis

Mīlestība un veiksme apvienosies ideālā nedēļas iesākumā. Tā vai citādi, planētas turpmāko diennakti nesīs tikai labas un pozitīvas lietas. Neiznieko laiku domājot, vai tu to visu esi pelnījis – vienkārši izbaudi, domāt varēsi pēc tam.

Lauva

Kosmiskās aktivitātes apvidū, kurš ietekmē tavu naudas un materiālo piederību stāvokli, iedvesmos tevi veikt pārmaiņas. Tev tomēr ir jāpatur pŗatā, ka šīs pārmaiņas neietekmēs tikai tevi, bet arī tavus mīļotos. Kā viņi reaģēs? Apdomājies, pirms rīkojies.

Jaunava

Apsēdies ērtāk un ļauj citiem pieņemt lēmumus tavā vietā. Mēness tavā zīmē, apvienojoties ar enerģijas planētu Marsu un tavu valdnieku Merkuru, nozīmē, ka vari šodien iegūt visu, ko vēlies, bez jebkādas lielās piepūles no tavas puses. Viss notiek uz labu, izmanto šo situāciju!

Svari

Planētas brīdina, ka vari kļūt pārāk atslābināts tuvākās pāris dienas un riskē izlaist savus ilgtermiņa mērķus no redzesloka. Protams, tev ir vajadzīga atpūta, bet, lai arī fiziski piebremzē ar apgriezieniem, garīgi tev vienmēr ir jābūt gatavam.

Skorpions

Viss labais, kas nāk jau uz tavu pusi, nav ilūzija, tā ir īstenība – un jā, tu to esi pelnījis. Jauna mēness ietekmē atklāsi, ka ir salīdzinoši viegli atrast saikni ar citiem cilvēkiem, tad kāpēc nedalīties ar savu labo veiksmi?

Strēlnieks

Tas, kas tevi uztrauca jau vairākus mēnešus, beidzot atrisināsies pats no sevis, pie tam jau tuvāko dienu laikā un līdz ar to jutīsies ļoti atvieglots. Kamēr esi augstumos, kāpēc neuzstādīt sev mērķus? Tēmē tikai uz izcilību, ne mazāk.

Mežāzis

Tevi nepamet sajūta, ka kaut kas brīnišķīgs grasās notikt un tā nav tikai ilgpilna vēlme. Jauns mēness tava biedra zemes zīmē Jaunavā atgrūdīs šķēršļus un iedvesmos tevi būt drosmīgam. Nākamās pāris dienas solās būt īpašas, neiznieko tās.

Ūdensvīrs

Ne visiem piemīt tavi augstie standarti, tāpēc pieļauj izņēmumus un pacenties necelt traci, ja mīļotie vai darba kolēģi pieļauj mazas kļūdas. Esi labākais, kāds personīgi vari būt, un esi citiem par piemēru.

Zivis

Tu varbūt arī esi labā garastāvoklī, bet viens cilvēks, šķiet, ir palaidis garām labos notikumus, un viņam ir nepieciešams kāds, kurš remdētu viņa bailes – un tas “kāds” esi tu. Uzzini, kas viņu uztrauc, un dari, ko vari, lai to vērstu par labu.

LA.lv