×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
5. jūlijs, 2018
Drukāt

9 iemesli, kāpēc priecāties par Vēža zīmē dzimušu cilvēku sabiedrību (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Ir pienācis zodiaka zīmes Vēža laiks, tāpēc atgādināsim, kāpēc nepieciešams novērtēt tos cilvēkus, kuri dzimuši šajā zīmē.

1. Uzticība

Vēži ir uzticīgi saviem tuviniekiem. Viņi vienmēr pirmajā vietā liek ģimeni. Un, ja tu esi Vēža tuvinieku lokā, tu vienmēr vari uz viņu paļauties.

2. Gādīgums

Neviens nespēs nodrošināt tavu komfortu un drošību labāk nekā Vēzis. Tā kā Mēness, kas pārvalda Vēzi, ir saistīts ar emocijām un mātišķo enerģiju, viņi izdarīs visu, lai tuvinieki justos laimīgi un mīlēti.

3. Sentimentalitāte

Vēži pasniedz izdomas bagātākās dāvanas, jo viņi ir ārkārtīgi sentimentāli un vienmēr gatavi to pierādīt.

4. Empātija

Intuitīvie Vēži vienmēr zina, kas notiek un kad nepieciešams sākt uztraukties. Viņi ļoti smalki sajūt citu cilvēku emocijas un ir pārsteidzoši līdzjūtīgi.

5. Pacietīgi

Vēži prot mīlēt, un viņi būs pilnībā lojāli un labi gan pret tavu labo, gan slikto personības pusi.

6. Mērķtiecīgums

Tā kā Vēzis ir viena no četrām kardinālākajām zodiaka zīmēm, viņi ir ambiciozi un orientēti uz rīcību.

7. Humora izjūta

Vēzim piemīt pārsteidzoša humora izjūta un siltas jūtas pret līdzcilvēkiem. Viņi tik jūtīgi un smalki attieksies pret tevi, ka tev pat neienāks galvā doma uz viņiem apvainoties.

8. Organizētība

Vēzis ne tikai veiksmīgi organizē pats savu dzīvi, bet lieliski tiks galā arī ar tavu. Lai kādās nepatikšanās tu arī iekļūtu, viņš tev palīdzēs no tām tikt ārā.

9. Saprātīgums

Vēži ir neiedomājami saprātīgi, īpaši, ja lieta attiecas uz naudu. Viņi vienmēr zina, kad nepieciešams tērēt naudu, bet kad labāk ietaupīt.

Visi tie, kas dzimuši Vēža zodiaka zīmē, ir ļoti nesatricināmi no ārpuses, bet maigi iekšpusē. Nepieciešams piepūlēties, lai aizsniegtos līdz viņu sirdīm. Bet, ja tu iegūsi Vēža mīlestību, būsi ļoti laimīgs!

Avots: Flytothesky

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. zimei ir ari zemaka limena tipi. Te ir ir aprakstiits augstakais limenis.

 2. Varbūt Tu Vēzīti aizvainoji un nepamanīji .

  • Piekrītu…Vēža pielaidīgās un līdzjūtīgās dabas dēļ viņu jūtas un uzticība bieži tik sabradāta…Un vēzis cilvēku ietekmes dēļ var palikt salts un neizrādīt jūtas.pēctam paši brīnās,ko var tā mainīties…

   • tam, ja vezi sak nonicinat nenemt vinu vera, izmantot vina viesmilibu un citus labumus splaujot dvesele, tas strauji mainas un klust dusmigs, pikasigs,nejauks un baiss ignja. Vardu sakot, ja glauda pret spalvu parvershas par pilnigi citu cilveku.

 3. Bija iespēja trīspadsmit gadus iepazīt vēzi…Nepiekrītu raksturojumam,nekad nevarēju paļauties un ticēt solījumiem.Tik skaisti meloja,ka ticēja pats sev.

 4. Tàs ir galìgas mulķìbas

 5. Manam vēzītim

 6. Mans dzīves draugs jau 30 gadus ir
  Vēzītis,un šoreiz viss atbilst rakstam,tiešām cilvēks ar plašu sirdi mīlestības pilns!

Draugiem Facebook Twitter Google+