×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. maijs, 2014
Drukāt

9.maija pasākums Jelgavā aizritējis bez incidentiem

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar, 9.maijā, Jelgavā, Uzvaras parkā, Jelgavas krievu kultūras biedrības “Veče” rīkotais “Uzvaras dienas” pasākums aizritējis bez incidentiem, aizturēts viens iereibušais, kas nogādāts atskurbtuvē.

Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce aģentūru LETA informēja, ka sabiedrisko kārtību un drošību Uzvaras parkā nodrošināja Jelgavas pilsētas pašvaldības policija. Pasākuma laikā Uzvaras parkā kāds 31 gadu vecs vīrietis alkohola reibuma stāvoklī lamājās ar rupjiem necenzētiem vārdiem un skaļi klaigāja.

Tā kā vīrietis nereaģēja uz policijas darbinieku prasību pārtraukt lamāšanos ar necenzētiem vārdiem sabiedriskā vietā, viņš plkst.19 tika nogādāts un ievietots medicīniskajā atskurbtuvē līdz atskurbšanai.

Kopumā 9.maija pasākumi Jelgavas pilsētā beidzās bez incidentiem, informēja Reksce.

Pa dienu Otrajā pasaules karā kritušo pieminētāju svinīgais mītiņš par godu “Uzvaras dienas” 69.gadskārtai pulcēja mazāk ļaužu nekā pērn un aizritēja mierīgā gaisotnē, bez starpgadījumiem, aģentūra LETA novēroja mītiņā.

Mītiņš notika Stacijas parkā, pie piemiņas zīmes “Jelgavas atbrīvotājiem no nacisma”, un tajā bija pulcējušies aptuveni 200 cilvēku, kas ir aptuveni uz pusi mazāk nekā divos iepriekšējos gados. Aptuveni puse mītiņotāju ieradās, jau rotājušies ar Georga lentītēm, kuras pasākuma vietā šogad netika dalītas.

Pēc mītiņa notika piemiņas brīži ar ziedu un vainagu nolikšanu pilsētas kapsētās. Uzvaras parkā plkst.17 sākās svētku pasākums, kura gaitā dziedāja Otrā pasaules kara laika dziesmas, klausījās svētku koncertu, kam sekoja deju programma, kas noslēdzās ar svētku salūtu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+