Mobilā versija
Brīdinājums +5.9°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
19. novembris, 2014
Drukāt

90% dokumentu par notikumiem Maidanā ir iznīcināti

janukovics

Izmeklēšanā par noziegumiem, kas pastrādāti pret Maidana aktīvistiem, atklājies, ka vairāk nekā 90% specdienestu dokumentu par notikumiem Maidanā ir iznīcināti, paziņojis Ukrainas ģenerālprokurora vietnieks Oļegs Zaļisko.

Pēc viņa teiktā, personas, kuras devušas nelikumīgās pavēles, no Ukrainas ir aizbēgušas, līdz ar to izmeklēšana notiek, balstoties uz “savākto pierādījumu drupačām”.

Viņš arī piebilda, ka nozieguma vietu apskati, kas bijusi neadekvāta, veikusi iepriekšējā vara, savukārt atsevišķi tiesībsargājošo iestāžu darbinieki iznīcinājuši dokumentus. “Diemžēl aptuveni 90% dokumentu, kas saistīti ar notikumiem Maidanā, ir iznīcināti. Un iznīcināti tīšuprāt,” apstiprināja Zaļisko.

Viņš norādīja, ka izmeklēšanas laikā par notikumiem Maidanā iztaujāts liels skaits tiesībsargājošo iestāžu darbinieku. Tomēr iztaujāšana nav devusi nopietnus pierādījumus, jo visi iztaujātie apgalvoja, ka neko nav nedz redzējuši, nedz dzirdējuši, nedz atceras.

Zaļisko uzsvēra, ka darbs pie Maidanā iesaistīto milicijas darbinieku un citu drošības spēku iztaujāšanas ir sarežģījies, jo ir grūti identificēt, kurā brīdī un vietā atradušies konkrētie aizdomās turamie drošības iestāžu darbinieki.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+