×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
24. decembris, 2017
Drukāt

Egils Līcītis: 9000 bises NATO (27)

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Foto - Zane Bitere/LETAAizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Foto - Zane Bitere/LETA

Kara resora pavēlnieks, aizsardzības ministrs, mūsu Marss Bergmanis iepūtis medību ragā un vienā rāvienā piepulcējis papildu 9000 divstobrenes valsts militārās pretestības ugunsspēka palielināšanā. Regulārā armija divkāršota, profesionālajiem karavīriem un zemessargiem pievienojot “zaļo armiju”, Latvijas medniekus. Grūti teikt, vai mūsu NATO partneri nesmīkņās par jaktsmeņu iekļaušanu kolektīvās drošības sistēmā un vai par Bergmaņa novatorismu nerauc pieri Baltijas kaimiņzemēs, kur valstīs, pie kuru robežām plešas Krievija, pastāvīgi cenšas nodrošināties ar jaunkareivju iesaukšanu obligātajā militārajā dienestā un bruņoto spēku tehnisko modernizāciju. Mūsu kara ministru nevajadzētu pamācīt, jo arī Latvija dara, ko var, lai stiprinātu aizsardzības spējas. Militārām vajadzībām dodam divas procentes budžeta līdzekļu, mūsu karavīri un zemessargi vairs nav baskājaini, tikai kaķenēm un vintenēm bruņoti, kā saka, pliku roku ņemami.

Bises būs trešā ieroču šķira karaspēkā, blakām armijas triecienspēkam, mehanizētajai brigādei un pirmklasīgi sagatavotiem zemessargu bataljoniem. No aizvēsturiskiem laikiem zināms, cik karadarbībā no svara ir tieši ieroču šķiru savienība un sadarbība, nevis paļaušanās tikai, piemēram, uz durkļiem un frontālu uzbrukumu. Tā pūniešu karapūļos, kuri pirms mūsu ēras devās pāri Alpiem pret romiešiem, Hannibala vadībā dienēja gan Baleāru salu lingotāji, gan numidiešu jātnieki, viegli un smagi bruņoti kājnieki un kaujas ziloņi, mūsdienu tanku priekšteči, kas radīja paniku un sajukumu un piespieda bēgt ienaidnieku ierindu. Arī mednieki ir ļoti sena profesija, taču pagājuši gadsimti, kopš pēdējoreiz piedalījušies militārās sadursmēs. Zvērkāvis, arī Vanagacs, īstajā vārdā Natenjels Bampo kalpoja angļu pusē koloniālajā karā pret frančiem Ziemeļ-amerikā, ar meistarisku šaušanu no flintītes noguldīdams prāvu daļu huronu un irokēzu palīgspēku.

Nav izslēgts, ka modernā kara vešanas metode ar jaktētāju militāro formējumu nodibināšanu ir pavērsiens stratēģijā un negaidīts pārsteigums ienaidnieka virspavēlniecībai. Civilistu, kas ostījuši pulveri, gatavība mobilizācijai X stundā ir virziens sabiedriskās morāles celšanai un totālās pretošanās sistēmas veidošanai, kad karā aiziet visi puslīdz derīgie, stobrus celt spējīgie abu dzimumu iedzīvotāji.

Stiprinot pagaidām šķirbaino, maza dzīvā spēka balstīto noturēšanas līniju, 9000 bises būs labi palīgi, kamēr ierodas sabiedrotie amerikāņi un angļi. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi. Prot likt cilpas, maskēt lamatas un rakt vilku bedres, kur gūstā iekristu ne tikai zaldāti un oficieri, bet arī lempīgs ģenerālis ar ūsām un kārpu uz deguna. Tie ir vīri, kam ir iekšā un kas ne ar tādiem vien makāniem tikuši galā. Atšķirībā no tranšeju karotājiem, kuri māk šaut pa lienošiem un horizontāli stāvus nākošiem mērķiem, mednieki ir prasmīgi strēlnieki trāpīt no gaisa uzbrūkošiem. Līdz ar to gaisa desantēšanās operācija mūsu teritorijā ir pilnīgi bezjēdzīga, jo parašūtistus tālšāvēji vanagači nokniebs kā ūdensputnus pīļu sezonas atklāšanā, krietni izretinot cietzemi sasniegušu izpletņlēcēju rindas.

Mednieku klubos ir Volhovā dienējušie ar pieredzi un izturīga jaunatne labā fiziskajā, un visi kā viens – ar ārkārtējām izdzīvošanas prasmēm mežā. Laužot pa maizes gabalam, uzdzerot strauta ūdeni, pārtiekot tikai no mellenēm un brūklenēm, aļņa gaļas konserviem un mežacūkas dūmu desām, vīri var pavadīt biezoknī un ienaidnieka aizmugurē nedēļām, mēnešiem ilgi. Draņķīgi, bet vienīgais, uz ko mednieki nav uztrenēti un pieraduši, ka viņiem šauj pretī. Bet tā ir poligonā apmācāma lieta.

Bergmanis nav atklājis visus kara noslēpumus. Nākamais ķēdes posms ir malu mednieku iesaistīšana aizsardzības nostiprināšanā. Brakonjēru arī esot tūkstošiem, un visi izveicīgāki un nenotveramāki par ņinzjām.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. Vai ar 8.75 m/m renkuļiem arī varēs šaut vai tikai ar sāli un tikai pakaļā.

 2. Hm, nu labi, par gaumēm nestrīdas un viedoklis katram savs. Taču dezinformācija gan nav žurnālista cienīga nodarbe. Kā tad ar Austrija jēgeriem? Kā tad Igaunijas zemessardzes darbība, kur liela daļa ir mednieki? Kā tad somu mednieki, no kuriem puse (!) iestājušies vietējā Zemessardzes ekvivalentā? Tie nav nekādi Zvērkāvji. Arī Latvijas mednieki daudzi (!) ir Zemessardzē un regulārajā armijā.

 3. Sen nebijuko tiks stulbu lasījis. Vai tiešam katra duraka savārstijums ir jāpublicē?

 4. Truls raksts ! Varēja jau iet vēl tālāk un uzrakstīt, ka medniekiem ir tikai loki un bultas. Kurž labāk zin vietējos mežus un reljefu kā mednieki. Un “bisu” vietā lielākoties bruņoti ar snaiperim cienīgu ekipējumu, nakts redzamības tēmekļiem u t t – apšaus vatņikus vēl vairāk kā regulārā armija.

 5. Par šādu Feļetonu lieku 5 no 5 ,malacis ! Labs ! Tā otra puse ir tā ka mūsu AM nav gatava ORGANIZĒT un finansēt -autonomo,kaujas vienību koncepciju.- tā saucamo tautas-”Zaļās beretes”. Nekādu super,tikai sijāti ,psihaloģiski stabili ,ieroči un atbalsta tīkls…..finansiāli mazietilpīgs pasākums 900- 1100 vīru no 18 līdz 40… investīcija atbalsta tīklam 3-4 miljoni $ ,bruņojums -1-4milj.$ un pretiniekam pat ļaunākos murgos nebūs tāda piedzīvojuma ! Darbība LV okup.teritorijā ieskaitot ABRENI.

 6. kā lai neņirgājas, ja moskaļu pļundurs 10 štukas rubuļus maksā?!

 7. Ārkārtīgi labs raksts Līcītim sanācis! Precīzs, patiess, asprātīgs apraksts par bukubendēm:)))
  “Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. Mednieki teicami pazīst mežu, izseko un slapstās kā indiāņi, kaujas taktikā pretinieku ņem uz grauda no slēpņa, no torņa un uz gaidi…”

  • Cik klases ir jāpabeidz, lai šo varētu nosaukt par asprātīgu humoru? Ar kaut ko līdzīgu mēs nodarbojāmies pamatskolā.

 8. nenjirgaajies, Egil! 9000 bisaini ir lielisks paliigs cinjaa ar vieteejiem vatainjiem! 🙂

 9. ZS atbrunoja, degradeja, macibam atmeta humpalu ieroca parodijas sauktas par PAGALEM, un tagd mekle palidzibu, laikam tikai atskaitei, pie medniekiem. Jo ari normalu OMD, kas atrisinatu apmacitu pretoties spejigu tautas nodrosinajumu, tie neparko negrib. Laikam kremla saimnieks nelauj…

  • ka ZS atbrunoja, no tas MASVEIDA !!! izstajas lerums patriotu. Jo saprata tacu tadu “majienu ar mietu”, ka pie varas esosie komunisti nepielaus sis valsts aizstavibu, daris visu, lai oficiali tas normali nebutu iespejams, lai tiktu salikti visi iespejamie skersli.
   Bet retorikai gan jabut patriotiskai, lai neatmaskotu..

 10. Bukubendes ir disciplinēti, klausa pavēlēm, neapturami cīņā par galvas kausu un ādu trofejām, prot garšīgi izcept nogalinātā medījuma aknas. Jau tas izklausās biedējoši jebkādam agresoram, zaļam cilvēciņam, kas uzdrošināsies spert zābakotu kāju pāri Zilupei. Šāvēji – ne pūkas, ne spalvas, bet uz 1000 metriem nocels vāveri no zara. :)))))))))))))

 11. NATO dokumentos ir teikts,ka jebkurš frontes pārrāvums tiks aiztaisīts ar kodolieročiem,pie tam bez brīdinājuma.Nav cita izskaidrojuma tam,kāpēc Padomija noraustījās no NATO.Bez tam nedrīkst aizmirst,ka Aliansei ir liels civilo ierēdņu PR taisītāju daudzums,kuru uzdevums ir”maldināšana”.Tomēr kara gadījumā tikai ģenerāļi ieskatās savās instrukcijās un dod pavēles ļoti īsos laika sprīžos.

 12. Egīl Līcīti… Tu taču pats nesaproti, ko raksti. Nu taču kaut nelielu izpētes darbu veic pirms ko skribelē…. Mednieku piesaiste bruņoto spēku atbalstam ir pašsaprotama lieta daudzās Valstīs… Šie cilvēki var veikt visdažādākas funkcijas. Ir organizēti, spēj apieties ar ieročiem ut.t. , bet tu esi muļķis, kurš plēš kreklu, nezinot par ko īsti ir raidījums…. Algu rubčikos saņem, kaut, kam tu vajadzīgs….

 13. Hvz, ko vinsh ar to gribeja teikt?

 14. … @ Anonymous

  … Vecs tautas teiciens: ‘Kurs smies pedejais, smies gardak’, un ne jau kads meza mala ‘nokniebtais’ spes smaidit vairs, un ta, vismaz 9000 reizes … !!!

  … Atceros, 1990 gadu sakuma, pec tam ar smeldzosam sapem sirdi, lai pieraditu mednieka spejas piespiestas deribas, vismaz no simts soliem, nokniebu no telefona dratim ‘Varnu’ … !!!

  … Nedomaju, ka kadam no medniekiem aizstavoties … tada reize iesapesies sirds … !

 15. Jesļi zavtra voina... Atbildēt

  Anonymous! Latvijā daudz mežu,tāpēc karš var būt ne tikai pilsētās.Muļķīgi ir ieņirgt par mednieku noderīgumu karā. Kurš tad labāk pazīst apvidu,mežus,purvus ,kā vietējais mednieks? Pilsētas mīkstpēdiņš tādos nekomfortablos apstākļos vismaz pirmajā brīdī apjuks,un tas var dārgi maksāt.

 16. Ha ha …. aizmirsa pateikt , ka mūsdienu kari notiek pilsētās . Tur ir civiliedīvotāji , ar kuru upuriem var ērti politiski manipulēt …

 17. Te jāsaka tā – ja stulbeņiem nav par ko ieņirgt…..

 18. Līcītis te ironizē par medniekiem, bet tā ir vesela divīzija ar iemaņām šaušanā un ieroču pielietojumā.
  Tā nav tikai glāzītes cilāšana un smīkņāšana no malas, cerībā, ka citi tevi aizsargās. Vai kā te viens žurnālists uzdeva Bergmanim jautājumu: “Jā, bet kā tad mūs aizsargās?” Neviens cits tevi neaizsargās, pats aizsargāsies un tad smiekliņi, Līcīt, vairs nebūs prātā. Bises šodien ir moderns ierocis, nereti aprīkots ar optisko tēmekli un šīs iemaņas nav par zemu jāvērtē arī lietojot kaujas ieroci. Šie padomju laika žurnālisti nekādi nevar tikt vaļā no domas, ka kāds cits viņa vietā nodrošinās drošu un mierīgu dzīvi. Nē, ja vajadzēs, pats aizsargāsies!

  • “… nereti aprīkots ar optisko tēmekli … “, bet ļo-o-oti reti sastopams manā pagastā, manā novadā…
   Munīcija būs jāgādā par saviem līdzekļiem, apavi, apģērbs savi, transports uz konflikta vietu savs…
   Zemessargi beidzot esot kaut cik apgādāti no nodokļu naudas, bet medniekam tas būs papildus nodoklis?

   Kamēr es atradīšos nosūtīts pēc pavēles citur, mana māja paliks neaizsargāta…
   Pavēlēt mājās palikušajiem sieviešiem rādīt uzbrucējiem plikas pakaļas, kā viduslaikos dienvideiropā to darījuši ?

   • tev laikam jāpaskatās Ukrainas pieredze aizstāvoties! regulārā armija bija kaujnespējīga…visu darīja brīvpratīgie ar bisēm un apgādāja voluntieri….kamēr armija attapās, uzauga tādas vienības , kā Donbass un Azov? tagad apjēdz ,kas ir mednieki? kas ir galvenais….? un tas ir ….vai tu spēj nospiest gaili bez stresa un panikas un nogalināt? Liela daļa mednieku varēs….

 19. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2014. – 2017. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

  • Ā nu re viens savuškino stipendiāts ari uzzimejirs

   • 1 pajoliņš no Mazpisāniem uzdarbojās.Neko jēdzīgu jau šis neuzķēpāja, TRULENIS no Oleru palīgskolas.

    • Turklaat izskataas, ka sho paliigskolu nepabeidza, jo bija nesekmiigs maala kartupelju lipinaashanaa… Bet, ja nopietni, tad kaadam degeneraatam jaabut, lai taadus pastulbus “palagus” kopetu ieksha… Vinsh noteikti nav trollis – vienkaarshi gariigi slims indiviids…

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Par to domāšu rīt!

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). “Lēmums par jauno VID vadītāju jāpieņem pēc oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, lai samazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu periods,” sacījusi ministre.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+