Uncategorized

91 gada vecumā mirusi Holivudas aktrise Glorija Deheivena 16

Publicitātes foto

91 gada vecumā mirusi Holivudas aktrise Glorija Deheivena, kura 40. un 50. gados spēlēja mūziklos ar tā laika lielākajām zvaigznēm, pirmdien apstiprināja aktrises aģents.

1925. gadā Losandželosā dzimusī Deheivena spēlēja vairāk nekā 20 filmās. Deheivenas karjera aizsākās bērnībā ar nelielu lomu Čārlija Čaplina pēdējā mēmajā filmā “Modern Times”, kas iznāca 1936. gadā.

“Čaplinam vajadzēja divus bērnus [galvenās lomas tēlotājas] Poletes Godāras noplukušo māsu lomām,” Deheivena 1989. gadā sacīja laikrakstam “Toronto Star”. “Mums bija tikai jāstaigā noskrandušās drēbēs, jāēd banāni un jāfilmējas. Es nodomāju, ja tāds ir šovbizness, tad es ar to nodarbošos!”

Deheivena kļuva slavena ar lomu aktrises Lusilas Bolas muzikālajā komēdijā “Best Foot Forward”. Tā iznāca 1943. gadā.

Deheivena 1944. gada muzikālajā kinolentē “Step Lively” sniedza dziedātājam Frenkam Sinatram viņa pirmo skūpstu uz lielā ekrāna.

Viņa spēlēja līdzās tādiem aktieriem kā Džūdija Gārlenda, Tonijs Kērtiss, Džīns Kellijs, Vans Džonsons un Mikijs Rūnijs.

50. gados mūziklu popularitāte izplēnēja, no kā cieta Deheivenas karjera. Viņa turpināja spēlēt televīzijā un teātrī, kā arī dziedāja naktsklubos.

1997. gadā aktrise atgriezās uz kinoekrāniem filmā “Out to Sea”.

LA.lv