×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
18. septembris, 2017
Drukāt

Kādās mājās Vārkavas pagastā policija atrod vjetnamiešus (10)

Foto Valsts robežsardzeFoto Valsts robežsardze

Pateicoties diviem Latvijas pilsoņiem, Krievijas-Latvijas robežu septembra sākumā nelikumīgi izdevās šķērsot vairākiem Vjetnamas pilsoņiem. Viņu prieki par mūsu valsti uz brīvām kājām ilga gan tikai nedēļu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Sestdien veicot kratīšanu kāda 37 gadus veca vīrieša mājās Vārkavas pagastā, Valsts robežsardzes darbinieki aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus, tostarp trīs nepilngadīgos, kas 8. septembrī nelikumīgi šķērsoja Krievijas-Latvijas robežu.

Par pārkāpumu sodu nāksies saņemt ne vien Vjetnamas, bet arī diviem Latvijas pilsoņiem, kuri viņiem ir palīdzējuši.

Tieši Vjetnamas pilsoņi visvairāk šogad nelikumīgi šķērsojuši Latvijas robežu. No kopumā 80 trešo valstu pilsoņiem, kas vēlējušies cauri Latvijai nokļūt Rietumeiropā, vjetnamieši veido pusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. kaapec vecs video ??? vai jaunaaki nav ?

 2. Par robežas nelikumīgu šķērsošanu BARGI SODĪT PĀRKĀPĒJUS, bet vēl bargāk tādus LATVIJAS VALSTS IEDZĪVOTĀJUS KĀ ŠIS 37 GADUS VECAIS VĪRIETIS! NELIETIS!!! PRETEKLIS!!!! SODĪT BEZ ŽĒLASTĪBAS, LAI VAIRS NEGRIBAS PIETURĒT SAVĀ ĪPAŠUMĀ ROBEŽAS PĀRKĀPĒJUS!

 3. Pagrīdes dzelzceļš ,tā sauca palīdzību afroamerikāņiem kuri no dienvidu statiem bēga uz ziemeļu štatiem pirms ASV pilsoņkara.Mūsu pašu laivu bēgļi 1944.g uz Gotlandi Zviedrijā ,tad gan bēgļu sagaidītājus Gotlandē neviens cietumā nelika. Tagad latvieši palīdz vjetnamiešu bēgļiem nokļūt Polijā un viņus sēdinās cietumā ,tāpat kā ķēra tos cilvēkus ,kuri palīdzēja vergiem ASV bēgt uz ziemeļu štatiem.Cik tālu esam nonākuši.

  • Gaudojošais sūdagabals velkamists melo, salīdzinādams nesalīdzināmas lietas – laivu bēgļus, kas bēga no nāves un ekonomiskos migrantus.
   Gaudojošais sūdagabals velkamists gaudo, cerībā, ka iegaudos bezrobežu, beztautu nākotni ar vienu globālu valdību.
   Imagine there’s no countries…

   • Vai tad ekonomiskais migrants nav cilvēks? Ja ek. migrantam varbūt nav jābaidās no nošaušanas vai ieslodzīšanas ,tad no bada nāves gan.

  • cik naidiga sieviete.skaties lai mele nonokrit par tadiem vardiem.un preteklis un nelietis ir tavs tev kursh laida pasaule tadu resnu neizgitotu cuku

 4. Kādas ir tās kādās mājās? Foto lūdzu!

 5. Virsrakstā 37 atrastie. Rakstā 10 ?

 6. visu cieņu policijai !

 7. Vińi prieki par mūsu valsti uz brīvām kājām?? Nē bēgłi sajā zemē nepriecājas. Vińi ir satraukti, maz ēduši, noplicināti un gatavi doties tālāk uz austrumeiropas iecerētām ganībām, ne priecāties pa Vārkavas izmirkušajiem laukiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+