Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.novembrim. Piešķir dzīvei krāsas! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Veneras apvienošanās ar Saturnu tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka tev ir jāsaglabā līdzsvars gan savās sirdslietās, gan darba vidē. Nav svarīgi, cik stipras ir tavas jūtas par noteiktām problēmām vai jautājumiem, neļauj kaislei novest pie tieša konflikta. Šis solās būt krāsains un pārsteigumiem pilns gads.

Auns

Dari, ko vari, ar to, kas tev ir, un tu iegūsi to, ko vēlies – tas ir šodienas zvaigžņu vēstījums tev. Pārāk daudz cilvēku sagaida, ka dzīve nāks pie viņiem pati, bet tu esi pārāk gudrs, lai būtu viens no viņiem.

Vērsis

Turpmākajā diennaktī tiks pārbaudītas tavas pašdisciplīnas spējas – un tu bez problēmām šo pārbaudi izturēsi. Tomēr grūtāks pārbaudījums jau ir ceļā, tāpēc nedomā, ka visu jau esi paveicis. Esi modrs un gatavs uz visu.

Dvīņi

Tu izbaudi zināmu devu drāmas savā dzīvē, bet tev arī ir nepieciešama stabilitāte, un šodien tu jutīsies atvieglots, atklājot, ka tev ir daudz tuvu cilvēku, kuriem vari uzticēties un vērsties pēc palīdzības, kad kļūst par grūtu. Palūdz palīdzību, un tu to saņemsi nekavējoties.

Vēzis

Tu itin viegli vari saglābt attiecības, kuras viena vai otra iemesla dēļ pēdējo nedēļu laikā ir izvērsušās nelāgi. Sper pirmo soli, un tu jutīsies atvieglots, ka mīļotais vēlas salīgt un atgriezties vecajās sliedēs tikpat ļoti, cik tu.

Lauva

Šodien būs vairāki sirdi sildoši brīži, bet neļauj tiem sevi novērst no daudz svarīgākiem jautājumiem. Jaunas attiecības var būt pat ļoti iepriecinošas un satraucošas, bet ģimenes un finansiālie jautājumi arīdzan būtu jānokārto – un pie tam ātri. Neatliec visu uz pēdējo brīdi – izdari visu laicīgi.

Jaunava

Planētas mudina tevi stāties pretī tam, kas tevi visvairāk uztrauc. Tu vari būt pārsteigts, atklājot, ka nebija nemaz no kā baidīties un vēl vairāk – tas, no kā tu centies izvairīties, patiesībā ir diezgan aizraujošs.

Svari

Pozitīvas domas šodien piesaistīs pozitīvus rezultātus. Pat finansiāla problēma, ar kuru tu cīnījies jau nedēļām vai pat mēnešiem, var tikt atrisināta, it īpaši, ja esi gatavs klausīties vecāku un viedāku kolēģu padomos.

Skorpions

Nav svarīgi, kas uz tevi paļaujas, ir zināmas lietas, kuras tev jāizdara pašam savā labā, pie tam turpmāko 24 stundu laikā. Izdevība uzlabot tavu statusu un reputāciju ir jāizmanto nekavējoties vai arī kāds cits no tās gūs labumu,uz tava rēķina.

Strēlnieks

Nav svarīgi, cik ievainots vai apbružāts ir tavs ego, šodienas notikumi nesīs vispārēju atvieglojumu. Pārāk daudz neuztraucies par savu ikdienas vai darba pienākumu izpildi – šomēnes vēl pietiks laika, lai panāktu iekavēto.

Mežāzis

Tev šodien jāvelta nopietnām problēmām nopietnu attieksmi. Ja tu atstāsi lietas pašplūsmā, tavi draugi un darba kolēģi būs spiesti to nokārtot, un tā dēļ varētu ciest tava reputācija. Vienmēr paveic savu darbu tik izcili, cik vien iespējams.

Ūdensvīrs

Spriedze, kura pēdējā laikā ir pavadījusi tavu emocionālo dzīvi, kaut kādā veidā pazudīs. Pat rutīniski uzdevumi šodien neliksies kā pienākums, jo tagad apzinies, ka tev nelūdz vairāk, kā vien paveikt savu daļu. Protams, jo lielāka tava atdeve, jo lielāki tava darba augļi.

Zivis

Šodienas Veneras-Saturna saikne nozīmē, ka itin viegli vari salabt ar draugu vai mīļoto. Dažreiz attiecības var gūt labumu no diskusijas, it īpaši, ja tas atrisina savstarpējos aizspriedumus. Rītdien jau atkal būsiet labākie draugi.

LA.lv