Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kuru gaida labas pārmaiņas? Veiksmes horoskopi 15.01.2018. – 21.01.2018. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdiena laba diena sapulcēm un apspriedēm, lai īsi un lietišķi izrunātu svarīgāko. Otrdiena – uzstādīto mērķu realizācijai. Trešdiena veiksmīga jaunu darbu plānošanai. Ceturtdiena un piektdiena – veiksmīgas inovatīvu risinājumu ieviešanai. Šī nedēļa veiksmīga intīmo attiecību uzlabošanai un ezotērikas lauciņā nodarbinātajiem Auniem.

Vērsis

Šonedēļ būs lieliskas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti un ienest tajās kādu jaunu vēsmu. Pirmdien un otrdien būs izteikta pienākuma sajūta, noplaks emocionalitāte un palielināsies koncentrēšanās spējas, bet enerģijas var būt pamaz. Šīs dienas piemērotas iesākto darbu pabeigšanai. Emocionāli siltāka būs nedēļas nogale.

Dvīņi

Labas iespējas gūt veiksmi darbā caur pārmaiņām. Izmanto citu cilvēku sniegto palīdzību un resursus, lai sasniegtu vēlamo. Pirmdien, otrdien cieņā būs uzticamība un kārtība. Ceturtdiena būs veiksmīga draudzībai un savas individualitātes paušanai. Veselības uzlabošanai ieteicamas aktīvas fiziskas darbības un pastaigas svaigā gaisā.

Vēzis

Ļaujies pārmaiņām mīlestībā, tās būs pozitīvas. Savas iemīļotās personas acīs kļūsi pievilcīgāks un iekārojamāks. Intīmai tuvībai nepiemērota ir pirmdiena. Var rasties iespēja pavadīt laiku ar kādu harismātisku līderi biznesa vai izglītības jautājumos. Veiksmīga nedēļa personības izaugsmei. Emocionāli piepildītas dienas būs sestdiena un svētdiena.

Lauva

Labi izdosies apvienot pienākumus darbā ar pienākumiem ģimenē. Visu veidu pārmaiņas nāks par labu. Pieaugs tava ietekme darba jautājumos. Trešdiena un ceturtdiena piemērotas sadarbībai ar citiem cilvēkiem. Ja visu mēnesi esi čakli strādājis, nedēļas pirmajā pusē iespējams spēku izsīkums. Ieplāno laiku arī atpūtai.

Jaunava

Atbildīgiem darbiem, kas prasa koncentrēšanos, piemērota pirmdiena un otrdiena. Šajās dienās paveic visus iesāktos rutīnas darbus. Trešdienas pilnmēness vērsīs tavu uzmanību mīlas lietām un komforta gūšanai, un turpmākā mēneša laikā ienesīs jaunas vēsmas šajās jomās. Ceturtdien un piektdien vairāk pievilks viss jaunais un neparastais.

Svari

Veiksmīgākā diena būs ceturtdiena, tā piemērota aktīvām fiziskām darbībām, darbiem, kas saistīti ar elektrotehniku, datoriem un dažādiem jaunievedumiem. Piektdiena vairāk piemērota apcerīgākam darbam, izvairies no neapdomīgu lēmumu pieņemšanas un pārsteidzīgām darbībām. Sestdiena un svētdiena piemērotas radošām darbībām.

Skorpions

Šonedēļ palielināsies tavas ietekmēšanas spējas un harisma, kā arī spējas “strādāt uz publiku”. Apdomā savas pozīcijas un sakāmo. Svarīgi, lai tev pašam būtu skaidrs, ko īsti centies panākt. Sākot ar nedēļas otru pusi, būs iespējams pamainīt savu komunikācijas un pasniegšanas stilu, kā arī gaidāmas pārmaiņas tavā apmācību procesā.

Strēlnieks

Finanšu jomā gaidāmas labvēlīgas pārmaiņas. Arī jautājumos, kas nav atkarīgi no tevis paša, veiksies labi. Nedēļas nogalē iespējamas jaunas iepazīšanās, mīlestībā gribēsies vairāk brīvības un personiskās telpas. Ceturtdiena piemērota jaunu darbu uzsākšanai, dokumentācijas organizēšanā izmēģini inovatīvu pieeju.

Mežāzis

Šonedēļ var rasties negaidīta iespēja sevi realizēt un parādīt, uz ko esi spējīgs. Paļaujies uz draugu un domubiedru atsaucību. Galvenais, nepalaid garām iespējas un esi gatavs komunikācijai un kompromisiem. Tāpat arī esi gatavs paskatīties ārpus rāmjiem, nepalaid garām labas izdevības konservatīvas attieksmes dēļ. Finanšu situācija drīz uzlabosies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ kāds dzīves un pārdomu posms tuvojas noslēgumam. Nedēļas pirmajā pusē būs mazāk enerģijas, tāpēc nepārslogo sevi. Rūpējies par savu veselību, atrodi laiku klusumam un sev. Gatavojies atvadīties no visa liekā savā dzīvē un gatavojies jaunam startam. Cerams, ka plāns tev jau gatavs. Drīz vairs nebūs laika atpūsties, būs jārīkojas.

Zivis

Atrodi laiku saziņai ar draugiem un paziņām. Atceries arī par tiem, kas dzīvo tālu no tevis. Varbūt iznāk kādu apciemot. Sākot ar ceturtdienu, aktīvi ķeries pie jaunu plānu realizācijas. Nedēļas nogalē baudi atpūtu ar meditācijām vai ūdens procedūrām un radošām aktivitātēm, kas tevi iedvesmo. Veiksmīgs periods Zivīm, kas studē un apgūst svešvalodas.

LA.lv