Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 25. janvārim. Planētas gatavo pārbaudījumus!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākie 12 mēneši būs ļoti īpaši – un īpaši izaicinoši. Tu pārāk ilgu laiku esi pavadījis savā komforta zonā, un tagad planētas gatavojas tevi pārbaudīt. Gadu no šī brīža tu vismaz zināsi, uz ko esi spējīgs.

Auns

Kritiķi var teikt, ka tev ir vienkārši paveicies, un varbūt tā arī ir, bet veiksme ir tikai daļa no tava stāsta – tu patiesi to esi pelnījis. Tavs uzdevums tagad ir kaut ko iesākt ar to, ko esi saņēmis, un ne tikai sevis dēļ, bet arī citu labā.

Vērsis

Tavs uzdevums šodien un atlikušajā mēnesī ir piešķirt formu savām alkām. Kas ir tas, kas tevi visvairāk motivē? Ko tu visvairāk vēlies no dzīves? Tiklīdz tu to būsi izlēmis, nākamais solis ir vienkāršs – dodies tam pakaļ.

Dvīņi

Ja tu pašlaik neplāno nekāda veida ceļojumu, tad to vajadzētu sākt darīt. Kosmiskā aktivitāte apgabalā, kurš atbild par taviem attālajiem ceļojumiem, iedvesmos tevi paplašināt savus horizontus. Nepiesien sevi tikai pie mājām un darba, pasaulē ir tik daudz, ko apskatīt un izpētīt.

Vēzis

Problēma, ar kuru esi mēģinājis tikt galā, izliekoties, ka tā neeksistē, atgriezīsies jau šodien, un šoreiz būs jāatrisina. Tev ir jābūt gatavam darīt visu iespējamo, lai pavērstu savu dzīvi uz labo pusi.

Lauva

Godīgums ir svarīgs, pat ja tas nozīmē, ka tev ir jāsaka kaut kas tāds, kas varētu aizskart mīļotā cilvēka jūtas. Tev ir reputācija par to, ka tu saki visu, kā tu to redzi – tieši tāpēc arī pie tevis nāk pēc padoma. Sniedz to nevilcinoties.

Jaunava

Tev ir tiesības lepoties ar to, ko esi sasniedzis, tāpēc padari pasaulei zināmu, ko tu esi paveicis un pārliecinies, ka cilvēki pie varas zina, ka nākotnē plāno paveikt vēl vairāk. Padari slavenu pats sevi.

Svari

Saules atrašanās Ūdensvīrā noteikti atnesīs kaut ko labu, visticamāk, kā atalgojumu par visām pūlēm un risku, kuru esi uzņēmies. Tāpat šis ir viens no labākajiem gada laikiem, lai uzsāktu kaut ko jaunu.

Skorpions

Domstarpības mājās ir jāatstāj aiz muguras un jāuzsāk jauna harmoniska un priecīga nodaļa. Tu nevari mainīt pagātni, bet tu vari mainīt attieksmi pret to, tāpēc piedod, aizmirsti un piespied sevi turpināt ceļu – kopā.

Strēlnieks

Informācija, kura ieradīsies no nekurienes, palīdzēs izprast kaut ko, kas iepriekš likās neloģiski. Tas arī palīdzēs atšķirt tos, kuri patiesi ir tavā pusē un tos, kuri tikai izliekas.

Mežāzis

Ja tev ir jāuzlabo sava finansiālā situācija, tad šis ir īstais brīdis, lai kaut ko darītu lietas labā. Kosmiskā aktivitāte apgabalā, kurš atbild par tavām finansēm un karjeru, palīdzēs tev ieviest pārmaiņas – lai arī sāpīgas īstermiņā, tomēr atalgojošas ilgtermiņā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav nepieciešamības uztraukties un steigties. Saules atrašanās tavā zīmē sola brīnišķīgas lietas, un viss, kas tev ir jādara, ir ērti jāiekārtojas un jāļauj tam notikt. Vai tas patiešām būs tik vienkārši? Pamēģini – tu redzēsi.

Zivis

Ja tu kaut ko gana stipri vēlies, tu atradīsi veidu, kā to iegūt. Nekas dzīvē nav neiespējams un, ja tava apņemšanās ir gana stipra, tu vari likt tam notikt. Uzdrīksties sapņot un uzdrīksties ticēt, ka sapņi var kļūt par realitāti.

LA.lv