×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. aprīlis, 2014
Drukāt

99 remontbrigādes uzsāk masveida bedrīšu remontu

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien, 22.aprīlī, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” visā Latvijas teritorijā uzsāk valsts autoceļu melno segumu masveida bedrīšu remontus. Kopumā vienlaicīgi uz valsts autoceļiem strādā 99 remontbrigādes.

Valsts Centrālajā reģionā strādā 25 bedrīšu remonta brigādes, Vidzemes reģionā – 23, Latgales reģionā – 25 un Kurzemes reģionā 26, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Bedrīšu remontdarbi tiek veikti prioritārā secībā atbilstoši uzturēšanas klasēm – A, B, C, D. Uzturēšanas klases ir noteiktas, ņemot vērā autoceļu klasifikāciju un transportlīdzekļu satiksmes intensitāti.

Autoceļu melno segumu bojājumi A uzturēšanas klases autoceļos tiks saremontēti līdz 1.jūnijam, B  uzturēšanas klases ceļos līdz 15. jūnijam un līdz 1. jūlijam C un D uzturēšanas klases ceļos.

Bedrīšu remonts tiek uzsākts, jo ir iestājies tehnoloģijai atbilstoši laika apstākļi – diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs +5 grādiem pēc Celsija.

Atgādinām, ka remontdarbu vietās tiek noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi – darbu laikā to norises vietā lokāli sašaurina brauktuvi un ierobežo braukšanas ātrumu. Tādēļ aicinām autovadītājus, ievērot ātruma ierobežojumus un distanci starp transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu savu un remontdarbu veicēju drošību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+