×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
9. marts, 2012
Drukāt

99 ziedojumi Likteņdārzam

liktendarzs_ts_5

Jau otro gadu “Kokneses fonds” rīko mākslas darbu labdarības izsoli, lai iegūtu līdzekļus Likteņdārzam. Daudzu mākslinieku ziedotās gleznas, grafikas, skulptūras un unikāli manuskripti pusotru nedēļu apskatāmi trīs vietās – Rīgas galerijā, Ivonnas Veihertes mākslas galerijā un “Galerijā 21”.


Vērienīgā ekspozīcijā Rīgas galerijā ir Džemmas Skulmes, Birutas Baumanes, Felicitas Pauļukas, Maijas Tabakas un citu glezniecības lielmeistaru darbi. Mākslas akadēmijas rektora Alekseja Naumova glezna “Venēcija” liek izjust šīs eksotiskās vietas valdzinājumu; ar krāsu prieku aizrauj Aijas Jurjānes “Grieztie ziedi”, savukārt Juris Dimiters Likteņdārza atbalstam devis gleznu “Romeo un Džuljeta”.

20. martā Latvijas Nacionālajā operā notiks labdarības koncerts un pēc tā – izsole. Tajā iegūtā nauda paredzēta Likteņdārza amfiteātra būvniecībai.

Izsolīti tiks arī rokraksti un skices – Imanta Ziedoņa “Visiem tiešām ir neērti”, Džemmas Skulmes 1988. gada Mežaparkā nolasītais manifests “Kāds savāds process”, kā arī arhitekta Gunāra Birkerta zīmēta Gaismas pils skice.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+