Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1.februārim. Mācies sadzīvot ar cilvēkiem!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules attiecība pret Jupiteru tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka tev ir jāiemācās sadzīvot ar cilvēkiem, kuriem ir ļoti atšķirīgi raksturi un personības no tavējās. Tikai tāpēc, ka esat pretstati, nenozīmē, ka nevarat palīdzēt viens otram.

Auns

Neuztraucies, cik daudz izmaksās kaut kas ar radošu dabu. Ja tavs plāns ir labs – un tā ir – tad arī kosmiskās enerģijas tev palīdzēs. Uzņemies šo risku un liec tam piepildīties.

Vērsis

Nebūtu ieteicams turpmāko 24 stundu laikā runāt no sirds, vismaz noteikti nē, ja tev par noteiktiem cilvēkiem ir negatīvs viedoklis. Dienu vai divas no šī brīža tava attieksme būs daudz pozitīvāka.

Dvīņi

Šodien tava pašpārliecinātība var kristies, bet tas nav nekas traks. Kā jau Dvīnis, tu reti kad esi nomākts uz ilgu laiku un, jau sākoties jaunai nedēļai, tu atkal būsi pilns dzīvības un smieklu. Tavā dzīvē būs arī mīlestība.

Vēzis

Ne pie jebkādiem apstākļiem nepiesaisti sevi šodien pie kaut kā ar biznesa vai finansiālu dabu. Ja citi cenšas izdarīt uz tevi spiedienu, lai paraksties uz punktotās līnijas, tā ir droša zīme, ka ir jāgaida. Nav nekādas steigas, vismaz ne tev.

Lauva

Esi uzmanīgs, kā tu šodien runā un izturies pret mīļotajiem un ģimenes locekļiem. Tu vari nevēlēties aizskart, bet kaut kas, ko pateiksi vai izdarīsi, var tikt pārprasts un radīt visa veida problēmas.

Jaunava

Tu šodien sabiedrībā vari justies neērti, bet tas ir normāli. Tev ir jāpavada laiks ar savām domām un, tiklīdz tu tās būsi sakārtojis, tu atkal būsi ballītes sirds un dvēsele.

Svari

Tavi principi šodien var izmaksāt papildu izdevumus, bet tu neesi no tiem, kuri atmet ar roku saviem standartiem, lai gūtu finansiālu labumu. Vairāk par lietu, tu neesi tāds, kurš atzīst, ka kļūdījies, līdzko esi pieņēmis noteiktu pozīciju!

Skorpions

Kāds, kurš atrodas pie varas, šodien tevi pārbaudīs un tev tam ir jāstājas pretī un jāparāda, ko tu spēj. Nav nekādu šaubu, ka galu galā uzvarēsi, bet, vai vari to izdarīt ar smaidu uz lūpām?

Strēlnieks

Ja tu ļausi bailēm vadīt tavas domas un rīcību, tu palaidīsi garām kaut ko, kas tavu dzīvi varētu padarīt daudz laimīgāku. Kāpēc tev vajadzētu baidīties no kaut kā, tikai tāpēc, ka tas ir jauns? Dodies pretī nākotnei.

Mežāzis

Ja tu turpmākās diennakts laikā ieslīgsi galējībās, tu noteikti provocēsi uz spēcīgu reakciju. Varbūt tas ir tas, ko vēlējies panākt, bet vai tas ir gudri? Pamēģini atrast sociāli pieņemamāku ietērpu savām ambīcijām un agresijai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev šodien var rasties grūtības sadzīvot ar cilvēkiem, kuri atrodas pie varas, bet, ja tu stāsies viņiem pretī, tad, visticamāk, zaudēsi. Pienāk brīži, kad labāk ir galanti piekāpties, un šis ir viens no tiem.

Zivis

Tu šodien vari justies mazliet nodzīts, bet neļauj tam tevi uztraukt, jo lietas nav tik sliktas, cik izskatās. Kādas mazas lietiņas vari izdarīt, lai liktu sev pašam justies ērtāk? Tad izdari tās!

LA.lv