Horoskopi un mistika
Horoskopi

Februāra horoskops Vērsim. Darbā kārtība, mīlestībā pavasaris!0

Foto – Fotolia

Vispārējais horoskops

2018.gada februāra horoskops prognozē, ka Vērsis saņems ne mazums kritikas un aizrādījumu no draugiem un tuviniekiem. Jums būs grūti to pārdzīvot, taču situācija krasi nemainīsies. Nepieciešams ne tikai laiks, bet arī piekāpība no paša Vērša puses. Februārī jums vajadzētu palūkoties uz sevi no malas, lai mainītu savu raksturu un kļūtu maigāks attiecībā pret cilvēkiem.

Horoskops februārim sievietei Vērsim sola veiksmīgu mēnesi, kad daudzas lietas veidosies tā, kā gribētos. Jums izveidosies mīlas romāns ar vīrieti, pret kuru jūs jau sen izjūtat simpātijas. Februārī Vērsis visus piesaistīs ar savu šarmu un asprātību. Turklāt jums pietiks gudrības, lai nevienu neatstātu bez uzmanības un komplimenta.

Horoskops februārim vīrietim Vērsim sola labu mēnesi, kad darbā un finansēs viss nokārtosies. Praktiskums un veselīga domāšana Vērsim februārī būs vissvarīgākās īpašības. Februārī jūs sāksiet mīlas romānu, kas diez vai pāraugs dziļākās attiecības. Toties jūs nenožēlosiet ne minūti laika, ko pavadījāt kopā ar šo sievieti.

Finanšu un karjeras horoskops

Vērsim februārī nāksies piedzīvot grūtu periodu saziņā ar kolēģiem, kuri acīs saka vienu, bet aiz muguras cenšas diskreditēt un noniecināt viņa profesionālos talantus. 2018.gada februāra karjeras horoskops Vērsim prognozē jaunu augstu amatu un teicamu algu. Ja jūs nesāksiet pievērst uzmanību nelabvēļiem, tad februārī daudz ko sasniegsiet.

Jums ir daudz plānu, spilgtu ideju un pats galvenais – darba pieredze. Naudas apmērs būs pietiekams, lai pilnvērtīgi atpūstos un atļautos lielus pirkumus visai ģimenei.

Sieviete Vērsis būs maksimāli uzmanīga, apejoties ar naudu. It īpaši tad, ja februārī jūs to grasāties ieguldīt izdevīgā lietā. Ja esat nolēmusi šogad veidot karjeru jaunā jomā, neaizmirstiet konsultēties ar tuviem cilvēkiem. Vērsim būs grūti saglabāt finansiālu stabilitāti, jo jūsu prasības ir krietni pārspīlētas.

Karjeras horoskops februārim vīrietim Vērsim iesaka dziļāk iepazīt darba kolēģus. Iespējams, kāds no viņiem jums varētu kļūt par cienīgu partneri privātajā biznesā. Stipru finansiālo bāzi jums februārī palīdzēs nodrošināt tuvi draugi un lietišķie partneri.


Mīlestības horoskops

Saistītie raksti

Vēršiem gaidāms visnotaļ piesātināts mēnesis. Jūs varat satikt jaunu kaislību un iedegties jūtās jau pirmajā tikšanās reizē.

Brīvie Vērši var satikt savu likteni negaidīti – piemēram, izbraukumā vai draudzīgas tikšanās reizē. Ja jūs nevēlaties riskēt ar jau esošo labklājību, nepieļaujiet, lai zeme pazustu zem kājām un esat stigri savos nodomos.

Dodiet priekšroku darbiem, nevis runām, un pievērsiet uzmanību, vai attiecībās jums atbild ar to pašu.

LA.lv