Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6. februārim. Izskaidro savus uzskatus, citādi tevi nesapratīs!2

Foto – Fotolia

Auns

Šodien nevajag sākt jaunus darbus, īpaši tos, kas saistīti ar finansēm. Rezultāti var izrādīties galīgi nevēlami. Plānus būvēt var un pat vajag. Nebaidieties būt emocionāli, aizstāviet savus uzskatus un neļaujiet sevi izsist no sliedēm. Iespējamas romantiskas iepazīšanas, kas var aizvest līdz ģimenes veidošanai.

Vērsis

Iemīli savu tuvāko – lūk, devīze un noteikums šai dienai. Ja jūs to izpildīsiet, tad jau uz vakaru tiksiet apbalvoti. Tāpat pievērsiet uzmanību savai veselībai, īpaši sirdij un acīm.

Dvīņi

Ja jūs esat nolēmuši sākt jaunu lietu, tad šis ir vislabvēlīgākais periods. Šodien zvaigznes sola pavērt jums jaunas perspektīvas. Pastāv liela iespēja, ka vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem arī personīgajā dzīvē notiks pārmaiņas. Materiālais stāvoklis solās būt stabils. Bet savstarpēja sapratne mīlas lietās dāvās neaizmirstamus laimes mirkļus.

Vēzis

Šodien sekojiet savai veselībai. Izvēlieties vieglu un ļoti svaigu mājas ēdienu. Lietojiet uzturā daudz dārzeņu un augļu.

Lauva

Jūs vēlaties nopelnīt daudz naudas? Tad neslinkojiet. Šķiet, ka filozofu akmens, ko daudzus gadsimtus meklēja alķīmiķi, šodien nonāks jūsu rokās. Kā gan citādi izskaidrot to, kas viss kam jūs arī nepieskartos, nesīs peļņu.

Jaunava

Mazas domstarpības sabojās jums garastāvokli uz visu dienu. Gaidāmi nelieli strīdi ar darba kolēģiem. Dariet visu, lai strīds beigtos tikpat ātri, cik sācies. Veiksmīga diena, lai nodarbotos ar saviem pienākumiem mājās.

Svari

Tieši šodien jūs varat krasi mainīt savu dzīvi. Bet uz kuru pusi, tas būs atkarīgs no jums. Ja jūs rīkosieties pareizi un godprātīgi, tad jums nākotnē viss veidosies labi. Bet, ja nē, tad vainojiet paši sevi.

Skorpions

Nelabvēlīga diena, īpaši sievietēm Skorpioniem. Pirkums, ko jūs šodien veiksiet, iespējams, izrādīsies neveiksmīgs. Iespējama pašsajūtas pasliktināšanās. Ieteicams izvairīties no skaļām kompānijām un dzīrēm. Vīriešiem Skorpioniem iespējama jauna iepazīšanās vai negaidīti romantiski piedzīvojumi, kuri nākotnē var atnest tikai liekas rūpes un raizes.

Strēlnieks

Esiet drosmīgi un izlēmīgi, cīnīties par saviem uzskatiem un aizstāviet savus lēmumus. Jaunus darbus nesāciet, bet veco darbu pabeigšana būs īsti vietā. Ja jūs vēl neesat bijis atvaļinājumā, tad ir īstais laiks to ieplānot. Šodien gaidāmas interesantas tikšanās un iepazīšanās, kas rezultātā var pāraugt par kaut ko vairāk.

Mežāzis

Labs noskaņojums ir veiksmīgas dienas ķīla. Saglabājiet mieru un uztveriet filozofiski visu notiekošo. Ar prieku dariet labus darbus, dāvājiet uzmanību tuvajiem cilvēkiem. Šodien nepieciešams sekot līdzi asins spiedienam un saudzīgi attiekties pret acīm.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Laiks nodarboties ar mājas lietām un veltīt uzmanību ģimenei. Bērnu audzināšanas jautājumi var atrisināties viegli un ar lielisku rezultātu. Šodien ir jāatsakās no agresijas izrādīšanas un izvairīties no iesaistīšanās strīdos. Attiecību skaidrošanu labāk atlikt uz citu dienu.

Zivis

Parūpējaties šodien par savu veselību. Pacentieties nenoslogot organismu ar smagu pārtiku un lielu daudzumu tonizējošo dzērienu. Personīgajā dzīvē jūs gaida ne mazums patīkamu lietu

LA.lv