Brīdinājums +14.5°C
Gaidis, Didzis
Trešdiena, 6. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Ar dziesmām un dejāmLatvijas hokeja fani Čehijā piedzīvo jau sesto pasaules čempionātu, kurā iespējams ne vien atbalstīt savu komandu, bet arī izballēties latviešu krogā "Prāgas baltie krekli".
Ziedojumu lūgšana slimniekam - sodāma, ja neatbilst likumam (4)Policija uzskata, ka veselības problēmas krietni pārspīlētas
Raidījums: Rīgas kanālā varētu kursēt desmit kuģīšiŠogad pa Daugavu varētu kursēt seši, bet Rīgas - kanālā desmit izbraukumu kuģīši, prognozē Jūras administrācija.
Rīga +14.5
Alūksne +13.6
Daugavpils +14.0
Saldus +13.1
Liepāja +9.7
Jelgava +12
Ventspils +12.0
Limbaži +14
Madona +14.0
Rēzekne +13.8
Voldemārs Krustiņš: Prezidentu, kam rūp iekšlietas (4)Tātad valsts iekšējā drošība, veselība un izglītība. Vajag prezidentu, kurš rūpējas par Latvijas laukiem un lauciniekiem
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
9. maiju – par Latvijā svinamo dienu!

Rīgā 9. maijā Uzvaras parkā notiks vērienīgas svinības, kurā koncertēs arī leģendārais serbu mūziķis Emīrs Kusturica. Būs arī tradicionālā uguņošana, kuru finansē Krievija. Tā intervijā Latvijas Radio atzinis Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Viņš arī aicināja iedzīvotājus piedalīties 9. maija svinībās, “lai redzētu, ka tur viss notiek citādi, nekā ir pieņemts domāt”. Viņš arī norādīja, ka vēlētos, lai 9. maijs kļūtu par Latvijā svinamo dienu.

Kā vērtējat mūsu izlases sniegumu pasaules čempionātā hokejā?

Aktuāls jautājums

Kā hokeja līdzjutēji vērtē Latvijas izlases sniegumu pasaules čempionātā? Iesūti savu viedokli

Fotografē lasītājs: Grobiņā zeltaini mirdz forsītiju bumbasZiedoņa laiks ir klāt – visapkārt zied un smaržo. Kurzemē, Grobiņā, zied saulaini dzeltenie forsītiju krūmi – kā lielas saules bumbas.
Visstingrāk zemes iegādi ierobežo Lietuvā (3)Aprīļa pēdējās dienās Eiropas Komisija (EK) pieprasījusi Latvijai sniegt paskaidrojumus par pērn Saeimā pieņemtajiem likuma "Par zemes privatizāciju lauku apvidos" grozījumiem, kuros noteiktas stingrākas prasības lauksaimniecībā izmantojamās zemes pircējiem
Gada vidū četriem Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumiem atvērs Ķīnas eksporta tirgu2015.gada vidū četriem Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumiem tiks atvērts Ķīnas eksporta tirgus, aģentūru BNS informēja Zemkopības ministrijas (ZM) Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā.
VIDEO: Latvijas māmiņas izveidojušas aizkustinošu pateicības video savām vecmātēmVakar, 5. maijā, bija Starptautiskā vecmāšu diena. Pateicībā Latvijas māmiņas, kas Latvijā dzemdējušas plānotās mājdzemdībās, izveidojušas aizkustinošu video ar bērniņiem.
INFOGRAFIKS: Atklāj veselīga uztura šķīvja noslēpumu!Gatavojoties dalībai maratonā un citām sportiskajām aktivitātēm, LIDO uztura speciāliste Alise Kindzule iesaka septiņu soļu plānu veselīgākam dzīvesveidam, ko vari uzsākt jau šodien!
Gudrās "Vecmājas". Ciemos videi tik draudzīgā mājā, kādu Latvijā nav daudz (3)Simtgadīgas liepas sirmiem, ķērpjainiem stumbriem sargā vecās mājas. Arī jaunās, pirms trim gadiem celtās, sauc "Vecmājas".
Kā sargāt veselību, apmeklējot manikīra un pedikīra speciālistus?Zināms, ka C hepatīts ir viena no bīstamākajām aknu infekciju slimībām, kas galvenokārt izplatās asins kontakta ceļā. Tā kā sākotnēji slimība norit nemanāmi, bieži vien par tās esamību cilvēki uzzina tikai tad, kad tā radījusi neatgriezeniskus aknu bojājumus.
Laiks stādīt vasaras ķiplokusKur var iegādāties vasaras ķiplokus? Kad tos var stādīt? DAIGA KĀRKLIŅA
13 pazīmes, ka tu esi raganaAgrāk raganas noteica pēc diezgan muļķīgām pazīmēm. Pēc bārdām un dzimumzīmēm, pēc tā, ko saka skauģi kaimiņi, pēc tā, vai tās slīkst vai neslīkst, sasietas ūdenī. Par laimi, ne visas noslīka un mēs pastāstīsim, kā noteikt, vai tev ir raganas talants.
Latvijas izplatītākais mājdzīvnieks - kaķisSaskaņā ar Eiropas Mājdzīvnieku barības federācijas (FEDIAF) ikgadējā pētījuma datiem, Latvijā vispopulārākais mājdzīvnieks nemainīgi ir kaķis.
Reklāma
Satiksmes noteikumi un riteņbraucējs. Vietas bīstamām improvizācijām joprojām daudz (3)Atkal pavasaris. Atkal riteņbraucēju vilnis. Atkal diskusijas par divriteņu vietu motorizētu četrriteņu un lēnu, sapņainu kājāmgājēju vidū.
Vērojami traucējumi sociālā tīkla "Facebook" darbībāPopulārais sociālais tīkls “Facebook” trešdien darbojas ar jūtamiem traucējumiem, novēroja portāls “la.lv”.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
175
110 cm garais Ventas skaistulis.
359
Fotografē Andrejs
231
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
456
noķer un atlaid. 7,840kg
325

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1325
Pirmais ar savilcēju!
1154
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
91
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
130
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
108

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman