Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Vilma, Aigars
Pirmdiena, 31. augusts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Salasi sēnes un pajautā, vai nav indīgas! Līgatnes dabas takās — Sēņu dienaApmeklētāji varēs uzzināt un dalīties ar sēņu ēdienu receptēm.
Latvijas drošību šobrīd stiprina vairāk nekā 460 NATO valstu karavīru (7)Latvijas drošību šobrīd stiprina vairāk nekā 460 NATO valstu karavīru, kuri Latvijā uzturēsies vairākus mēnešus, taču šobrīd precīzi nav zināms, cik liela
Būvvalde: Renovācija koncertzālē "Rīga" veikta atbilstoši apliecinājuma kartēmRīgas pilsētas būvvaldē 2014. gadā akceptētas apliecinājuma kartes koncertzāles "Rīga" renovācijai un pērn 3. septembrī būvvaldē sagatavots atzinums, kurā norādīts, ka būvdarbi koncertzālē veikti atbilstoši saskaņotajām apliecinājuma kartēm.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.4
Alūksne +11.7
Daugavpils +12.6
Saldus +17.1
Liepāja +18.4
Jelgava +15.6
Ventspils +17.5
Limbaži +15
Madona +12.6
Rēzekne +13.1
Monika Zīle: Vardarbība pret bērniem jāsoda pēc visbargākajiem pantiem, nepieļaujot atlaides (3)Vienosimies pedofilu nodarītā vērtējumā neizmantot tiesiskas valsts jēdzienu. Vardarbība pret bērniem jāsoda pēc visbargākajiem pantiem, nepieļaujot atlaides
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Padalies vēl…

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji iebilst pret valdības piedāvāto solidaritātes sociālo nodokli, kad valsts budžetā tiktu ieskaitīts arī sociālais nodoklis par algām, kas pārsniedz 4000 eiro (patlaban lielo algu saņēmēji likumīgi var izvairīties no sociālo iemaksu veikšanas virs šīs summas). LTRK viceprezidente Lienīte Caune izteikusies: „Brīdī, kad jādomā par darbaspēka nodokļu samazināšanu, lai spētu kļūt konkurētspējīgāki, tiek izdomāti jauni nodokļi, kas uzņēmējus iedzīs vēl dziļāk ēnā.” LTRK apgalvo, ka daudzi uzņēmumi varot pārcelt savus speciālistus un maksāt viņiem algas citās valstīs.

Vai uz robežas ar Krieviju jābūvē dzeloņstiepļu žogs?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Kas notiek Latvijā? (10)Grūti saprast, kāpēc šobrīd tiek runāts par bēgļu tiesībām izvēlēties valodu, kurā mācīties vai kurā mācīt savus bērnus.
Kas palīdz labāk augt skropstāmJūsu skropstām ir vajadzīga ne mazāk kā jūsu matiem. Vislabāk par skropstu veselību ir rūpēties vakarā, kad ir noņemta dekoratīvā kosmētika.
Stāsta viņi jeb Atklāti par īpašībām, kuru vīriešiem sievietēs nereti trūkstIkviena no mums savam partnerim vēlas būt laba draudzene, iekārojama sieviete un vienkārši mīlēta dzīves biedrene. Tiesa, savos centienos būt vislabākajām, skaistākajām, mīļākajām, čaklākajām, veiksmīgākajām un interesantākajām nereti gan pārcenšamies.
Kaķi ar suņa dvēseli - iepazīstam Kuriļu bobteilu šķirnes mīluļus (1)Žurevsku ģimenes mīluļi un lepnums ir Kuriļu bobteili – kaķi, kuriem jau no dabas dota pavisam īsa astīte.
Gribu sunīti! Kam pievērst uzmanību, izvēloties šķirniKādēļ jūs vēlaties iegādāties suni? Iespējams, suns ir vajadzīgs kā mīlošs draugs, kurš vakarā pēc darba sagaida mājās un kliedē vientulību rudens vakaros. Suns var kļūt ari par uzticīgu, nenogurdināmi dzīvespriecīgu draugu jūsu bērniem.
Reklāma
"Visi šeit grēko". Eksperti analizē animēto satiksmes negadījumuAr šo turpinām pirms dažām nedēļām aizsākto Oskara Irbīša animēto satiksmes negadījumu apspriešanu.
Draugiem.lv" izveidota profila verifikācijas iespēja ar eID kartiApstiprinot jeb verificējot sava profila īstumu, "Draugiem.lv" oficiāli apliecina savu identitāti sociālajā tīklā.
"Lašu stāsti". Tie nav makšķernieku stāsti (3)Mitrais – Māris Ansis Mitrevics – kopš Gaujas nacionālā parka dibināšanas 35 gadus bija dabas aizsardzības inspektors.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
119
Taurage, Andis un Vladimirs
73
Taurage, Andis
80
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3432
Imants priecīgs
284

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
149
Dabas brīnums no Saldus puses.
209
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
208
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
319
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
369
Ceļojumi
Pundursalu valstiņa – Malta (3)Malta ir arhipelāga salu valsts Vidusjūras viducī ar tikai 316 km2 kopējo platību.
Joks vai patiesība: ko par jums pasaka dvēseles skaitlis? (3)Numeroloģija uzsver – jo augstāks dvēseles skaitlis, jo vairāk tas iespaido jūsu dzīves izvēles gan profesionālajā, gan personīgajā jomā.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+