Mobilā versija
+12.5°C
Berta, Bella
Ceturtdiena, 3. septembris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Puķes biksēs un pie dēļa. Neparasta ogrēnietes ideja košumaugu "plauktiņiem" (4)Ogrēnietei Ilzei Purmalei prieku par puķu košumu vairākkārt mēdza sabojāt kaķis, kuram bija niķis tās ar nagiem un zobiem paplosīt.
Dārgā cena par ceļu uz Eiropu. Foto, kas satrieca pasauli (5)Vismaz 12 cilvēki, tostarp sievietes un bērni, gājuši bojā, nogrimstot Sīrijas bēgļu laivai, kas devās no Turcijas dienvidrietumiem uz Kosas salu Grieķijā.
"Valstij būtu jādod drošības sajūta" (1)Demogrāfs: daudzus novadus pametuši pat vairāk nekā 30% iedzīvotāju
Rīgā, Daugavā izveidojies nezināmas vielas plankums 100 kvadrātmetru apmērāRīgā, Daugavā, iepretim adresei Meldru iela 2, otrdienas vakarā izveidojies nezināmas vielas plankums 100 kvadrātmetru apmērā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.5
Alūksne +13.4
Daugavpils +12.6
Saldus +11.8
Liepāja +16.9
Jelgava +10.0
Ventspils +17.4
Limbaži +12
Madona +13.4
Rēzekne +13.5
Agris Liepiņš: Pajautājiet Piebalga kungam! (3)Tie, kas glābjas no kara, nesāk ar paziņojumu: "Šajā zemē pabalsti ir pārāk niecīgi, gribu nokļūt Lielbritānijā vai Norvēģijā!"
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Pārsniedzam ātrumu!

1. septembrī Latviju sasniedza lietus mākoņi. Hidrometeorologi prognozē, ka laiks kļūs arvien vēsāks.

Kā vērtējat pāvesta visiem priesteriem dotās tiesības piedot aborta grēku?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Eiropas naudas āderes – iespaidīgas"Es rosinātu Eiropas Savienību piešķirt līdzekļus jaunu uzņēmumu radīšanai un ražošanas attīstībai Latvijā," tā telefonsarunā ar "LA" žurnālistu teica lasītāja Terēzija Daugule no Ādažiem.
Kā saglabāt vasaras iedegumu līdz pat vēlam rudenim?Par pagājušo vasaru mums atgādina ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī skaists iedegums. Kura no mums gan nevēlētos to saglabāt līdz pat vēlam rudenim, bet diemžēl ne vienmēr tas izdodas un iedegums pazūd jau dažu nedēļu laikā.
Putas, lakas, želejas - kā pareizi lietot, lai nebojātu matu veselību. Skaidro speciālistsMatu putas kuplumam, želeja un laka - īpaši ieveidotām frizūrām, ikviena sieviete šos matu skaistumkopšanas līdzekļus ir vairākkārt dzīvē izmantojusi. Ko nodara šie līdzekļi matu veselībai, galvas ādai un kā tos pareizi lietot, lai nebojātu skaistās cirtas?
No vecmāmiņas dzīvesgudrības: 12 attiecību padomi, kas joprojām darbojas (1)Sarunās ar vecmāmiņu esmu iemācījusies, ka vecākās paaudzes cilvēki bieži vien ir gatavi padalīties ar savu dzīves pieredzi un atziņām - atliek tikai viņos klausīties. Tādēļ es nolēmu iet pēc padoma pie kāda viedāka, pieredzējušāka cilvēka - savas 85 gadus veco vecmāmiņu Kitiju.
Kāpēc suns laiza vai zelē savu ķepu? (1)Daudzi suņu saimnieki novēro, ka četrkājainais draugs ko tādu dara, un nevar saprast, vai šāda uzvedība ir pilnīgi normāla vai tomēr par to vajadzētu satraukties. Portāls "Vetstreet.com" noskaidrojis, kādi ķepu laizīšanai un zelēšanai var būt iemesli.
Māksliniece Līga Lerha: Kaķi ir mana dzīve (6)Mana lielā mīla kopš bērnības ir kaķi. Mani fascinē šie gudrie, skaistie un graciozie dzīvnieki.
Reklāma
"Visi šeit grēko". Eksperti analizē animēto satiksmes negadījumuAr šo turpinām pirms dažām nedēļām aizsākto Oskara Irbīša animēto satiksmes negadījumu apspriešanu.
Bez jaunajām tehnoloģijām pēc 12 gadiem skolēnam vajadzēs 64 mugursomas (1)Katru gadu pirmās klases skolnieki atver durvis jaunām zināšanām un līdz brīdim, kad pienāks laiks stāties darba attiecībās, tad pasaule būs krietni mainījusies.
Ne pūkas! jeb Mednieku nacionālie svētkiTajās pašvaldībās, kur slavenākās ūdenskrātuves ar pīļu valstību – Burtnieks, Lubāns, Engure – vietējie smej, ka ūdensputnu sezonas atklāšanu varot teju par valsts nacionālajiem svētkiem nodēvēt. Sabraucot vienkopus ne tikai jau zināmo, tā teikt, savējo kolektīvu biedri, bet sarodoties pīļu kārotāji no visas Latvijas.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
133
Taurage, Andis un Vladimirs
81
Taurage, Andis
85
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3502
Imants priecīgs
291

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
167
Dabas brīnums no Saldus puses.
219
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
213
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
325
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
376
Ceļojumi

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+