+1.5°C
Vents, Centis, Gotfrīds
Piektdiena, 6. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Mogerīni: pamiers Ukrainā nav ievērots pilnībā, sankcijas netiks atceltasMinskā panāktā vienošanās par pamiera ievērošanu Austrumukrainā netiek ievērota pilnībā, tāpēc sankcijas pret Krieviju netiks atceltas, Rīgā, uzstājoties Saeimas rīkotajā konferencē par ārpolitiku, kurā pulcējušies ES un NATO amatpersonas, sacīja ES augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni.
Labākie augļu un ogu stādi dārzam + Stādaudzētavu karteStundu stāvu domādama, kuras šķirnes ābelīti pirkt... Šo sajūtu pazīst katrs, pavasarī dodoties uz stādaudzētavu. Labu stādu netrūkst, arī šķirņu izvēle ir varen plaša. Piedāvājumā ir ābeļu, bumbieru, plūmju, ogulāju stādi – tā dēvētais pamatsortiments, taču katra audzētava lepojas ar kaut ko īpašu.
Ar karstu tēju apdedzina gadu vecu zēnuUzlīstot virsū karstai tējai, apdegumus ceturtdien Kurzemes reģionā ceturtdien guvis kāds vienu gadu vecs zēns, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.
Ulmanis: politiķiem jāturpina meklēt sarunu iespējas ar Krieviju (4)Latvijas politiķiem jāturpina meklēt sarunu iespējas ar Krieviju, lai mēģinātu atrisināt krīzi, televīzijas kanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis.
Reklāmas raksts
Rīga +1.5
Alūksne +3.0
Daugavpils -1.3
Saldus +1.0
Liepāja +2.5
Jelgava +0
Ventspils +2.8
Limbaži +2
Madona +2
Rēzekne +2.6
Monika Zīle: Par vēlu sargāt informatīvo telpu, kad vilks jau aitās? (17)Tautas parunas no zila gaisa nedzimst. Piemēram, šī – kamēr pērkons neierūcas, zemnieks krustu nepārmet.

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Vispirms ielaidiet Kobzonu Jūrmalā!

Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei, kura pirmdien bija devusies uz Maskavu, lai otrdien piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā. Pēc Krievijas puses sniegtās informācijas, Kalniete iekļauta to personu sarakstā, kurām liegta ieceļošana Krievijā. Tā esot daļa no atbildes uz Eiropas Savienības noteiktajiem ierobežojumiem pret Krieviju.

Kā atzīmēsit 8. martu jeb Starptautisko sieviešu dienu?
Nedēļas nogalē veikalos nonāks pirmā Latvijas gurķu ražaDārzeņu audzētāju kooperatīvās sabiedrības "Baltijas dārzeņi" valdes loceklis Jānis Bušs teica, ka pirmā kooperatīva gurķu raža veikalos būs pieejama jau Sieviešu dienā, 8.martā. "Katrai sievietei pa gurķim nesanāks, bet nadzīgākajām tiks," sacīja Bušs.
Infografika: vai augstākā izglītība sievietēm nodrošina labu darbu?Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā pirms Starptautiskās Sieviešu dienas, 8. marta, sagatavojis infografiku, kas rāda: lai gan sievietēm biežāk ir augstākā izglītība, to iespējas darba tirgū ir mazākas.
Zobi vairs neturas stingri: kas ir periodontīts un kāpēc tas rodasNeārstēts smaganu iekaisums var izraisīt bojājumus žokļa kaulā un zobu kustīgumu
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju (7)"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Kā radīt patīkamu klimatu mājāsKā uztaisīt māju par īstu cietoksni, kurā ir mājīgi un ērti visiem mājas iedzīvotājiem, to uzzināsi izlasot šo rakstu.
Tūbainais ķirsis: cik liels izaugs? Vai būs laba ražība? (2)Cik liels aug tūbainais ķirsis? Vai tam ir laba ražība? Kur var iegādāties stādus? ANNA LIEPA
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju (7)"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Dienvidāfrikas burbuli – lauvas dēli par saimnieku izvēlas visus ģimenes locekļusLūkojoties pēc mājdzīvnieka šai žurnāla lappusei, internetā nejauši pamanīju kādu suņu šķirni, par kuru agrāk neko nebiju dzirdējusi.
Reklāma
Apdrošinātājs: pilnmēness laikā notiek satiksmes negadījumi ar smagākām sekāmDienās, kad ir visspēcīgākā pilnmēness ietekme, notiek ceļu satiksmes negadījumi ar smagākām sekām, secinājusi apdrošināšanas sabiedrība "BTA Insurance Company" (BTA), apkopojot pērnā gada statistiku par pieteiktajām atlīdzībām OCTA un KASKO apdrošināšanā.
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Kā nokļūt paralēlajos visumos? Jauna teorija iesaka "noķert" NLO (1)Viena no jaunākajām zinātniskajām hipotēzēm pauž, ka NLO ir mākslīgi radīti lidojošie portāli vai "ķirmjēda", kas savstarpēji savieno dažādas laiktelpas kontinuuma daļas. Iespējams, tās savieno mūsu Visumu ar paralēlajiem visumiem.
Vuguļi ir viens no nedaudzajiem pāriem, kas makšķerēt dodas kopāAnita un Arnis Vuguļi ir viens no nedaudzajiem Latvijas pāriem, kas baudīt makšķerēšanas priekus dodas kopā.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
110
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
543
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
39
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
48
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
60

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
83
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
82
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
434
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
275
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
337
Latvijas Kara muzejam dāvinās Kalpaka pieminekļa pamatuLai godinātu Latvijas armijas pulkveža Oskara Kalpaka un Atbrīvošanās cīņu dalībnieku piemiņu, piektdien, 6. martā, plkst. 12 notiks svinīgā piemiņas ceremonija piemiņas vietā "Airītes", jo šogad aprit 96 gadi, kopš 1919. gadā, apšaudes laikā pie Airītēm Kalpaks krita.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman