Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Gundars, Kurts, Knuts
Pirmdiena, 26. septembris, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Pasažieri ceļā uz Daugavpili trīs stundas pavadījuši neziņā meža vidū bojātā vilcienā (9)Vilciena Rīga – Daugavpils pasažieri 23. septembrī bijuši spiesti vairāk nekā trīs stundas pavadīt neziņā meža vidū, turklāt vilcienam tikušas slēgtas arī labierīcības un sastāvā trūcis gaisa.
Daži kultūristi ar uzpumpētiem muskuļiem nav lieli spēkavīri. Treniņi patiesi stipram ķermenimKā rodas enerģija, kur tā paliek, un kā to uzkrāt, lai pietiktu visam un vēl paliktu pāri?
Vija Beinerte: Kad slēptais kļūst atklāts (13)Manai draudzenei mirst māte. Lēni un mokoši. Brīdī, kad mātes galvā plīsa asinsvads, draudzene Grenlandē fotografēja aisbergus.
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Izsauksim feju, lai pārvērš par tankiem!

Aizsardzības ministrija šobrīd apsverot iespēju iegādāties lietotas vai jaunas pašgājējhaubices uz kāpurķēdēm, kas vizuāli līdzinās tankiem, ziņo LETA. Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis plašākus komentārus par šo projektu nesniedza, jo ministrija vēl tikai veicot pārrunas ar kādu no NATO valstīm par artilērijas iekārtu iespējamo iegādi.

Lasītāju aptauja
Ko spēj daudzās valodnieku komisijas? (5)Paldies "Latvijas Avīzes" redakcijai, ka tā ir nodrukājusi Valtera Nollendorfa rakstu "Noziegums, ko Annai izdarīja vietvārdu komisija".
Vai atbalstāt ideju aizsardzības jomai nākamgad atvēlēt par 24 miljoniem eiro mazāk nekā plānots?
Zemes iegādes programmā no 55 miljoniem 51 jau izlietots (1)Vairāk nekā četru gadu laikā kopš zemes kreditēšanas programmas sākuma zemnieki iegādājušies 24 000 hektāru lauksaimniecības zemes par kopumā 51 miljonu eiro no programmā pieejamajiem 55 miljoniem eiro.
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus? (2)Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz efektīvāks.
Pasaulē
Izdevumi
Pirmajā Starptautiskajā Baltijas jūras koru konkursā viss goda pjedestāls Latvijai (1)Par Pirmā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa uzvarētāju un Grand Prix ieguvēju kļuva Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris "Sōla" (diriģents Kaspars Ādamsons).
Polijā protestē pret likuma varas graušanuPolijas galvaspilsētā Varšavā nedēļas nogalē desmitiem tūkstošu cilvēku izgāja demonstrācijā, protestējot pret labējās valdības darbībām, kuras, viņuprāt, grauj likuma varu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.6
Alūksne +11.2
Daugavpils +12.2
Saldus +14.1
Liepāja +14.9
Jelgava +12.6
Ventspils +15.2
Limbaži +12
Madona +11.1
Rēzekne +11.3
Kaiju lielpilsēta Rīga. Īstie pilsētas saimnieki (1)Rīgas simbols ir gailis, kas rotā vairāku baznīcu torņu galus, bet īstie pilsētas saimnieki ir sudrabkaijas, kurus daudzi rīdzinieki turpina nepareizi saukt gan par albatrosiem, gan žargonā – par baklāniem.
Mans vārds ir seters. Angļu setersAnglis ir viena apbrīnojama medību suņu šķirne – kaislīgs, ātrs, ar dzelžainu stāju pie putna un teju kaķiskām pielavīšanās spējām – ideāls sloku medībām rudenī. Protams, kāds varbūt brīnīsies, jo mūsu medniekiem ierasts slokas medīt pavasarī.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+