-1.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Svētdiena, 25. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Mariupoles apšaudē bojāgājuši vismaz 30 cilvēki (6)Krievijas finansēto un apbruņoto teroristu bandu pašpasludinātās tā dēvētās Doņeckas tautas republikas līderis Aleksandrs Zaharčenko sestdien, 24.janvārī, paziņojis, ka sākts uzbrukums Ukrainas
Dienas Ūdensvīra zīmē, kad dziedina pati dabaŠajās dienās pati daba dziedina.
Gadu vecs bērns uzrauj sev virsū karstu kafijuGadu vecs bērns sestdien, 24.janvārī, guvis rokas apdegumus, uzraujot sev virsū karstu kafiju, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve
Decembrī kritiskāks kļuvis valdības darba vērtējumsNedaudz kritiskāks decembrī kļuvis valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja. Apmierinātību ar valdības darbu decembrī pauduši 24% aptaujāto.
"Rīgas gaisma" plāno rekonstruēt galvaspilsētas apgaismojuma infrastruktūru (1)Pašvaldības aģentūra “Rīgas gaisma” plāno rekonstruēt galvaspilsētas apgaismojuma infrastruktūru, aģentūrai BNS pastāstīja “Rīgas gaismas” pārstāvis Agris Sergejevs.
"Līvu akvaparks": Jūrmalas domei jārīko "Jaunajam vilnim" līdzvērtīga mēroga pasākumi (2)Lai veicinātu tūristu piesaisti Jūrmalai, pilsētas domei ir jānodrošina “Jaunajam vilnim” līdzvērtīga mēroga pasākumu norise, aģentūrai BNS sacīja daudzfunkcionālā ūdens atrakciju kompleksa
Rīga -1.0
Alūksne +0
Daugavpils +0.5
Saldus -2.5
Liepāja -1.3
Jelgava -1
Ventspils -2.2
Limbaži -1
Madona +0
Rēzekne +0.8

Aktuāls jautājums

Kādus darbus un ierosmes sagaidāt no šovasar ievēlamā Valsts prezidenta? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Biznesa klase Rīgas sabiedriskajā transportā

Daļa Latvijas sabiedrības sašutusi par Rīgas domes lēmumu tik krasi paaugstināt sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifu. Jaunā pilnās biļetes cena no februāra būs 1,15 eiro iepriekšējo 0,60 eiro vietā. Sabiedrisko transportu arī turpmāk bez maksas varēs izmantot nestrādājošie pensionāri, skolēni, invalīdi. Skolotājiem, pilna laika studentiem, daudzbērnu ģimenēm, kas saņem atlaides, braukšanas maksa nemainīsies. No 1. februāra atlaidi saņems arī strādājošie pensionāri, kas ļaus viņiem saglabāt līdzšinējo brauciena cenu – 0,60 eiro. Pašlaik, pēc “Rīgas satiksmes” sniegtās informācijas, par pilnu cenu biļetes pērk 44,8% no kopējā pasažieru skaita, ar Rīgas domes noteiktajām atlaidēm brauciens daļēji ir apmaksāts 10,5%, bet bez maksas sabiedrisko transportu izmanto 44,7% pasažieru.

Vai jums šķiet svarīgi, ka šis gads veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai?
"Hesburger" Latvijā plāno atvērt ap 20 jaunām ēstuvēm (3)Somijas un Baltijas valstu ātrās ēdināšanas ķēde “Hesburger” septiņu gadu laikā Latvijā plāno atvērt aptuveni 20 jaunas ēstuves.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Ģimenes ārsti pagaidām vēl spēj izbraukāt uz mājas vizītēm saistībā ar gripu (2)Nacionālais veselības dienests (NVD) pagaidām nav saņēmis sūdzības, ka ģimenes ārsti nevarētu paspēt uz visām mājas vizītēm saistībā ar gripas izplatību.
Hurma – veselīga, bet kalorijām bagāta (1)Patlaban, kad Latvijā aiz loga ziema, kaut kur tālu siltās zemēs laikam ienākas hurma. Jo, tiklīdz veikalā pietuvojos dārzeņu un augļu plauktiem, šis auglis ar savu koši dzelteni spīdīgo mizu burtiski "duras" acīs.
Kā pazīt un kopt rotasLatvijā, protams, prinči nemīt, kuru saderinātajai rotas kaļ karaļvalsts vērtībā, bet kas zina, ko nesīs gaidāmā Valentīndiena? Cilvēku dzīves ritms ir nemainīgs jebkurā zemeslodes vietā, un gan jau atkal kāda jauna sirds ilgosies otras un mīlestības apliecinājumam pasniegs saderināšanās un pēc tam laulību gredzenu. Tāpēc lieti noderēs Ivonnas Poplanskas skaidrojumi, kā pazīt un kopt dārglietas.

Skriešana atpakaļgaitā, lidojums ar seju lejup un citas iespējas notievētSeši jauni fitnesa veidi, kuru kļuvuši populāri Rietumos un, domājams, kļūs populāri arī pie mums jau 2015. gadā.
Māja Fricim un divi gadi cauri tuksnesim. Intervija ar televīzijas raidījuma vadītāju Baibu Zvaigznīti"Tā taču ir – Baiba Zvaigznīte, tā, kas vadīja "Mājokļa jautājumu"!" – droši vien daudzi priecīgi iesaucas, atkal redzot Baibu televīzijā, šoreiz "Re:TV".
Pozitīvie mopši, no kuriem cilvēkiem neveidojas alerģija (1)Madonas novada Bērzaunes pagasta Sauleskalna iedzīvotājas Kristīnes Kramerovskas ģimenē agrāk mitušas dažādas radības – dekoratīvās žurkas, kāmji, kaķi, papagaiļi.
Reklāma
Ceļu būvnieki aicinās atjaunot Autoceļu fondu (1)LCB tomēr cer, ka rakstiski apstiprinātās priekšvēlēšanu apņemšanās nepildīšanai ir tikai nejaušības raksturs un partijas tomēr apliecinās, ka tur doto vārdu.
Rokas zāģu saime. Vienkāršākiem darbiem – fuksītis, sarežģītiem – figūrzāģisRokas zāģu saime ir ļoti plaša: vienroku un divroku, domāti kreiļiem un labročiem, tievi kā mats un iespaidīgi plati.
"Windows 10" būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums līdzšinējo operētājsistēmu lietotājiem (4)Topošā "Microsoft" jaunās paaudzes operētājsistēma "Windows 10" piedāvās jaunu iespēju spektru un pirmā gada laikā nodrošinās bezmaksas atjauninājumu līdzšinējo operētājsistēmu "Windows 7", "Windows 8.1" un telefonu operētājsistēmas "Windows Phone 8.1" lietotājiem.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
333
Sīkums, bet patīkami
86
Re, kāda bute
134
Svētku loms
168
Bušu laiks
371

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
45
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
21
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
35
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
389
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
574
Otra Rīgas "stūra māja" – vācu "čekas" nams Reimersa ielā (16)Rīgā patiesībā ir nevis viena, bet veselas divas Stūra mājas. Viena čekistu, otra nacistu.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman