Mobilā versija
+0.1°C
Katrīna, Katrīne, Trīne, Kate, Kadrija
Trešdiena, 25. novembris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Lai izveidotu ekonomisku žogu, to labāk veidot pašamKādreiz pie saimnieku mājām taisīja dižus goda vārtus no izturīgiem ozola vai oša baļķiem.
Kandidāti bez politiskās aizmuguresSaeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti šodien turpina iztaujāt kandidātus uz Aināra Dimanta atbrīvoto vietu Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP).
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +0.1
Alūksne -2.4
Daugavpils -2.6
Saldus -1.3
Liepāja +0.7
Jelgava -0.9
Ventspils +1.4
Limbaži -1
Madona -1.8
Rēzekne -1.9
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mīļo Ziemassvētku vecīti!

Tuvojoties 2016. gada valsts budžeta pieņemšanai galīgajā lasījumā, kas Saeimā plānots 30. novembrī, mediju tiražētajās politiķu aizkulišu runās un baumās arvien biežāk izskan versija, ka pēc tam kritīs Laimdotas Straujumas valdība. Vienlaikus arī izskan spekulācijas par to, kas vadīs jauno Ministru kabinetu un kam kādi ministru portfeļi noskatīti.

Vai domās solidarizējaties ar streikojošajiem skolotājiem?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Klubi ir, trūkst lidaparātu. Atbilde "LA" lasītājamKāpēc Latvijā likvidēti visi izpletņlēkšanas sporta klubi? Jānis Gustsons
Grantu programmā "Atspēriens" deviņi uzņēmēji saņem 98 267 eiroTrešdien, 25. novembrī, paziņoti deviņi Rīgas domes un Swedbank kopīgi rīkotās grantu programmas "Atspēriens” 2015.gada otrā konkursa uzvarētāji, kuriem piešķirts finansējums kopumā 98 267,70 eiro apmērā biznesa ideju īstenošanai un attīstībai.
"Naudu kasē vajag, jo omītes ir jābaro!" (14)Gandrīz 40 000 eiro vērtajai godīgas nodokļu maksāšanas kampaņai nepatīkamas blaknes
Milzu skaits balkonu Rīgā draud sabrukt vai uzkrist kādam uz galvas, secina ekspertiGandrīz tūkstoš padomju laikā celtajām Rīgas daudzdzīvokļu mājām balkoni atrodas avārijas stāvoklī un draud sabrukt. Balkonu tehniskais stāvoklis strauji pasliktinās, taču ne visi iedzīvotāji piekrīt tos renovēt, jo remontdarbi jāsedz no savas kabatas, ziņo LNT raidījums 900 sekundes.
Www.RezervesDALAS24.lv
Ko darīt, ja veselības problēma liedz gaidīt rindu, kad būs jaunas kvotas? (1)Vasarā Rīgā mani operēja, jo bija melnumi plaušās. Divas nedēļas pēc operācijas krūškurvī jutu lielas sāpes, un divus mēnešus vēlāk ārsti man konstatēja lauztu ribu (tas noticis vēl pirms plaušu operācijas).
Reklāmas raksts
Ar tēju pret lieko svaru?“Kas ir pu-erh tēja? Vai taisnība, ka, to dzerot, iespējams tikt vaļā no liekā svara?”
Padomi, kā noturēties uz diētasObligāti ievies dienasgrāmatu, kurā tu fiksēsi savus sasniegumus. Dienasgrāmata lieliski organizē un palīdzēs sekot līdzi rezultātiem, dēļ kuriem tu tik ļoti centies.
Jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijas lielākā kaķu izstādeŠajā nedēļas nogalē, 2015.gada 28. un 29.novembrī, jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijā lielākā specializētā kaķu izstāde „Baltijas Kauss 2015”. Izstādē piedalīsies
Kāda parasti ir mazo peļu degu veselība?Nevaru atļauties mājās turēt ne suni, ne kaķi. Draudzene ieteica iegādāties degu. Kāda šim dzīvnieciņam ir veselība? LAUMA LIEPĀJĀ
Reklāma
Piesardzību un vēlreiz piesardzību! (2)Ar zināšanām vien nepietika...
Mīksto mēbeļu otrais mūžs. Kā to radīt paša spēkiem?Ērtajam krēslam nodilis apšuvums, arī klubkrēsla audums nobružājies un vietām saplīsis. Vai to iespējams labot pašu spēkiem?
Kā labāk mērīt asinsspiedienu?Nereti vecāka gadagājuma cilvēki sūdzas par paaugstinātu asinsspiedienu.
Melnās sestdienas mežā: "LA" skaidro, kāpēc sašauti divi mednieki (4)Mednieku saimi vienu pēc otras piemeklējušas melnas sestdienas, kad medībās sašauti mednieki.

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
634
Taurage, Aldis. Bija labi!
356
Taurage, Andis un Vladimirs
247
Taurage, Andis
233
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
5702

Mednieku galerijas

Nomedīts pie paša Tukuma, izmuka no \'\'aplenkuma\'\' un pa grāvi gribēja aizšmaukt...
125
Duplets... kolēģi pacentās šaujot unisonā
128
Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
267
Labākais gadalaiks - zosu medības.
189
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
469
Uzmanību: Pilnmēness nāk! Romantiskie horoskopi, 23. – 30. novembrisAUNS. Nedēļas sākumā jo stingrāk ievērosi noteikumus un pašdisciplīnu, jo labāk.
Pieminēs Krišjāni ValdemāruTrešdien, 2. decembrī plkst. 14 Rīgā, Lielajos kapos, Krišjāņa Valdemāra atdusas vietā, Ainažu jūrskolas muzejs organizēs piemiņas brīdi, kas veltīts viņa 190. dzimšanas dienai.
Ievērojamu literātu dīvainās atkarībasIkvienam cilvēkam piemīt šādi tādi sliktie ieradumi, un, kā jau pie cilvēkiem mēdz būt, vieni no tā kautrējas, citi – itin nemaz, savukārt vēl daži absolūti par to nedomā. Izņēmums nav arī tie, kuri kādā jomā guvuši izcilus panākumus, tostarp literāti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+