Brīdinājums +1.5°C
Aldis, Alfons, Aldris
Sestdiena, 22. novembris, 2014
Fotostāsts
Krievija un Pakistāna vienojas par militāro sadarbību (3)Krievija un Pakistāna parakstījušas pirmo divpusējo militārās sadarbības līgumu abu valstu attiecību vēsturē, informē laikraksta “The Moscow Times” interneta vietne. Līgums tika
Gaidām viesus: Kā uzklāt un dekorēt vakariņu galdu? Rudens ir laiks, kad biežāk gribas ciemoties un uzņemt viesus. Ir īstais brīdis pagatavot gadu maltīti, nospodrināt mantotās sudrablietas un aizdegt sveces, lai kopā ar ģimeni varētu baudīt skaistu vakaru un viens otra klātbūtni.
Slidenajās ielās traumas guvuši septiņi cilvēki (1)Slidenajās ielās piektdien, 21.novembrī, traumas guvuši septiņi cilvēki, kas nonākuši slimnīcā, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.
Valdība apstiprina nākamā gada precizēto Latvijas budžeta plāna projektuSestdien, 22.novembrī, Ministru kabineta (MK) sēdē valdība apstiprināja precizēto Latvijas budžeta plāna projektu 2015.gadam un turpina strādāt pie nākamā gada valsts budžeta
Rīdziniekus aicina pieteikties pabalstam pārtikas iegādei (1)Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus pieteikties pabalstam pārtikas iegādei, aģentūru LETA informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Seiles ārštata padomnieks augstākās izglītības jautājumos būs Vjačeslavs KaščejevsPar izglītības ministres Mārītes Seiles ārštata padomnieku augstākās izglītības jautājumos piekritis būt Latvijas Universitātes asociētais profesors Vjačeslavs Kaščejevs
Rīga +1.5
Alūksne -0.3
Daugavpils 0.0
Saldus +2.5
Liepāja +3.7
Jelgava +1.6
Ventspils +5.9
Limbaži +0
Madona +0.3
Rēzekne 0.0

Aktuāls jautājums

Vairākām pašvaldībām jauni vadītāji. Kādi darbi sekos? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Padarīs visu atkal baltu!

Aģentūrai LETA paužot viedokli par tautas vēlēta prezidenta ideju, bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga vērtējusi, ka Latvijas pašreizējā attīstības stadijā tam varētu būt arī divi nopietni mīnusi. “Viens būtu risks ievēlēt šim amatam īsti nekvalificētu personu uz vairāk vai mazāk lēta populisma pamata. Otrs būtu ievēlēšanu panākt ar plašas un dārgas reklāmas palīdzību, kur šādai reklāmai izmantotā nauda varētu arī būt visai apšaubāmas izcelsmes.”

Vai pēc Zolitūdes traģēdijas dzīves vide Latvijā kļuvusi drošāka?
"Latvijas Ceļu būvētājs" prasa atdot nozarei solītos 42 miljonus eiroBiedrība “Latvijas Ceļu būvētājs” (LCB) pieprasa, lai 2015.gada valsts budžetā tiktu paredzēti iepriekš solītie 42 miljoni eiro, lai izpildītu Satiksmes ministrijas sagatavoto
Kā atgūt vecmāmiņai agrāk piederošo zemi ezera krastāNo vecvecmāmiņas esmu mantojusi zemi. Agrāk viņai piederēja 5,95 ha gar ezera krastu, bet man īpašumu ar pagasta valdes lēmumu atļāva noformēt tikai 2004. gadā. Tagad pie ezera man ir tikai 0,23 ha.
Radikulīts – ne tikai večuku slimība: pazīmes, ārstēšanās, kā nesaslimtSāpoša mugura, stīvs kakls, notirpums vai jušanas traucējumi kādā ķermeņa daļā mūsdienās asociējas ne tikai ar cienījamu vecumu.
No 21. novembra - HIV testēšanas nedēļa dažādās Latvijas vietāsJaunākie 1.Grupai “Latvian Voices” jauns CD un vērienīga koncerttūre Vācijā 2.Ar sabiedrības ziedojumiem palīdzēts 199 Zolitūdes nelaimē cietušajiem 3.Veselības aprūpes darbinieki pauž
Gaidām viesus: Kā uzklāt un dekorēt vakariņu galdu? Rudens ir laiks, kad biežāk gribas ciemoties un uzņemt viesus. Ir īstais brīdis pagatavot gadu maltīti, nospodrināt mantotās sudrablietas un aizdegt sveces, lai kopā ar ģimeni varētu baudīt skaistu vakaru un viens otra klātbūtni.
Reklāma
Padomi, kā sagatavot auto ziemaiUzsnidzis pirmais sniegs, gaisa temperatūra naktī un arī dienā noslīd zem nulles grādu atzīmes, tāpēc ir pēdējais brīdis sagatavot savus spēkratus ziemai, ne tikai uzliekot ziemas riepas.
Logi un durvis laikus jāsagatavo "ziemas guļai"Speciālisti uzskata, ka siltumenerģijas ietaupījums pēc logu un durvju efektīvas noblīvēšanas atkarībā no to stāvokļa, vecuma un izvietojuma var sa­sniegt 10 – 30%.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
137
Skaistules
1732
Zviedrijas skaistums
141
Sīkums, bet patīkami
124
Sīkums, bet patīkami
66

Mednieku galerijas

Stirnu medības pie Tukuma.
78
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
99
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
194
Re kāds
248
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
196
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa
Latvijas Vēstures muzejs turpina atdzimtPapildināta Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) ekspozīcija tās pagaidu telpās Brīvības bulvārī 32, tādējādi muzejs pamazām, bet mērķtiecīgi atgriežas pie piln­asinīgas dzīves, kuru pārtrauca 2013. gada jūnija ugunsgrēks Rīgas pilī.
Klaiņājošie kapiņi. Patiesi stāsti par aizgājējiem, kas mainījuši atdusas vietuKlusā okeāna salu priesteriem ir tradīcija tūlīt pēc bērēm kapu no visām pusēm apliet ar lipīgu koku sulu vai apkraut ar gliemežvākiem. Viņi apgalvo, ka to darot tāpēc, lai kaps, raugi, "neaizietu". Tāpat rīkojas nēģeru vūdū kulta priesteri Haiti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman