-3.5°C
Kārlis, Spodris
Trešdiena, 28. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
ASV aicina NATO ātri izveidot štābus sešās "piefrontes" valstīs EiropāNATO ir jāsaglabā savs kurss attiecībā uz Ukrainu un ātri jāizveido alianses pavēlniecības un vadības centri sešās "piefrontes valstīs" Eiropā, otrdien paziņoja ASV valsts sekretāra vietniece Viktorija Nulenda.
Kā pārvarēt nogurumu tumšajā ziemas laikāGadalaikiem un saules gaismai ir nenoliedzama ietekme uz cilvēka pašsajūtu - tumšais ziemas laiks cilvēka enerģijas līmeni, miega režīmu, noskaņojumu un pat vielmaiņu bieži vien ietekmē negatīvi. Šādā laikā cilvēki bieži izjūt spēcīgu pārslodzes un noguruma sajūtu, ko uzveikt vairs neizdodas pat ar stipru kafijas tasi. Arī našķoties bieži vien gribas biežāk.
Cūcība ir izņirgt, ko cits dievina. "LA" aptauja par vārda brīvības robežām (4)Kādas ir vārda un izteiksmes brīvības robežas? Vai ir kas tāds, ko nevajadzētu kariķēt?
ĀM norāda uz Krievijas divkosību (1)Latvijas Ārlietu (ĀM) ministrija vakar izplatījusi paziņojumu par selektīvo pieeju, kādu Krievija izrādījusi holokausta piemiņas jautājumā.
Apvienojot divas Rīgas skolas, izveidos Austrumu vidusskoluSkolu reorganizāciju un likvidāciju plānots pabeigt līdz 2015.gada 3.augustam, un ar to saistītie izdevumi sedzami no attiecīgo skolu finanšu līdzekļiem.
Rīga -3.5
Alūksne -4.0
Daugavpils -2.0
Saldus -1.7
Liepāja +0.2
Jelgava -5.2
Ventspils +1.0
Limbaži -2
Madona -3
Rēzekne -2.9

Aktuāls jautājums

Vai esat pamanījis, ka šis gads norit Raiņa un Aspazijas zīmē? Iesūti savu viedokli

Vai Andrim Bērziņam būtu atkārtoti jākandidē uz Valsts prezidenta amatu?
Ērika Oša zīmējums
Tumsoņas! Laidiet iekšā!

Krievijas estrādes mākslinieks Josifs Kobzons Latvijas Satversmes tiesā iesniedzis atkārtotu iesniegumu ar prasību pārskatīt viņa iekļaušanu “melnajā sarakstā”. Kobzons apstrīd Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmumu par Kobzona iekļaušanu to personu sarakstā, kurām uz nenoteiktu laiku ir liegta ieceļošana Latvijā. Iepriekš tiesa atteicās ierosināt lietu. Kobzons Krievijas medijos ir izteicies – ja Satversmes tiesa nepieņems sūdzību, tad viņš vērsīšoties Eiropas Cilvēktiesību tiesā. “Šī tumsonība (krievu val. – mrakobesije. – Red.) kaut kā jāaptur,” viņš teicis.

Lauksaimnieki: graudaugu sējumiem šobrīd laika apstākļi ir sevišķi labvēlīgiZiemāju sējumiem Latvijā šobrīd laika apstākļi ir sevišķi labvēlīgi un gaidāmā raža nav apdraudēta, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie lauksaimnieki.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Miers un klusums Tērvetē: ko piedāvā sanatorijā?Līdz Tērvetei no Rīgas ir nepilnas pusotras stundas brauciens. Kādā brīdī skats aiz automašīnas loga mainās.
Kā iemācīties turēt stāju. 8 padomi ikdienai"Kaut gan labas stājas veidošanai vajadzīgi gadi, tomēr ir arī ātri paņēmieni tās uzlabošanai," iepriecina ārsts ortopēds. Lai tos īstenotu, nav jādodas uz trenažieru zāli, vienkāršie paņēmieni izmantojami pat ofisā.
Atceries par saldētajām ogām: kā tās izmantotJa sasaldētas pilnībā sausas ogas, tās lieliski saglabā savu izskatu.
Vieglu garu jeb ko kas jums zināms par pirti? (1)Mūsdienu sabiedrībā pieņemts uzskatīt, ka pirts ir tikai vīriešu privilēģija. Tomēr daudzas sievietes viegli salauzīs šo stereotipu, jo, pateicoties tvaika, hamamu un infrasakarkanajām istabām telpām sporta klubos un SPA-salonos, pirts spēj dāvāt sievietei neatkārtojamas iespējas ceļā uz skaistumu.
5 vingrinājumi, kas jums palīdzēs atrast savu aicinājumuVai zināt, kā uzzināt, vai ejat pa pareizo dzīves ceļu? Diezgan vienkārši. Ja katru rītu jūs mostieties, pilni enerģijas un radošām idejām - jūs esat uz pareizā ceļa.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Daži vārdi gājējam (1)Šoziem tik daudz par braucēju piesardzību rakstot, viņu atbildību uzsverot, šķiet, ir aizmirsts uzrunāt gājēju. To tādēļ tagad daru, jo sevi glābt pat braucēja kļūdas gadījumā tev ir visas iespējas. Ja vien...
Sirdsmiera sertifikāts: "kāda pipara dēļ" vajadzīgs? Kad māju nodod ekspluatācijā, energoefektivitātes pagaidu sertifikāts ir viens no dokumentiem, kas obligāti jāiesniedz būvvaldē. Kur un kā to dabūt, un, pats galvenais, kāda pipara dēļ tas ir vajadzīgs?
Sociālo tīklu lietotājus satrauc "Facebook" un "Instagram" darbības traucējumiMiljoniem lietotāju visā pasaulē otrdien nespēja piekļūt saviem kontiem sociālās saziņas vietnē "Facebook", bet dažās valstīs tika traucēta arī fotogrāfiju apmaiņas vietnes "Instagram" darbība.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
803
Sīkums, bet patīkami
105
Re, kāda bute
171
Svētku loms
184
Bušu laiks
387

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
81
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
45
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
71
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
424
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
600
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (12)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
Veic izrakumus Šekspīra mājāArheologi atjaunojuši 2013. gadā apturētos izrakumus Stretfordas pie Eivonas "New Place", vietā, kur atradusies Šekspīra māja un nāves vieta.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman