+3.9°C
Tālis, Tālavs, Marts
Otrdiena, 3. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kalnietei atteikta iebraukšana Krievijā (6)Arī Eiropas Parlamenta (EP) deputātei no Latvijas Sandrai Kalnietei (V) liegta iebraukšana Krievijā, uz kurieni viņa devās, lai piedalītos noslepkavotā opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs.
Ikdienišķi ieradumi, kas kaitē matiemMēs visas atceramies tradicionālos padomus: nekad nesaņem astē slapjus matus, nekad neizmanto matu gumijas ar dzelzs elementiem, vienmēr kontrolē, lai matu žāvēšanas temperatūra nepārsniegtu 4000.
VM plāno lūgt valdību atmaksāt valsts galvotos kredītus 11 slimnīcām (1)Valsts kopš 2002.gada 11 Latvijas slimnīcām galvojusi aizdevumus par vairāk nekā 200 miljoniem eiro, no kuriem slimnīcām saviem aizdevējiem vai bankām vēl jāatdod vairāk nekā 182 miljoni eiro.
Policija krīzes centrā nogādā divus bērnus, kuru māte bija dzērusiRīgas pašvaldības policija svētdien krīzes centrā nogādājuši divus bērnus, kuru māte bija dzērusi, pastāstīja pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa.
Rīga +3.9
Alūksne +1
Daugavpils +3
Saldus +2
Liepāja +2
Jelgava +3
Ventspils +1
Limbaži +2
Madona +2
Rēzekne +2.7
Guntis Ščerbinskis: Ātrās naudas sekta (16)Rakstu šīs rindas cerībā, ka šo viedokli neizdaiļos uzbāzīga ātro kredītu firmu reklāma. Laikam gan utopiski, jo tagad šī reklāma ir visur. Lai gan, manuprāt, šī pakalpojuma reklamēšana būtu pilnībā aizliedzama.

Aktuāls jautājums

Kā kultūras vēstnieki veicinājuši sabiedrības saliedētību? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kas ir šo vārdu autors?

Saeimas deputāts Andris Vilks noliks parlamentārieša mandātu, jo izskanēja ziņas, ka viņš, būdams alkohola reibumā, sarīkojis nekārtības slimnīcā. Iepriekš problēmas ar alkoholu bijušas arī citiem deputātiem – Veiko Spolītis pieķerts braucam reibumā ar auto, bet Artuss Kaimiņš dzērumā skandalējās kafejnīcā. Savukārt Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs radio intervijā pagājšnedēļ izteicis savus secinājumus, ka diviem Saeimas deputātiem, iespējams, nav pielaides valsts noslēpumam, jo viņi, būdami alkohola reibumā, nozaudējuši svarīgus dokumentus. Vārdus gan viņš nenosauca.

Par ko liecina dzeršanas skandāli Saeimā?
Juris Lazdiņš turpinās vadīt biedrību "Zemnieku saeima"Ādažu kultūras un radošās izglītības centrā pirmdien notiekošajā biedrības "Zemnieku saeima" 16. kongresā "Lauksaimniecības nozare Latvijā – kur esam un kur dodamies tālāk" par biedrības vadītāju atkārtoti ievēlēts Juris Lazdiņš.
Mazumtirdzniecības apgrozījums janvārī - par 6,7% lielāks nekā pirms gada (1)Mazumtirdzniecības apgrozījums Latvijā pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās šā gada janvārī, salīdzinot ar atbilstošu periodu pērn, palielinājās par 6,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie dati.
Lai lauku īpašums tiek tikai meitai vai mazmeitaiEsmu nolēmis uzdāvināt lauku īpašumu (saimniecību) meitai, kura tur dzīvo ar civilvīru un manu 15 gadu veco mazmeitu, taču neuzticos meitas civilvīram, kurš nav mazmeitas tēvs.
Ir zobārstniecības kabineti, kur atkārtoti lieto vienreizlietojamos priekšmetus. Ar ko tas draud? (7)Pēc redzētā dažos zobārstniecības kabinetos jāatzīst, ka diemžēl aizvien ir vietas, kur sanitārās normas tiek ievērotas pavirši vai netiek ievērotas vispār. Kā tas ietekmē zobārsta vai zobu higiēnista apmeklētājus?
Fotogrāfiju kārtošanā – ar kritisku pieeju: mūsu fotogrāfes padomiMēs dzīvojam nepārtrauktā jaunu tehnoloģiju attīstības laikā, un, šķiet, visi esam kļuvuši par fotogrāfiem.
Ikdienišķi ieradumi, kas kaitē matiemMēs visas atceramies tradicionālos padomus: nekad nesaņem astē slapjus matus, nekad neizmanto matu gumijas ar dzelzs elementiem. Bet ir vēl citi paradumi, kas ir kaitīgi.
Brīnums nekurienes vidū. Ciemos neparastā dārzā Latgales nostūrī (4)Idejām jāļauj īstenoties – jo ātrāk, jo labāk, ir pārliecināta Irēna Koleda, kura novārtā pamestā Latgales nostūrī Kotleros izveidojusi savu karaļvalsti ar skaistu dārzu, vīna darītavu, degustāciju zāli.
Divdesmit dīvaini fakti par seksu un mīlestībuLasītākie 1.Horoskopi 2.martam. Laiku plāno ar rezervīti! (1) 2.Lietotu mantu ēna – bijušo īpašnieku enerģija. To var attīrīt, bet neguli mirēja gultā!
Grib ieviest naudas sodu par suņu nereģistrēšanu (13)Valdības noteikumi paredz, ka suņu īpašniekiem līdz 2016.gada 1.jūlijam suns, kas līdz šim datumam būs sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāapzīmē un jāreģistrē vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē.
Reklāma
Atzīstu – es "pārkāpju atļauto ātrumu"! Izplatīti un bīstami maldiPagājušajā nedēļā autori (SEB banka, draugiem.lv, Valsts policija un Drošas braukšanas skola) medijiem izsūtīja veiktās autobraucēju aptaujas rezultātus, kuri liecinot, ka lielākā daļa no mums turpinot grēkot.
Stikla vates aritmētika. Kā aizvākt kaitīgo padomjlaika mantojumu?Vai Rīgā ir atkritumu apsaimniekotāji, kas būtu gatavi Babītes novadā no lopu kūts aizvākt stikla vati, kas tur glabājas kopš kolhozu laikiem?
Spoža gaisma uz pundurplanētas pārsteidz NASA zinātniekus (VIDEO) (2)NASA zinātniekus pārsteiguši spoži gaismas laukumi, kurus kosmiskā zonde "Dawn" atklājusi uz pundurplanētas Cereras.
Tornis kā alnis: Vecumnieku pusē uzbūvēts līdz šim neredzēts dzinējmedību tornītisOtra tāda tornīša Latvijā nav, saka galdnieks Agris Gipters un piebilst, ka vismaz abos mednieku žurnālos viņš tādu neesot uzgājis.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
98
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
433
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
31
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
37
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
54

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
50
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
49
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
394
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
251
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
310
Tīla vilnas fabrika laikmetu maiņās"Kultūrzīmes" turpina publikāciju sēriju, kurā vēstām par kultūrvēstures un kultūras mantojuma objektiem, kas dzimuši pirms simt gadiem. Šoreiz stāsts par Limbažu lepnuma – Tīla vilnas fabrikas likteņgriežiem.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman