Mobilā versija
+16.2°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Ko spēlēs jaunā partija?

Pieci no “Vienotības” aizgājušie Saeimas deputāti iesaistīsies kustībā “Mēs par”. Lai gan tai savu atbalstu izteikuši vairāki cilvēki, kuri līdz šim nav darbojušies politikā, būtisku daļu veido arī “vecie vēži”. Tostarp divi bijušie ministri, kuri pazīstami arī kā profesionāli mūziķi – pianists Daniels Pavļuts (iepriekš Zatlera Reformu partijas biedrs) un klarnestists Ints Dālderis (iepriekš darbojies Tautas partijā un “Vienotībā”).

Vai gaidāmā alkohola cenu kāpuma dēļ samazināsiet tā patēriņu?
Inguna Ebela: pret neziņotājiem vajadzīgas paraugprāvas (17)Mazā Ivana nāve Dubeņu mežā liek uzdot daudzus “kāpēc”. Zēna vecākiem, kaimiņiem, institūcijām, kuru pienākums palīdzēt nemīlētiem un neaprūpētiem bērniem, garāmgājējiem, autobusa
Vai Austrālijas latvieši aizmirsti? (13)Latvijas sūtniecību Kanberā!
"Nauda iztērēta, rezultāta nav". Kā jūs iespaidojis ģimenes ārstu streiks? (9)Bitīte Baune, Limbažu novads: “Mana ģimenes ārste streiko, bet tas mani īpaši nav iespaidojis, jo visus pakalpojumus, kas šobrīd vajadzīgi, saņemu vai
Pasaulē
Izdevumi
Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Vai bēgļus apturēs darba vietas mājās"Māršala plāns" Āfrikai: gaisa pils vai izeja no krīzes?
Izdzīvoju pēc traģiski novēlotas operācijas. Uzņēmēja Jāņa Ķirša atklātais stāstsJānis Ķirsis ir viens no pirmajiem neatkarību atguvušās Latvijas uzņēmējiem.
Ķiploku genofonds saglabājies lauku sētās! Ārijas Rudlapas padomi, kā tos audzēt, novākt, saglabāt“Kopš mana profesionāla darbība saistās ar bioloģisko lauksaimniecību, esmu atteikusies no minerālmēslu lietošanas arī savā dārzā. Cenšos izmantot augu maiņu un zaļmēslojumu,”
Stikla pudele pārtop glāzē. Fotopamācība soli pa solimStikla pudeles var izmest atkritumu konteinerā, bet var no tām uztaisīt oriģinālas glāzes. Šādi lietai dodam otru mūžu, turklāt rīkojamies videi draudzīgi.
Hercogiene Keita izrāda seksīgāko kleitiņu un burvīgos bērnusKaraliskajā turnejā uz Poliju un Vāciju Kembridžas hercogienes stils, kā vienmēr, bija ieturēts un etiķetei atbilstošs, vienu tērpu dzidrās krāsās nomainīja cits,
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.2
Alūksne +14.3
Daugavpils +13.8
Saldus +16.0
Liepāja +16.9
Jelgava +14.9
Ventspils +16.3
Limbaži +15
Madona +10.6
Rēzekne +14.7
Horoskopa zīmes, kas uzskata: bez laulībām var iztikt!Dažreiz viņa jūt, ka būt precētai varētu būt jautri, taču gandrīz vienmēr maina savas domas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+