Mobilā versija
+11.6°C
Vilma, Aigars
Trešdiena, 31. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kā izlīgt ar cilvēku, ar kuru esat sastrīdējušies daudzus gadus (1)Jūs jau ilgi esat strīdus attiecībās ar kādu tuvinieku, piemēram, brāli vai māsu. Naktīs un reizēm dienās domās strīdaties ar viņu...
Mazsalaciešiem – pētnieku garsAktīvās un radošās nodarbēs iepazīst kukaiņus, putnus un Salacas iežus
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.6
Alūksne +10.9
Daugavpils +10.5
Saldus +11.2
Liepāja +16.9
Jelgava +10.4
Ventspils +17.3
Limbaži +11
Madona +10.8
Rēzekne +11
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Visiem jāredz, cik es smagi strādāju!

Latvijas Banka šovasar aktīvi iesaistījusies obligātās veselības apdrošināšanas modeļa apspriešanā un piedāvājusi arī savu koncepciju. Pēc mēneša Ilmāra Rimšēviča vadītā iestāde, kuras vārds medijos biežāk dzirdams ar finanšu analīzi vai kādas jubilejas monētas izlaišanu, rīkos tautsaimniecības konferenci, kas veltīta sabiedrībā plašu rezonansi guvušām tēmām – reformām veselības aprūpes un izglītības nozarēs.

Lasītāju aptauja
KNAB "sausais atlikums" (1)Nemitīgie iekšējie konflikti Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), skandāliem apvītas darbinieku atlaišanas un tiesāšanās radījusi "Latvijas Avīzes" lasītājiem virkni jautājumu par šo iestādi.
Jautājiet speciālistam 80007007Trešdien, 31. augustā, no plkst.14.30 līdz 16 pa tālruni 80007007 jums atbildēs Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācijas jurists Andrejs Vanags (attēlā).
Vai ierēdņiem jāceļ algas?
Ķibele modernizētajam dīzeļvilcienam (3)Piektdien Līvānos īslaicīgi bija sabojājies viens no šogad modernizētajiem uzņēmuma "Pasažieru vilciens" ("PV") dīzeļvilcieniem, apliecināja "PV" sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers.
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Liela atbildība mazā īpašumā (2)Pat žogs Lielbritānijā nebija šķērslis, lai savām acīm redzētu, ka dabā tiešām ir tā, kā stāstīts semināros
Rīgas Dome skolotāju algas apstrīdēs tiesā (1)Rīgas domes vairākums vakar atbalstīja lēmumu vērsties Satversmes tiesā saistībā ar pedagogu algu modeli.
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus?Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz
Pasaulē
Izdevumi
"Spicē" uzplaucis "Bilžu" mākslinieku puķu dārzsTirdzniecības centrā "Spice" atklāta mūzikas un mākslas festivāla "Bildes" izstāde "Bilžu puķu dārzs", kuru veido mūziķu, mākslinieku un radošu personību gleznotie, zīmētie un citās tehnikās atspoguļotie ziedi.
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Kas darāms dārzā no 29. augusta līdz 4.septembrim?29.–30. augusts. Lapu dienas. Stāda rabarberus, sēj kressalātus, skābenes, bet plēves siltumnīcās – dilles un rukolu.
Nekrīti savā vai partnera slazdā: 7 lietas, ko neupurēt attiecību dēļ (1)Intereses un sapņi Gandrīz visi veiksmīgie un daudz sasniegušie cilvēki teiks, ka viņu veiksme nenāca tāpat vien, bet tika ieguldīts smags darbs
FOTO: Jauns tīmekļa mīlulis – burvīgs Bengālijas runcis TorsSkaistais Bengālijas kaķis Tors iekarojis internetu ar vienu ķepas vēzienu, un nav arī nekāds brīnums, jo viņš nudien ir īsts skaistulis: zaļās acis izstaro neparastu magnētismu, katra kustība ir elegances un grācijas paraugs.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē? (1)Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
67
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
82
Skaistā Latvijas daba.Upe.
315
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1306
Taurage, Aldis. Bija labi!
853

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
55
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
135
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
110
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
114
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90
Latvijā dzimis arī džinsu izgudrotājs! Britu laikraksts apkopojis 25 aizraujošus faktus par mūsu valsti (3)Par godu Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas dienai, ko atzīmējām 21.augustā, ietekmīgais britu laikraksts "The Telegraph" savas interneta versijas ceļojumu sadaļā ir publiskojis 25 aizraujošus faktus par Latviju, ko vairākums ārzemnieku, iespējams, nezina par mūsu valsti, bet kuri varētu šķist ievērības cienīgi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+