Brīdinājums +1.8°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Sestdiena, 28. februāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Porošenko: Ukraina atvelk smagos ieročus, lai pārbaudītu miera plānuUkraina atvelk smagos ieročus no frontes līnijas valsts austrumos, lai pārbaudītu, vai miera plāns ar Krievijas atbalstītajiem kaujiniekiem darbosies, piektdien paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.
Laiks sēt begonijas!Kad jāsēj leduspuķes? Iepriekšējos trīs gadus to darīju februārī, bet nekas neuzdīga.
Brīdina par iespējamu krāpšanu, izmantojot "Creditreform" un "Rīgas satiksmes" vārdu (4)Uzņēmums "Creditreform" brīdina par krāpniecisku e-pastu izsūtīšanu uzņēmuma vārdā par it kā parāda piedziņu uzņēmuma "Rīgas satiksme" uzdevumā.
Aizdomas par dubultslepkavību un tās pēdu slēpšanu, izraisot ugunsgrēku Valsts policijai radušās aizdomas, ka trešdien Saulkrastos notikušais dzīvojamās mājas ugunsgrēks rīkots ar mērķi slēpt divu cilvēku slepkavības pēdas.
Aptur bezbiļetnieku aplikācijas "zaķiem.lv" izplatīšanu "AppStore" (1)Kā pastāstīja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis, 6.februārī uzņēmuma pārstāvji vērsušies Valsts policijā pret aplikācijas izstrādātājiem, skaidrojot, ka šie cilvēki "paši rīkojas nelikumīgi un tāpat aicina rīkoties arī citus".
Atbalsta ciešāku profesionālās izglītības sistēmas sasaisti ar darba tirguParedzēts, ka valsts un pašvaldības profesionālās vidējās izglītības iestādēs un tehnikumos izveido koleģiālu padomdevēju institūciju konventu, kura mērķis ir veicināt profesionālās izglītības iestādes attīstību atbilstoši darba tirgus prasībām.
Rīga +1.8
Alūksne -0.3
Daugavpils -0.2
Saldus +0.3
Liepāja +1.5
Jelgava +0
Ventspils +1.6
Limbaži +0
Madona +0
Rēzekne -0.4
Edvards Lūkass: Īstais brīdis atcerēties Lenarta Meri pravietisko runu (26)Izkliegt brīdinājumu, kas netiek sadzirdēts, iederas murgos. Taču daudzām no kādreiz paverdzinātajām tautām tā ir ikdienas pieredze vairāk nekā divus gadu desmitus.

Aktuāls jautājums

Vai Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti gatavi pārmaiņām? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kurus dievus šis pārstāv?

Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis otrdien ziņoja, ka eirozonas dalībvalstu finanšu ministri apstiprinājuši Grieķijas lūgumu pagarināt valsts palīdzības programmu uz četriem mēnešiem. Grieķijas valdībai tūlīt pēc tam bijis jāķeras pie smaga darba – īstenot solīto ambiciozo reformu plānu un ievērot savas finanšu saistības.

Par ko liecina dzeršanas skandāli Saeimā?
Talsu novada vēja kalnos audzē dienlilijas un taisa vīnu Ulmaņlaiku darītavā (2)SIA "Vējkalnietis" saimnieks Varis Baņģieris vispirms aktīvi darbojās dienliliju audzēšanā, bet pēdējos gados pievērsies vīna darīšanai. Līdz šim ieguldīta ne maza nauda, lai Ulmaņlaikos tapušo ģimenes vīna darītavu padarītu atbilstošu prasībām.
"Latvenergo" koncerna apgrozījums pērn sarūk par 8%; peļņa - 29,7 miljoni eiroLatvijas energoapgādes kompānija "Latvenergo" pērn strādāja 1,012 miljardu eiro neauditēto apgrozījumu, kas ir par 8% mazāk nekā 2013.gadā, savukārt koncerna peļņa saruka par 35,5% - līdz 29,746 miljoniem eiro,
Ja māja atrodas uz ārzemju saimnieka zemes (2)Vēlos nokārtot visu, kas saistīts ar īpašumiem. Māja atrodas uz ārzemju saimnieka zemes. Dabūjām adresi, aizsūtījām vēstuli, piedāvājām kompensāciju vai kā citādi šo jautājumu nokārtot, bet atbildi nesaņēmām. Kā rīkoties?
Bezsamaņā uz īsu brīdi: kāpēc tumšs gar acīm? (1)Nereti pirms tam jūtams vājums, kļūst tumšs gar acīm vai zvana ausīs, izsitas auksti sviedri, notirpst kājas vai rokas. Taču īslaicīgs samaņas zudums, it īpaši gados vecākam cilvēkam, var būt nopietnas slimības simptoms.
Notiks Spodrības un labdarības tirdziņšSestdien, 28. februārī, Kalnciema kvartāla pagalmā Rīgā notiks ikgadējais Spodrības tirgus.
5 padomi citrona izmantošanai skaistumkopšanāCitrons ir unikāls auglis, kurā ir ļoti maz kaloriju, bet kas satur ļoti daudz vitamīnus – C, E, PP, B, kā arī minerālus – kalciju, magniju, cinku, dzelzi.Šo augli izmanto ne tikai ēdienu gatavošanā, dažādu saslimšanu ārstēšanā un mājsaimniecība, bet arī ārienes uzlabošanā.
Dārza karaļu - ķirbju - audzēšanaŠogad pirmo gadu mēģināšu audzēt milzu ķirbjus. Kuras šķirnes būtu piemērotākas iesācējam? I. SELGA
Aizkustinoši: 67 gadus laulībā nodzīvojis pāris nomirst ar pāris stundu intervālu, turot viens otra roku (11)Kāds kaliforniešu pensionāru pāris, kuri nodzīvojuši laulībā gandrīz septiņus desmitus gadu, pārsteiguši savu ģimeni un arī visu pasauli, dodoties mūžībā tikai ar dažu stundu starpību, turklāt joprojām turot viens otra roku.
Grib ieviest naudas sodu par suņu nereģistrēšanu (13)Valdības noteikumi paredz, ka suņu īpašniekiem līdz 2016.gada 1.jūlijam suns, kas līdz šim datumam būs sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāapzīmē un jāreģistrē vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē.
Reklāma
Aptauja: 93% autovadītāju pārkāpj atļauto braukšanas ātrumuLielākā daļa jeb 93% autovadītāju pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu, turklāt 24% to dara regulāri, liecina "SEB bankas", "draugiem.lv", Valsts policijas un Drošas braukšanas skolas (DBS) veiktais pētījums.
Stikla vates aritmētika. Kā aizvākt kaitīgo padomjlaika mantojumu?Vai Rīgā ir atkritumu apsaimniekotāji, kas būtu gatavi Babītes novadā no lopu kūts aizvākt stikla vati, kas tur glabājas kopš kolhozu laikiem?
Spoža gaisma uz pundurplanētas pārsteidz NASA zinātniekus (VIDEO) (2)NASA zinātniekus pārsteiguši spoži gaismas laukumi, kurus kosmiskā zonde "Dawn" atklājusi uz pundurplanētas Cereras.
Tornis kā alnis: Vecumnieku pusē uzbūvēts līdz šim neredzēts dzinējmedību tornītisOtra tāda tornīša Latvijā nav, saka galdnieks Agris Gipters un piebilst, ka vismaz abos mednieku žurnālos viņš tādu neesot uzgājis.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
86
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
323
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
21
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
31
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
48

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
29
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
30
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
372
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
236
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
294
Tradicionālajā Kalpaka ballē vāks līdzekļus Kritušo karavīru pieminekļa izveideiSestdien, 28. februārī, notiks tradicionālā pulkveža Oskara Kalpaka balle, kurā vāks ziedojumus Kritušo karavīru pieminekļa izveidei Ādažos.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman