Mobilā versija
Brīdinājums +4.4°C
Arnolds, Emanuels
Otrdiena, 1. decembris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kā kopt un audzēt puansetiju jeb Ziemassvētku zvaigzni? Leģendas par šo auguLai arī nākamajos Ziemassvētkos tā priecētu ar tikpat sarkanām lapām un piešķirtu svētkiem īpašu gaisotni, tās kopšanā jāievēro pāris būtiski nosacījumi.
Imigranti britiem sūdzas par dzīvi Latvijā (1)Imigranti Latvijā sūdzas par aukstumu, mazajiem pabalstiem un to, ka šeit nav citu imigrantu, kas zinātu viņu valodu, vēsta britu laikraksts "The Daily Express".
Valdība vienojas e-veselības sistēmas ieviešanu atlikt uz gadu (1)Valdība šodien vienojās par gadu pārcelt laiku, līdz kuram ārstniecības iestādēm un aptiekām jānoslēdz līgumi par e-veselības izmantošanu, kā arī jāsāk lietot tikai elektroniskas darba nespējas lapas.
Laupītāji Bolderājā mēģinājuši uzspridzināt bankomātu; viens miris (3)Traģiskais negadījums Bolderājā, Gaigalas ielā, noticis, laupītājiem mēģinot uzspridzināt bankomātu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.4
Alūksne +1.1
Daugavpils +2.7
Saldus +2.9
Liepāja +5.9
Jelgava +1.3
Ventspils +5.5
Limbaži +3
Madona +1.8
Rēzekne +1.1
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Naudu? Nē! Asinis!

Daļa sabiedrības saistībā ar bankas “Citadele” parlamentārās izmeklēšanas galaziņojumu varbūt, “kā saka, prasa asinis” jeb vēlas, lai tas būtu asāks. Tā parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē sacījis tās priekšsēdētājs Gunārs Kūtris (“No sirds Latvijai”), ziņo LETA. Kūtris secina, ka “Citadeles” pārdošanas procesā bija problēmas, tomēr nav saskatāms, ka valdība pārdošanas procesā būtu tādā veidā pārkāpusi likumu, lai par to būtu jāsaņem sods, norādīja politiķis. Nākamajā komisijas sēdē varētu notikt balsojums par galaziņojuma apstiprināšanu.

Vai lēmums paaugstināt amatpersonu algas bija pamatots?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

"Lai neuzkrātos nepaklausības pieredze" (1)Liepājnieks pedagoģijas doktors Jānis Imants Birzkops vēstulē analizē, viņaprāt, Eiropas Savienības imigrācijas politikā pieļautās kļūdas un iesaka, ka varbūt varam ko mācīties no kādreiz slavenā padomju pedagoga A. Makarenko.
Bites guļ "nekārtīgi". Kā rīkoties?Augusta beigās ieziemoju bites atbilstīgi katras saimes tābrīža lielumam, peru daudzumam. Tagad, apstrādājot pret ērcēm, atklāju, ka dažos stropos ir tik daudz bišu, ka tās guļ aiz šķirdēļa, bet citas saimes apdzīvo tikai daļu no atstātajiem rāmjiem.
Latvijas Banka otrdien laidīs apgrozībā 2 eiro piemiņas monētu ar stārķa attēluLatvijas Banka otrdien, 1.decembrī, laidīs apgrozībā divu eiro piemiņas monētu ar stārķa attēlu, pavēstīja Latvijas Bankas preses sekretārs Jānis Silakalns.
Www.RezervesDALAS24.lv
Decembrī turpinās urologu bezmaksas vizītes reģionosDecembrī noslēgsies 2015. gada ziemas sezonas bezmaksas urologu vizītes Latvijas lauku reģionos. Latvijas Urologu asociācijas speciālisti viesosies Preiļos, Ērgļos un Daudzevā – vīrieši tiek aicināti izmantot iespēju un bezmaksas saņemt konsultāciju vīriešu prostatas veselības jautājumos.
Reklāmas raksts
Merilinas Monro skaistuma un sievišķības noslēpumiMerilina Monro ir vecās Holivudas mūžīgā valdzinājuma simbols. Daudzas sievietes viņu uzskata par gaumīgāko stila ikonu un mēģina atdarināt viņas unikālo un seksīgo izskatu.
Kā izvēlēties piemērotāko lūpukrāsu?Krāsa dalās trīs grupās:Siltās krāsas – persiku, oranžie un koraļļu toņi Aukstās krāsas – rozā toņi Neitrālās krāsas – bēšie, terakota.
Putnu balle pie Rītiņa. Uzzinām, kā Mārtiņš Rītiņš audzē vistas, pudeļpīles un zosisPēc angļu parauga būvētajā vistu mājā dzīvo arī pīles, zosis un pat baloži
Reklāma
Ja neesi mācījies – brauc VĒL LĒNĀK!Turpinām tipisku negadījumu analīzi. Piektā avārija
Lai izveidotu ekonomisku žogu, to labāk veidot pašamKādreiz pie saimnieku mājām taisīja dižus goda vārtus no izturīgiem ozola vai oša baļķiem.
Lāzerprinteris pret tintes printeriDarbā izdevīgāks ir lāzerprinteris, mājās – tintes printeris, kas vienlaikus ir arī skeneris un kopētājs.
Lašu nārsts šogad bijis īpaši grūts. Maliķi ciniski maskējas zem vides dienesta zīmesZemā ūdens līmeņa dēļ zivis līdz ikgadējām nārsta vietām nenokļuva

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
653
Taurage, Aldis. Bija labi!
363
Taurage, Andis un Vladimirs
255
Taurage, Andis
241
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
5842

Mednieku galerijas

Nomedīts pie paša Tukuma, izmuka no \'\'aplenkuma\'\' un pa grāvi gribēja aizšmaukt...
223
Duplets... kolēģi pacentās šaujot unisonā
175
Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
300
Labākais gadalaiks - zosu medības.
213
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
623
Februārī Sēlijā cer sasniegt jaunu Ginesa rekordu, lidojošā gaisa balonā salaulājot visvairāk pāruSākusies pretendentu pieteikšanās nākamā gada neparastākajām kāzām, kas Latvijai var nest Ginesa rekordu, - vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulājot visvairāk pāru, aģentūru LETA informēja festivāla "Love Cup 2016" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Auziņa.
Abrakadabra jeb maģija islāma stilā: amuleti, formulas, svētvietasTur, kur piekopj islāmu, ikdienas dzīvē cilvēki paši reti ķeras pie burvestībām un maģiskiem rituāliem.
Dejo kopā ar sniegpārslām! Attiecību horoskopi 30.11.15. – 6.12.15. Auns. Ražīga darba un enerģijas piepildīta nedēļa. Pēkšņs apgaismības mirklis var dot sākumu kādai jaunai ierosmei.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+