-0.7°C
Lauris, Norberts
Ceturtdiena, 27. novembris, 2014
Fotostāsts
Kremlis pērk ietekmi (1)Putins grib uzņemties "starptautiskā konservatīvisma" līdera godu
Sudraboti spožs Adventes vainags. Darināšana soli pa solimTuvojoties gada izskaņai, Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs visās ģimenēs. Svētku sajūtu mājā rada pašu gatavoti rotājumi un Adventes vainags, kurā ik nedēļu aizdegtā svece tuvina svētkiem. Tāpēc šoreiz “Praktisko Rokdarbu” ielikums ir plašāks un bagātīgāks, nekā ierasts. Lai jums izdodas viss iecerētais!

Melnais gads uz ūdeņiem: šogad lielākais noslīkušo skaits kopš 2008. gada (1)"Jau šobrīd ir pārsniegts drūmais rekords, jo, piemēram, 2010.gadā kopumā, kad bija karsta vasara, no ūdens izcelti 146 noslīkušie. Arī šogad karstais laiks šo statistiku palielināja," uzsvēra Gribuste.
Apstiprina Saeimas "Citadeles" pārdošanas un Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisiju sastāvusSaeima ceturtdien apstiprināja bankas "Citadele" pārdošanas un Zolitūdes traģēdijas parlamentāro izmeklēšanas komisiju sastāvus.
Ušakovam pēc kāzām jāatrisina sievas interešu konflikta jautājums (2)Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) pašlaik neatklāj, vai viņa sieva Iveta Strautiņa pēc kāzām turpinās pildīt mēra biroja vadītājas pienākumus.
No nākamā mācību gada informātiku varēs mācīt jau sākumskolā (3)Sākot ar 2015.gada 1.septembri skolas Latvijā varēs izvēlēties informātiku mācīt jau no 1.klases, žurnālistiem pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāre Sanda Liepiņa.
Rīga -0.7
Alūksne -4.4
Daugavpils -5.5
Saldus -1.2
Liepāja +0.1
Jelgava -1.4
Ventspils +0.9
Limbaži -1
Madona -4.6
Rēzekne -5.9

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Iedzersim par jauno programmu!

Ministru kabineta komiteja pirmdien izskatīja informatīvo ziņojumu “Par atskurbšanas telpu tiesisko statusu un pašvaldību labās prakses iniciatīvām atskurbšanas telpu nodrošināšanā”. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ierosina pašvaldībām kompensēt 15 eiro par katru atskurbtuves telpā ievietoto personu. Nauda tiktu ņemta no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Kā vērtējat nākamā gada valsts budžeta tapšanas gaitu?
Pētījums: darba devēji jaunu darba roku meklējumos kļūs piesardzīgākiBaltijas valstu darba devēji nākamajā gadā pietiekami aktīvi meklēs jaunus darbiniekus un palielinās atalgojumu, bet būs piesardzīgāki nekā šogad.
IeM rosina no 2017.gada mājokļus nodrošināt ar ugunsgrēka detektoriem (7)"Šāda obligāta prasība attiektos uz katru dzīvokli, lai katrs varētu reaģēt, ja izceļas ugunsgrēks. VUGD inspektoru skaits ir ierobežots, un katru dzīvokli pārbaudīt mēs fiziski nespējam. Tā kalpotu kā preventīva prasība," norādīja VUGD.
Lattelecom rada kultūrai veltītu TV kanāluPop-up kanāls "Kultūra 360TV" piedāvās atskatu uz spilgtākajiem "Rīga 2014" mirkļiem, kā arī Eiropas un Latvijas filmas, lekcijas un video tiešraides ar kinoprofesionāļu piedalīšanos.
Intervija
Viena diena ar Dakteri Klaunu: kā viņi palīdz bērniem un mediķiemKlauns, kura ieraudzīšanai nevajag pirkt biļeti. Diemžēl, lai viņu satiktu, jānokļūst slimnīcā. Dakteris Klauns. Ko šis personāžs īsti dara klīnikā, kā uzmundrina bērnus un palīdz mediķiem?
Japānas zinātnieki: e-cigaretēs ir 10 reižu vairāk kancerogēnu vielu Elektroniskajās cigaretēs ir līdz 10 reižu vairāk kancerogēnu vielu nekā parastajos tabakas izstrādājumos, konstatēts Japānas zinātnieku pētījumā, par kuru ceturtdien ziņoja Japānas mediji.
Sudraboti spožs Adventes vainags. Darināšana soli pa solimSvētku sajūtu mājā rada pašu gatavoti rotājumi un Adventes vainags, kurā ik nedēļu aizdegtā svece tuvina svētkiem. Tāpēc šoreiz “Praktisko Rokdarbu” ielikums ir plašāks un bagātīgāks, nekā ierasts. Lai jums izdodas viss iecerētais!

Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Japānas zinātnieki: e-cigaretēs ir 10 reižu vairāk kancerogēnu vielu Elektroniskajās cigaretēs ir līdz 10 reižu vairāk kancerogēnu vielu nekā parastajos tabakas izstrādājumos, konstatēts Japānas zinātnieku pētījumā, par kuru ceturtdien ziņoja Japānas mediji.
Grāmatas "Medības Latvijā" kristībāsPurnavu muižā 25. novembris bija īpaša diena – te notika jaunās grāmatas "Medības Latvijā" kristības.

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
39
Skaistules
160
Skaistules
1992
Zviedrijas skaistums
154
Sīkums, bet patīkami
148

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
161
Stirnu medības pie Tukuma.
215
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
165
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
236
Re kāds
306
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Radio vadāmo sapņu flotilePiepildīt sapni par lidošanu var, arī atrodoties uz zemes
Mantoti vai atrasti metāla priekšmeti (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane? (1)Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman