0.0°C
Velta, Velda
Pirmdiena, 24. novembris, 2014
Fotostāsts
10 produkti asinsvadu veselībaiVeseli graudi. Šķiedra, kas ir veselos graudos (pilngraudu maizi, brūnie rīsi, auzu, griķu putraimi), izvada lieko holesterīnu no asinīm.
Policija izbeidz lietvedību saistībā ar ukraiņu meitenes piekaušanu JelgavāIzmeklēšanas gaitā policija notikušo izrunājusi gan ar pašām meitenēm, gan ar vecākiem, veiktas arī audzinošas pārrunas, informēja policijā.
Aigaru Lūsi atceļ no NA ģenerālsekretāra amata (3)Lūsis pats iesniedzis lūgumu atcelt sevi no šī amata un valdes sēdē par to pieņemts vienbalsīgs lēmums. Par jauno partijas ģenerālsekretāru iecelts nacionālās apvienības Jauniešu organizācijas vadītājs Raivis Zeltīts.
Rīgai Ziemassvētkiem izvēlētas ap 40 gadus vecas egles (1)Nolūkotās egles ir 15 un 16 metrus augstas. Vienu skuju koku paredzēts novietot Doma laukumā, bet otru – Rātslaukumā, 11.novembra krastmalā netālu no Akmens tilta.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
OECD eksperti vērtēs Latvijas izglītības sistēmu IZM norādīja, ka ekspertu vizīte saistīta ar Latvijas pievienošanās sarunām OECD.
Rīga 0.0
Alūksne -5.3
Daugavpils -4.1
Saldus -0.4
Liepāja +0.9
Jelgava -0.3
Ventspils +1.1
Limbaži -2
Madona -4.0
Rēzekne -5.5

Aktuāls jautājums

Ko Latvijas piensaimniekiem dos Eiropas Komisijas atvēlētie 7,7 miljoni eiro? Iesūti savu viedokli

Vai atbalstāt stingrākus ierobežojumus alkohola reklāmai?
Ērika Oša zīmējums
Kādas prognozes?

Valdība sestdien izskatīja nākamā gada valsts budžeta projektu. Premjerministre Laimdota Straujuma prognozēja, ka pēc budžeta akceptēšanas valdībā Saeimā tas varētu nonākt līdz šā gada 10. decembrim.

Samazinās mazo algu saņēmēju īpatsvarsGada laikā par 10,1 procentpunktu ir samazinājies strādājošo īpatsvars, kas saņem darba samaksu līdz 285 eiro pēc nodokļu nomaksas.
Apdeg, izmantojot bojātu gāzes cauruliPaziņa man nopirka četrus mazos gāzes balonus zilganzaļā krāsā (5 l tilpums, 2 kg svars). Izlietoju trīs, tie bija kārtībā, taču ceturtajam izrādījās defekts.
"Kartupeļu opera" pēc pirmizrādes apceļos LatvijuPirmdien, 24. novembrī, Latvijas Nacionālajā operā notiks Ineses Zanderes un sešu latviešu komponistu kopīgi radītā koncertuzveduma "Kartupeļu opera" pirmizrāde. Uzvedumu būs iespējams noskatīties arī Ventspilī, Rēzeknē, Liepājā, Cēsīs.
10 lietas, kas jāzina, ja jūs mīlat introvertuŠis raksts palīdzēs labāk saprast introverto cilvēku, kuru mīlat. Protams, tas nenozīmē, ka visas nosauktās īpatnības nemaz nepiemīt ekstravertiem. Vienkārši introvertam vajag kārtējo nelielo aplieicnājumu, ka ekstraverti viņus sapratīs.
14 komiski secinājumi miega cienītājiemEs esmu stiprs. Es esmu atbildīgs. Es esmu pārliecināts. Es esmu mežonīgs!... Es vēl tikai piecas minūtītes pagulēšu un celšos. Godīgi!
Oriģināls virtuves dekors no... makaroniemSandras un Fjodora Semenkoviču ģimenei Lejasciemā pieder skaists daiļdārzs un gaumīgi iekārtota māja.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Apdeg, izmantojot bojātu gāzes cauruliPaziņa man nopirka četrus mazos gāzes balonus zilganzaļā krāsā (5 l tilpums, 2 kg svars). Izlietoju trīs, tie bija kārtībā, taču ceturtajam izrādījās defekts.
Zemes izpēte no kosmosa – Latvijas tautsaimniecībaiDroši vien katrs, kas dzirdējis par Zemes mākslīgiem pavadoņiem (turpmāk ZMP), ko, pakļaujoties angļu valodas spiedienam, bieži vien mēdzam saukt arī par satelītiem, būs dzirdējis gan par GPS, gan iespējām tos lietot laika apstākļu prognozēšanā, gan arī par iespējām, ko tie sniedz sakaru un telekomunikāciju jomā.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
6
Skaistules
150
Skaistules
1842
Zviedrijas skaistums
148
Sīkums, bet patīkami
131

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
12
Stirnu medības pie Tukuma.
152
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
136
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
218
Re kāds
278
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa

Draugiem

href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Rīgā sākas konference "Ebreji mainīgajā pasaulē"Pirmdienas, 24. novembra vakarā, Rīgas Ebreju kopienas namā sāksies 9. Starptautiskā konference “Ebreji mainīgajā pasaulē”, kas veltīta Latvijas ebreju kopienas atjaunošanas 25. gadadienai.
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane?Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Facebook

Twitter

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman