+5.6°C
Lelde, Sarmis
Piektdiena, 19. decembris, 2014
Fotostāsts
Putins: Ukrainas krīzi var atrisināt vienīgi miermīlīgā ceļā (4)Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņoja, ka, viņaprāt, vienīgais Ukrainas krīzes atrisinājums ir miermīlīgs noregulējums.
Tirgotāji: eglīšu cenas šogad nav būtiski mainījušās; pircēji patlaban vēl kūtriPiedāvājumā ir eglītes, sākot no 50 centimetriem līdz desmit metriem. Cenu amplitūda ir no 1,5 eiro līdz pat 900 eiro par vienu egli atkarībā no garuma.
"Latvijas Avīze" – vienīgāPētījums apliecina – lielākais dienas laikraksts ir "Latvijas Avīze"
Kam budžeta pīrāga lielākā daļa?Gandrīz visus atgūtās neatkarības gadus klausāmies, ka naudas ir tik, cik ir, un visam nepietiek. Nepietiek aizsardzībai, policijai, medicīnai, izglītībai, kultūrai, zinātnei…
Reklāmas raksts
Atklāj 144 stundu labdarības maratonu "Dod pieci!" (1)17. decembrī, mūziķim Renāram Kauperam svinīgi aizslēdzot durvis, aizsākās 144 stundu labdarības maratons "Dod pieci!", kurā līdz 23.decembrim tiks vākti līdzekļi vientuļiem un mazturīgiem Latvijas senioriem.
Pasniedz Cicerona balvasSabiedrības cieņas balva “Cicerons” vakar tika pasniegta augstākās izglītības un zinātnes jomas pārstāvjiem – Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktoram Ivaram Kalviņam un
Rīga +5.6
Alūksne +0.2
Daugavpils +2.3
Saldus +7.0
Liepāja +6.9
Jelgava +6.6
Ventspils +6.0
Limbaži +3
Madona +1
Rēzekne +1.1

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Galvenais ir paēdināt mūs

Valdība otrdien, 16.decembrī, atbalstīja ideju piešķirt papildu 1,6 miljonus eiro Latvijas dalībai “World Expo”. Līdz šim valsts kopējie izdevumi bija plānoti par aptuveni 5,6 miljoniem eiro. Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola uzskata, ka valdībai vajadzēja lemt izbeigt dalību izstādē. Sadārdzinājums radās saistībā ar problēmām būvniecības iepirkumā. Izstāde noritēs Milānā 2015. gadā no 1. maija lidz 31. oktobrim. Izstādes pamattēma būs “Paēdināt planetu. Enerģija dzīvei”.

Kā vērtējat priekšlikumu dubultot valsts budžeta finansējumu partijām?
Kam budžeta pīrāga lielākā daļa? Atbilde "LA" lasītājamGandrīz visus atgūtās neatkarības gadus klausāmies, ka naudas ir tik, cik ir, un visam nepietiek. Nepietiek aizsardzībai, policijai, medicīnai, izglītībai, kultūrai, zinātnei…
Audzēt mežu ar varu nespiedīs (2)Aizaugušās plantācijas drīkstēs jebkurā brīdī atkal pārvērst par lauku
Līdz 1.martam atliek "nolikto atslēgu principa" ieviešanuParlaments 25.septembrī pieņēma grozījumus Maksātnespējas likumā, kas paredz ieviest "nolikto atslēgu principu", kas būtu attiecināms uz tiem gadījumiem, kad parādnieka maksātnespējas procesā tiek pārdots parādnieka mājoklis.
Ko darīt ar hemoroīdiem Lielāko daļu taisnās zarnas problēmu var atrisināt ar atbilstošu 
ēšanas režīmu un higiēnu
11 komiski ciniski teksti, kad galīgi neiet* Aizveriet acis... Koncentrējieties uz elpošanu. Elpojiet mierīgi un vienmērīgi. Pacentieties atslēgties no ārējās pasaules. Strauji piecelieties un ielejiet konjaku. * - Dzīve ir mēsls! - Ei, draudziņ, domā pozitīvi! - Urrā! - dzīve ir mēsls!
Dāvanu kārbiņas un aploksnes
, ko var veidot kopā ar bērniem. Padomi fotogrāfijāsSvētku laikā jebkādi mazi nieciņi glītā iesaiņojumā draugiem vai kolēģiem sagādās tādu pašu prieku kā jebkura dāvana. 

9 apavu izvēles noteikumi vīriešiemIr vīriešu apavu izvēles noteikumi un to kombinēšana ar pārējām garderobes sastāvdaļām.
30 šamaņa padomi par zīmēm, kuras vajag pamanīt (3)Kad jūs ejat pa ielu un ieraugāt uz zemes spalvu, paceliet to un atnesiet uz mājām - varat to ielikt vāzē, pakārt vai vienkārši nolikt uz plauktiņa. Tā ir spēcīgs sargs, dots jums no debesīm. Ievērojiet tādas Garu zīmes.
Reklāma
Pirmssvētku laikā aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietāsLaikā pirms Ziemassvētkiem avāriju skaits ir būtiski lielāks nekā citās decembra dienās, informē Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), mudinot autovadītājus šajā periodā būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredze (1)Par iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Melnie caurumi var pārvērsties baltajos, apgalvo zinātnieki (3)Jaunā pētījuma autori uzskata, ka melnie caurumi mēdz uzsprāgt un pēc tam pārvērsties tā dēvētajos baltajos caurumos, kas izstaro uz āru visu to matēriju, enerģiju un informāciju, ko bija sevī uzsūkuši iepriekšējā savas evolūcijas posmā.
Gaist mīti par klusinātājiemMedību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
172
Skaistules
224
Skaistules
2872
Zviedrijas skaistums
224
Sīkums, bet patīkami
195

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
224
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
270
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4401
Stirnu medības pie Tukuma.
1137
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
389
Atbalsta vēsturei Saeimā kā nav, tā nav. Saruna ar Jāni Dombravu un Edvīnu Šnori (46)Lasītākie 1.Horoskopi 18.decembrim. Drīzumā gaida patīkami pārsteigumi 2.Atbalsta vēsturei Saeimā kā nav, tā nav. Saruna ar Jāni Dombravu un Edvīnu Šnori (6)
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman