Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Berta, Bella
Ceturtdiena, 3. septembris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Dienas septembrī, kad pati daba dziedinaAtslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas: 5., 7., 13., 21. septembris.
Valdībai nebūs jāskaidro lēmums par bēgļiem, lemj SaeimaSaeima ceturtdien pirmajā rudens sesijas sēdē neatbalstīja opozīcijas partiju, kā arī koalīcijā ietilpstošās Nacionālās apvienības (NA) rosinājumu uzdot valdībai pienākumu detalizēti skaidrot parlamentam lēmumu par 250 bēgļu uzņemšanu Latvijā.
Lai dzimtu bērni, valstij jādod drošības sajūta, secina demogrāfi un vecāki (7)Demogrāfs: daudzus novadus pametuši pat vairāk nekā 30% iedzīvotāju
LZA: Pasākumu rīkošana koncertzālē "Rīga" turpmāk uzskatāma par pārkāpumu (5)Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) ir devusi koncertzālei "Rīga" laiku līdz 15. septembrim telpu labprātīgai atbrīvošanai. Šajā laika posmā koncertzāle ir tiesīga izmantot telpas tikai vienam mērķim - atbrīvot telpas no "Rīgas koncertzālei" un trešajām personām piederošām iekārtām, uzskata LZA.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +19.0
Alūksne +16.4
Daugavpils +16.5
Saldus +17.6
Liepāja +18.3
Jelgava +19.0
Ventspils +18.5
Limbaži +17
Madona +17.7
Rēzekne +17.3
Agris Liepiņš: Pajautājiet Piebalga kungam! (12)Tie, kas glābjas no kara, nesāk ar paziņojumu: "Šajā zemē pabalsti ir pārāk niecīgi, gribu nokļūt Lielbritānijā vai Norvēģijā!"
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Pārsniedzam ātrumu!

1. septembrī Latviju sasniedza lietus mākoņi. Hidrometeorologi prognozē, ka laiks kļūs arvien vēsāks.

Kā vērtējat pāvesta visiem priesteriem dotās tiesības piedot aborta grēku?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Eiropas naudas āderes – iespaidīgas"Es rosinātu Eiropas Savienību piešķirt līdzekļus jaunu uzņēmumu radīšanai un ražošanas attīstībai Latvijā," tā telefonsarunā ar "LA" žurnālistu teica lasītāja Terēzija Daugule no Ādažiem.
Ilmārs Tolstovs: Katoļu priesteri, piedošana un abortsLatvijas ziņu portālus atkal pāršalkusi "svaiga" vēsts, par to, ka nu beidzot katoļu Baznīca "nākusi pie prāta" un piedos aborta, jeb slepkavību grēkus. Tomēr atkal redzam, kā pāvesta Franciska labais nodoms tiek izrauts no konteksta un pasniegts kā kārtējā sensācija, patiesību sajaucot ar meliem. Ko tad īsti vēlējās pateikt pāvests?
Bauskā, Aknīstē un Tukumā vienādos autobusu tarifusTrīs novados – Bauskas, Aknīstes un Tukuma – šomēnes uzsākta reģionālo vietējo maršrutu autobusu tarifu vienādošana.
FOTO: Atklāj izstādi "Riga Food", apbalvo labākos piena produktusIkgadējā pārtikas industrijas izstādē "Riga Food", kas šodien tiek atklāta Ķīpsalā, nosaukti labākie vietējie piena produkti, saņemot zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS) atzinības rakstus.
Iepriekš "World Expo 2015" paredzētos 1,34 miljonus atvēl dalībai Eiropas Kosmosa aģentūrāSaeima šodien piekrita iepriekš dalībai izstādē "World Expo 2015" atvēlētos 1,34 miljonus eiro pārdalīt, lai samaksātu dalības maksu Eiropas Kosmosa aģentūrā.
FOTO: Latviete demonstrē savu darinājumu adīšanas svētkos HāpsalāSvētdien, 30. augustā, žurnāla "Praktiskie Rokdarbi" radošā komanda šovasar jau otro reizi devās uz Hāpsalu
Kā saglabāt vasaras iedegumu līdz pat vēlam rudenim?Par pagājušo vasaru mums atgādina ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī skaists iedegums.
5. septembrī Tēvu diena! Idejas dāvānām, pārsteigumiem un svinēšanaiSmelies iedvesmu 15 idejās, kā pārsteigt tēti, ko viņam dāvināt un kā pavadīt Tēva dienu, ko Latvijā oficiāli atzīmē septembra otrajā svētdienā. Tēva diena ir lieliski svētki, kuros tētim un vectētiņam pateikt paldies un kurus ieviest kā jaunu ģimenes tradīciju.
Kāpēc suns laiza vai zelē savu ķepu? (1)Daudzi suņu saimnieki novēro, ka četrkājainais draugs ko tādu dara, un nevar saprast, vai šāda uzvedība ir pilnīgi normāla vai tomēr par to vajadzētu satraukties. Portāls "Vetstreet.com" noskaidrojis, kādi ķepu laizīšanai un zelēšanai var būt iemesli.
Māksliniece Līga Lerha: Kaķi ir mana dzīve (6)Mana lielā mīla kopš bērnības ir kaķi. Mani fascinē šie gudrie, skaistie un graciozie dzīvnieki.
Reklāma
"Visi šeit grēko". Eksperti analizē animēto satiksmes negadījumuAr šo turpinām pirms dažām nedēļām aizsākto Oskara Irbīša animēto satiksmes negadījumu apspriešanu.
Bez jaunajām tehnoloģijām pēc 12 gadiem skolēnam vajadzēs 64 mugursomas (1)Katru gadu pirmās klases skolnieki atver durvis jaunām zināšanām un līdz brīdim, kad pienāks laiks stāties darba attiecībās, tad pasaule būs krietni mainījusies.
Ne pūkas! jeb Mednieku nacionālie svētkiTajās pašvaldībās, kur slavenākās ūdenskrātuves ar pīļu valstību – Burtnieks, Lubāns, Engure – vietējie smej, ka ūdensputnu sezonas atklāšanu varot teju par valsts nacionālajiem svētkiem nodēvēt. Sabraucot vienkopus ne tikai jau zināmo, tā teikt, savējo kolektīvu biedri, bet sarodoties pīļu kārotāji no visas Latvijas.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
133
Taurage, Andis un Vladimirs
82
Taurage, Andis
85
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3532
Imants priecīgs
291

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
167
Dabas brīnums no Saldus puses.
219
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
213
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
325
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
376
Ceļojumi

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+