Mobilā versija
Brīdinājums +21.3°C
Anšlavs, Junora
Trešdiena, 25. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Žurnāls atklāj, kura ir bagātākā sieviete Latvijā (1)Par Latvijas bagātāko sievieti biznesa žurnāls "Kapitāls" atzinis olu un olu produktu ražotājas AS "Balticovo" netiešo līdzīpašnieci Tatjanu Poplavsku, kuras bagātība ir 30 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja "Kapitāla" pārstāvis Raimonds Ločmelis.
Rīdzinieka karti piedāvās iegādāties pašvaldībām, ne privātpersonāmRīdzinieku karti diez vai iegādāsies privātpersonas, tā vairāk domāta pašvaldībām, kas vēlas palīdzēt saviem iedzīvotājiem.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.3
Alūksne +21.5
Daugavpils +19.0
Saldus +23.8
Liepāja +16.8
Jelgava +24.1
Ventspils +14.8
Limbaži +22
Madona +20
Rēzekne +21
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Skaties – mums tur ekskluzīvā tiešraide!

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šodien un rīt apmeklēs Daugavpils, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadus, lai spriestu par Latgales informatīvās telpas stiprināšanu, īpašu uzmanību veltot jautājumam par nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu pieejamību reģionā, sevišķi – pierobežā. Diskusijas par bezmaksas kanālu uztveršanu pierobežā aktualizējās pirms vairākiem gadiem, notika dažādas pārbaudes, vai signāls ir uztverams. Vienlaikus reportāžas no pierobežas liecināja, ka iedzīvotāji labprāt skatās Krievijas kanālus.

Kā jāreaģē uz Latvijas nomelnošanu Kirova Lipmana izteikumos Krievijas medijam?
Būvēs ielu, stādīs kokusRīgas domes Satiksmes departaments grib izcirst 57 kokus skvērā daudzdzīvokļu māju pagalmos, lai izbūvētu Durbes ielu, kas savienos Jūrmalas gatvi ar Daugavgrīvas ielu.
Cik populārs ir lauku tūrisms? "LA" aptaujaVērties zvaigznēs skābbarības tornī
Neizdodas vienoties par ES kompensāciju cūkaudzētājiem ĀCM skartajās teritorijāsBiedrība "Zemnieku saeima" sola turpināt darbu, lai Latvijas cūku audzētāji saņemtu kompensāciju par Āfrkas cūku mēra radītajiem zaudējumiem,.
Izdevumi
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Zaļo kokteiļu dzeršanas pieredze no asins donora un recepte KONKURSAMLasītājs iesūtījis sava kokteiļa un pieredzes aprakstu.
Vienkārši, bet nozīmīgi iesācēju jautājumi par pirtiIr lieliski, ja pirts iepazīta kopš bērna kājas, taču ne mazums ļaužu to piedzīvo tikai pieaugušā vecumā. Prieks, ja atrodas kāds, kurš gatavs parādīt un pamācīt. Pēc tam satiek citu pirtī gājēju, un, izrādās, tam ir atšķirīgs viedoklis. Tā krājas nezinīša jautājumi. Kā tad būtu pareizi, kā labāk, kāpēc tieši tā?
Adām plecu lakatu tulpes formāNeatkarīgi no tā, vai tikai mācāties adīt vai jau esat īsta adāmadatu pavēlniece, šis elegantais mežģīņu raksts varētu jūs savaldzināt un rosināt uzadīt sev skaistu plecu lakatu.
Iedvesmojies! Leģendārās princeses Diānas ēšanas paradumi (1)Mūsdienās ir tik moderni ievērot dažādas diētas, lai nomestu lieko svaru un ne tikai, jo ēšana tomēr ietekmē visu organismu – no tās ir atkarīgs mūsu noskaņojums, ādas, nagu, matu stāvoklis, respektīvi, pareiza ēšana viennozīmīgi liek mums izskatīties daudz labāk – starojošām un laimīgām, kāda bija arī princese Diāna, bet kāds tad ir viņas skaistuma noslēpums?
Kā sadzīvot ar kaimiņu runčiem, ja mājās kastrēti kaķiDzīvoju Rīgā privātmājā. Man ir pieci kaķi, visi kastrēti. Toties no kaimiņu mājas ciemos nāk nekastrētie runči, kas iezīmē visas malas tā, ka pagalms smird. Vai drīkstu, nebrīdinot kaimiņus, viņu kaķus noķert savā pagalmā un aizvest izkastrēt? MĀRĪTE PIERĪGĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1101
Taurage, Aldis. Bija labi!
711
Taurage, Andis un Vladimirs
558
Taurage, Andis
447

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
60
Rukšu medībās
47
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
85
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
169
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
108
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+