+18.4°C
Vera, Vaira, Vairis
Trešdiena, 17. septembris, 2014
Fotostāsts
Netālu no Ļvivas sākas NATO un Ukrainas militārās mācības (2)Netālu no Ukrainas rietumos esošās Ļvivas sākušās NATO un Ukrainas armijas kopīgās militārās mācības “Rapid Trident”. Tajās piedalās aptuveni 1300 karavīru no 15 militārās alianses dalībvalstīm un partnervalstīm.
Ēdamais pīlādzis
: kā audzēt un ievākt ražu?Rudens sevi piesaka ar košiem pīlādžu ķekariem, no kuriem īpaši ir ēdamie pīlādži ar saldenajām ogām.

DP vadītāja vietnieks: jāpalielina finansējums drošības iestādēm (2)Drošības policijas (DP) priekšnieka vietnieks Juris Leitietis uzskata, ka DP jāpalielina kapacitāte, tostarp darbinieku atalgojums un tehniskais nodrošinājums.
"Saskaņa" aicina sasaukt ārkārtas Saeimas sēdi, lai apturētu "Citadeles" "slepeno pārdošanu" (7)"Valdības īstenotā privatizācijas shēma balstās uz meliem un noklusējumiem," teikts "Saskaņas" paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.
Mācības lidostā "Rīga": dzēš degošu lidmašīnu, risina ķīlnieku krīzi, evakuē cietušos Starptautiskajā lidostā "Rīga" ceturtdien, 17. septembrī notika lielākās šā gada ārkārtas situāciju kompleksās mācības, kurās piedalījās vairāk nekā 200 pārstāvju no atbildīgajām valsts institūcijām un lidostas.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Skolotāju algu aprēķināšanas formula – pagaidām slepena
 (2)Direktori iebilst pret jaunā skolotāju algošanas modeļa aprobāciju
"Dienā bez auto" norisināsies velobraucieni un zibakcijasValmierā, Ventspilī un Kuldīgā 22. septembrī norisināsies velosipēdistu vienības brauciens, kā arī zibakcija.
Rīga +18.4
Alūksne +16.8
Daugavpils +17.7
Saldus +17.9
Liepāja +18.3
Jelgava +16.8
Ventspils +18.2
Limbaži +17
Madona +18.0
Rēzekne +17.8

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Ar ko gan iekārdināt vēlētājus?

Partija “Saskaņa”, startējot 12. Saeimas vēlēšanās, aktīvi mēģina sevi pozicionēt kā sociāldemokrātisku partiju. Pirmsvēlēšanu reklāmās partija arī aģitē, ka Latvijai būtu vajadzīgs Zviedrijas sociālais modelis.

Kas, jūsuprāt, grāvis KNAB prestižu?
Apbalvoti konkursa "Sējējs – 2014" laureātiTrešdien, 17. septembrī, Vidzemes koncertzālē ”Cēsis” zemkopības ministrs Jānis Dūklavs sveica konkursa „Sējējs – 2014” laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – lauksaimniekus, lauku uzņēmējus, mazpulkus un zinātniekus lauksaimniecībā.
Krievijas šokolādes ražotājs "Pobeda Confectionery" atvērs fabriku VentspilīVentspils brīvosta šokolādes ražotājam ir izīrējusi ražošanas telpas, savukārt investoram ir izdevies piesaistīt finansējumu 2,5 miljonu eiro apmērā no Eiropas Savienības struktūrfondiem kā atbalstu projektam ar augstu pievienoto vērtību.
Ko darīt ar vīriešiem, kuri izmētā savas zeķes (1)Šāds ieradums vīriešiem nav atkarīgs ne no audzināšanas, ne izglītības, ne vecuma un vēl jo mazāk no materiālā stāvokļa. Pilnībā iespējams, galvenais iemesls ir visbanālākais iedzimtais slinkums, kas zemapziņas līmenī liek atslābināties un pa māju haotiski izmētāt netīro veļu.
Reklāma
"Dienā bez auto" norisināsies velobraucieni un zibakcijasValmierā, Ventspilī un Kuldīgā 22. septembrī norisināsies velosipēdistu vienības brauciens, kā arī zibakcija.
Malka vai granulas? Abi!
Pēdējais brīdis domāt par apkures sistēmas sakārtošanas labāko variantu

Zebrus ezerā joprojām ķeras vareni zandarti un brangas līdakasPagājušajā nedēļas nogalē makšķernieki, kas bija devušies atpūsties pie dabas, makšķerējot AS "Latvijas valsts meži" apsaimniekotajā Zebrus ezerā un Tērvetes ūdenskrātuvē, ir tikuši pie ievērības cienīgiem lomiem, informē dabas parkā.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
39
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
34
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
41
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
37
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
39

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
33
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
82
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1118
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
112
Roberts ar brašuli
113
Piedalies konkursiņā un ej uz krāšņo opereti "Klīvija"!Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmu mūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Zinātnieki no 16 valstīm piedalīsies konferencē par dzintaruŠī gada 19. – 21. septembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros notiks starptautiska konference "Baltijas dzintars pāri laikam un robežām".
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman