Mobilā versija
+15.8°C
Alda, Maruta
Otrdiena, 7. jūlijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Jauniešu trakulības ar auto Jelgavas apkārtnē ne visiem patīk (Video) (1)Vietējie sūdzas pašvaldības policistam, taču paši baidās ne tikai iesaistīties, bet pat rakstīt iesniegumu
Par ZZS valdes priekšsēdētāju ievēl Armandu KrauziZaļo un zemnieku savienības (ZZS) pilnsapulcē pirmdien, 6. jūlijā, tika veiktas izmaiņas politisko partiju apvienības valdes sastāvā, un par ZZS valdes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Saeimas deputāts, Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Armands Krauze, informē savienībā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Pirmdienas lietusgāzes - līdz šim stiprākās šovasarPirmdienas lietusgāzes Latvijā bija līdz šim stiprākās šovasar, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
Rīga +15.8
Alūksne +15.6
Daugavpils +15.4
Saldus +16
Liepāja +16.6
Jelgava +14.1
Ventspils +17.2
Limbaži +15
Madona +15
Rēzekne +14
Franks Gordons: "Arhipelāgs" – skarba kā "Leviatāns", bet satīras žanrā (2)37. Maskavas starptautiskā kinofestivāla ietvaros tika demonstrēta režisores Tatjanas Voroņeckas filma "Arhipelāgs", kur attēloti notikumi provinciālajā Arhipku ciematā.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Un kurš maksās nodokli?

Konkurences padome, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) un Valsts ieņēmumu dienests (VID) pagājšnedēļ rīkoja preses konferenci, kurā informēja par situāciju apbedīšanas pakalpojumu nozarē. VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone teica, ka puse no apbedīšanas nozares uzņēmumiem neuzrāda nekādus ieņēmumus un ēnu ekonomikai šajā nozarē esot tendence pieaugt. PTAC direktore Baiba Vītoliņa minēja, ka bieži vien apbedīšanas uzņēmumi nenorāda detalizētu informāciju par konkrētiem pakalpojumiem un cenām. Daudziem apbedītājiem nav cenrāža, netiek izsniegti darījumu apliecinoši dokumenti, līdz ar to patērētājam nav izpratnes par to, cik pamatota ir pakalpojuma cena, vai tiek maksāti nodokļi.

Kā jūs balsotu grieķu vietā referendumā par starptautisko aizdevēju prasību pieņemšanu?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Pieteikts karš neveselīgajam?Kā vērtējat Veselības ministrijas sagatavoto priekšlikumu nākamgad noteikt akcīzes nodokli sālim, cukuram un kārumiem – konditorejas izstrādājumiem (šokolādei, karamelēm, īrisiem un citām konfektēm), kā arī miltu konditorejas izstrādājumiem?
Āfrikas cūku mēri konstatē piecām mājas cūkām Ciblas novadāSaņemto laboratorisko analīžu rezultāti apstiprina Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīrusu 5 piemājas saimniecības novietnē esošajām cūkām Ciblas novada Ciblas pagastā, informē Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).
Rosina paātrināt Krievijas krīzes atbalstuVakar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) pēc Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) piena kooperatīvu vadītāju iniciatīvas notikusī tikšanās par iespēju paātrināt piena nozares projektu izvērtēšanu un palielināt atbalsta intensitāti jaunu eksporta tirgu apgūšanas pasākumiem tūlītēju rezultātu nedeva.
Rinkēvičs: neviens negrib Grieķijas aiziešanu no eirozonas, bet panākt kompromisu būs grūti (1)Neviens nevēlas Grieķijas aiziešanu no eirozonas, lai arī panākt kompromisus būs samērā grūti, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
Tuvojas karstākais festivālu laiks: kas šogad modē?Baudīsim vasaru skaļi, jautri un stilīgi – karstākais mūzikas festivālu laiks jau gandrīz klāt! Kādas ir šīs vasaras festivālu modes aktualitātes? Kādas ir galvenās stila tendences?
Ja dārzam uzbrūk laputisKo darīt, ja upenēm un saldajiem ķiršiem pēc ziedēšanas zaru galos parādījās kukaiņi, lapas sačokurojas? ILZE CARNIKAVĀ
10 laimīgu pāru ieradumi no psihiatru viedokļaPasaulē pazīstamais psihiatrs doktors Marks Golstons novērojis ieradumus, kas piemīt laimīgiem pāriem. Starp citu, ja gribēsiet tos ieviest savā dzīvē, īpašu uzmanību pievērsiet ieradumam nr.7.
Par ko pasaule tik ļoti iemīlēja Sibīrijas haskijus? Aizraujoši faktiNav šaubu – Sibīrijas haskiji ar savām debeszilajām acīm un kuplo kažociņu ir ļoti pievilcīgi, tomēr ne tikai izskats padara tos īpašus.
Reklāma
Latvijas ceļi – karstākais darba laiksPar papildu finansējumu vietējiem ceļiem
Zinātnieki vēlas atgūt selekcijas gaitā zaudēto rožu aromātu (1)Intensīvas selekcijas dēļ veikalos nopērkamās rozes ir zaudējušas smaržu, taču britu zinātnieki cer to atjaunot, vēsta laikraksts "Daily Telegraph".
Taupām stirnas vai kropļojam populāciju? Eksperts par medībām un trofeju kvalitātiLatvijas vēsturē līdz šim bagātākajā trofeju izstādē ar 1046 eksponātiem, kurus nupat mēnesi varēja apskatīt un izvērtēt Jaunmoku pils Kolonnu zālē, stirnāžu sadaļa bija pārstāvēta ar 122 ragiem.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
622
Imants priecīgs
107
Arktiskā pālija
126
Zviedrijas daiļava
93
Sergeja Kaņiera daiļava
196

Mednieku galerijas

Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
40
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
46
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
134
Pirmsjāņu buciņš.
78
Testējam Aizkraukles mednieku veikala Artemida radīto, Latvija ražoto laivu. Stabila, ar vieglu gaitu, var droši šaut. Par to vairāk jūlija Medību numurā.
68
Kas jāredz Kurzemē. Praktiski ieteikumi Latvijas apceļotājiem (2)Kurzeme ir viens no visvairāk daudzinātajiem Latvijas novadiem. Gan neatkarīgās hercogistes sasniegumu, gan dabas apstākļu un bagātās etnogrāfijas dēļ.
Darbojies mierīgi un gaidi atvaļinājumu! Lietišķie horoskopi 6.07.15. – 12.07.15. Auns. Kāds laimīgs gadījums var iegriezt visu dzīvi saulainajā pusē – ja vien pats Auns nebūs pārlieku kaprīzs un neatteiksies no piedāvātās izdevības tikai tādēļ, ka tā nav ideāla.
Atjaunots hercogienes Sofijas sarkofāgsAr Apvienoto Kurzemes fondu finansiālu palīdzību Rundāles pils muzeja restauratori atjaunojuši Kurzemes hercoga Jēkaba mātes hercogienes Sofijas sarkofāgu.
Vikingu dzīvošana pie Kuldīgas pierādīta (3)Arheoloģiskie izrakumi vasaras sākumā apstiprinājuši, ka skandināvu vikingi tālā senatnē pastāvīgi dzīvojuši pie Kuldīgas.
Dīvainas zīmes debesīs - dievu vai citplanētiešu vēstījumi?Jau senās Ēģiptes, Grieķijas un Romas hronikas vēstīja par zīmēm debesīs, kad tur parādījās dīvainas gan nekustīgas, gan kustīgas ainas, simboli, burti vai cipari.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+