+5°C
Urzula, Severīns
Otrdiena, 21. oktobris, 2014
Fotostāsts
Straujuma līdz nākamajai nedēļai neplāno sasaukt sarunas par valdības sastāvuViņa norādīja, ka trešdien viņa informēs prezidentu par piedāvāto amatu sadali partijām, tomēr šobrīd neesot panākta vienošanās ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS).
Sikorskis: Krievija piedāvājusi Polijai sadalīt Ukrainu (6)Krievija vēlējusies piesaistīt Poliju pie Ukrainas teritorijas sadales, paziņojis bijušais Polijas ārlietu ministrs un Seima priekšsēdētājs Radoslavs Sikorskis.
Latvija cīņai ar Ebolas vīrusu Āfrikā novirza 40 000 eiroValdība otrdien vienojās no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem novirzīt 40 000 eiro pasākumiem cīņai ar Ebolas vīrusu Āfrikā, informē Ārlietu ministrijā.
Rīgā vīrietis kopīgas iedzeršanas laikā ar krēslu nosit sievietiValsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki Rīgā, Ziepniekkalnā, aizturējuši kādu 1964. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par paziņas nogalināšanu alkohola lietošanas laikā.
Pumpurs: Imantas pedofila notveršanu apgrūtina noziedznieka personība un krīzes sekas"Vajadzēja intensīvāk koncentrēt policijas spēkus, piesaistot apsardzes kompānijas un pašvaldības policiju," uzskata bijušais Kriminālpolicijas priekšnieks Valdis Pumpurs.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Ar varu pagaidām institūtus neapvienosStiprākajiem zinātniskajiem institūtiem būs iespēja tikt pie papildu deviņiem miljoniem eiro, bet par vājāko zinātnisko institūtu likteni Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) vēl lems.
Rīga +5
Alūksne +0.7
Daugavpils +3.7
Saldus +4.8
Liepāja +8.5
Jelgava +4.6
Ventspils +6.2
Limbaži +2
Madona +1.6
Rēzekne +0.8

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Neko mums nevar padarīt!

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti, pagājšnedēļ sēdē atkārtoti spriežot par pasākumiem, kas varētu glābt pilsētas apstādījumus un īpašumus no pilsētas kanāla bebru nodarītajiem bojājumiem un mazināt viņu populāciju, noraidīja iespēju veikt dzīvnieku sterilizāciju. Domnieki jau ilgstoši lemj par pasākumiem, kas mazinātu bebru nodarīto kaitējumu pilsētas īpašumiem – bebri pēdējos gados grauž ne vien apstādījumus, bet arī kanālmalas soliņus.

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu tagad, vai jūs balsotu tāpat kā 4. oktobrī?
Kalniete: lauksaimnieki nesaņems gaidīto kompensāciju apjomuEiropas lauksaimnieki, kuri cietuši Krievijas ieviesto sankciju dēļ, nesaņems gaidīto kompensāciju apjomu, otrdien žurnālistiem atzina Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.
FM: Liepājas mērs izplata baumas par budžeta konsolidāciju (1)Runas par valsts budžeta konsolidāciju nākamgad ir baumas un nepamatota sabiedrības maldināšana, sacīja Finanšu ministrijas (FM) Komunikācijas departamenta direktors Aleksis Jarockis.
Saeimas Cilvēktiesību komisija: jāizveido īrnieku pagaidu aizsardzības mehānismsLai pilnvērtīgi nodrošinātu iedzīvotāju cilvēktiesības un mājokļa neaizskaramības principu, jāizstrādā grozījumi Civilprocesa likumā, paredzot īrnieku pagaidu aizsardzības līdzekļa noteikšanu.
Kad jāsauc ģimenes ārsts? (2)Kaimiņienei kļuva tik slikti, ka nevarēja aizbraukt pie ārsta. Ģimenes ārsts mājas vizīti atteica un lika izsaukt ātros. Viņi atbrauca, konstatēja galvā asinsrites traucējumus.
Diļļu sēklu tēja - ārstniecisks dzēriensPēc gurķu skābēšanas palika pāri daudz diļļu sēklu. Vai tās der arī tēju sastāvā?
Reklāma
Neapdzen krustojumā! Vēlreiz par it kā sen zināmo "labas prakses" likumuPirms dažām nedēļām lasīju ziņu par diviem zēniem, kas savu ātro, taisno, pašpārliecināto braucienu uz visiem laikiem beidza zem kreiso pagriezienu sākuša kravenieka.
Izstāde "Vide un enerģija" - jaunās un gudrās tehnoloģijasIzstādē "Vide un enerģija 2014" rādīja jaunās un gudrās tehnoloģijas
Sadarbību var uzlabot tikai cilvēki, ne likums. Saruna ar VMD Medību daļas vadītāju Valteru LūsiVai pēc Medību likuma grozījumu pieņemšanas lauksaimnieku un mednieku sadarbība kļuvusi sekmīgāka – sarunā ar Valteru Lūsi, Valsts meža dienesta Medību daļas vadītāju.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
46
Skaistules
612
Zviedrijas skaistums
81
Sīkums, bet patīkami
68
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
55
Re kāds
92
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
103
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
107
Gaidot lāci (Karēlija)...
142
Andalūzijas vilinājums: kalnu, kino un arābiskās pagātnes elpaŠogad jūlijā jau otro reizi ar ģimeni devāmies uz Spānijas dienvidu novadu Andalūziju, jo tā mūs vilina ar savu daudzveidību.
"Gulošam iešauts galvā". Beidzot iegūst Centrālcietuma slaktiņa ekshumāciju protokolus (5)Daudzi būs pazīstami ar baisajiem nostāstiem par padomju režīma mocīto un nogalināto Latvijas pilsoņu ekshumāciju, kas 1941. gada jūlija sākumā notika Rīgas Centrālcietumā. Tomēr tikai šogad vēsturniekiem izdevies iegūt ekshumāciju protokolu norakstus, kuru oriģināli glabājas arhīvā Vācijā.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījumsPilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman