Mobilā versija
+15.5°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 30. aprīlis, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
"Saplēstās krūzes" meksikāņu kaislības sanikno kritiķus, smīdina skatītājus (52)"Latvijas Avīzē" ar savu vērtējumu par LTV seriālu "Saplēstā krūze" – kinokritiķe Anita Uzulniece un Kristīne Simsone, teātra kritiķe Valda Čakare, prozaiķe, dramaturģe Māra Svīre un režisori – Dzintra Geka-Vaska un Jānis Streičs.
Sauļošanās sezona jāsāk piesardzīgi (1)Saules staru krišanas leņķis patlaban ir tikpat liels kā augusta pirmajā pusē, bet nenosauļota āda ir jutīgāka pret ultravioleto starojumu, tādēļ pavasarī,
Ap 100 ģimeņu dodas "Rīgas velo nedēļas" velobraucienāSestdien, 30.aprīlī, “Rīgas velo nedēļas” ģimeņu velobraucienā piedalījās ap 100 ģimeņu, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.5
Alūksne +12.6
Daugavpils +15.5
Saldus +15.7
Liepāja +11.6
Jelgava +16.3
Ventspils +10.0
Limbaži +16
Madona +13
Rēzekne +14.0
Guntars Pupelis: Veselības aprūpes deformētā realitāte (8)Kopš pašiem neatkarības atgūšanas pirmsākumiem daudz ir ticis runāts par cilvēktiesībām vispār un par atsevišķiem jautājumiem konkrētāk, tomēr visu laiku mūsu zemītē cilvēktiesības vairāk atgādina politisku līdzekli vai argumentu, taču pašam cilvēkam no tām tiesībām ir atvēlēta tikai daļa.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Ierēdņi-bumerangi

Paredzētā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) struktūrvienību vadītāju un vietnieku, kā arī citu, iespējams, “aizdomīgo” darbinieku rotācija kopumā attieksies uz vairāk nekā 20 VID darbiniekiem. Tā vakar LTV atzina VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone. Pašlaik VID ir finanšu ministres dots uzdevums gan identificēt un atbrīvoties no negodīgajiem darbiniekiem, gan četru struktūrvienību vadītāju un vietnieku rotācija. I. Pētersone neatklāja, vai darbiniekus varētu aizrotēt uz citām struktūrām ārpus VID. “Tur mana kompetence beidzas, bet par to diskusijas notiek, un skaidrība par rotācijām varētu būt nedēļas beigās,” sacīja VID vadītāja. Pret darbiniekiem, kurus rotēs uz citiem amatiem, neesot iegūti pierādījumi par nelikumībām, jo tādā gadījumā viņi būtu tiesiskā ceļā atbrīvoti no amata. “Ja būtu kādi pierādījumi, būtu vai nu kriminālprocess, vai disciplinārlieta,” sacīja Pētersone.

Vai piedalīsieties arodbiedrību sasauktajā 1. maija tautas sapulcē Doma laukumā?
Biškopji katru gadu Ādažu poligonā ved ganībās apmēram 800 bišu saimjuLatvijas biškopji Ādažu poligonā katru gadu ved ganībās apmēram 800 bišu saimju, aģentūrai BNS pastāstīja Latvijas Biškopības biedrības (LBB) pārstāvis Juris Šteiselis.
Izdevumi
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Kurpnieks bez kurpēm. Vai seksologs bez seksa?Pazīstamā seksologa ARTŪRA VĀVERES un viņa dzīvesbiedres, ģimenes ārstes INGAS VĀVERES dzīvē, tuvojoties vasarai, gaidāmas būtiskas pārmaiņas.
9 padomi, kā tu vari ietaupīt ūdens patēriņu savā mājoklīDaudzviet pasaulē samazinās svaiga dzeramā ūdens resursi, tāpēc zinātnieki apņēmīgi strādā pie revolucionārām ūdens taupīšanas metodēm.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Latvijas Stādu parāde – dārza kultūras fenomensJau pēc nedēļas – 30. aprīlī un 1. maijā notiks pēc kārtas trīspadsmitā Latvijas Stādu parāde, pulcinot Latvijas dārzu mīļus, dārzkopības nozares profesionāļus un visus, kuriem skaistais un zaļais dārzs nav sveša lieta.
Terjeru sāpe – acs lēcas nobīdeEctopia lentis, jeb acs lēcas nobīde ir iedzimta acs cinna saišu pataloģija, novājināšanās, daļējs iztrūkums, kā rezultātā notiek pilna vai daļēja acs kristāliņa nobīde - ģenētiski pārmantojama slimība, kas visbiežāk skar suņus, retāk kaķus un cilvēku.
Reklāma
Austrijas pilsonis, steidzoties uz Rīgas lidostu, iedzīvojas nepatikšanās (1)Vakar kāds Austrijas pilsonis, steidzoties uz lidostu, krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, informēja Valsts policija (VP).
Hermētisma pārbaude mājai (5)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
185
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1042
Taurage, Aldis. Bija labi!
673
Taurage, Andis un Vladimirs
523
Taurage, Andis
422

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
25
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
119
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
75
Ruksis iesprūda krūmos...
286
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
304
Filipīnas – izvēlies kādu no 7000 salāmIzmisis spāņu bruņinieks, līdz ceļiem ūdenī, bet viņam pretī trīs šķēpiem bruņoti, nepārprotami naidīgi no­skaņoti mežoņi gurnautos – tāds priekšstats par Filipīnām man saglabājies no pamatskolas vēstures mācību grāmatas.
Naftas saulē kaistošie emirāti. Ceļojuma piezīmes (2)Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kas ērti iekārtojušies Arābijas pussalas dienvidaustrumos Persijas un Omānas līča krastos, šobrīd ir viena no modīgākajām tūristu pulcēšanās vietām.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+