Mobilā versija
Brīdinājums +22.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Otrdiena, 24. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Palīdzi Eināram izdzīvot: ģimene meklē līdzekļus melanomas ārstēšanaiEināra Upatnieka ģimene lūdz palīdzību melanomas ārstēšanai nepieciešamo medikamentu iegādei.
Būvēs ielu, stādīs kokusRīgas domes Satiksmes departaments grib izcirst 57 kokus skvērā daudzdzīvokļu māju pagalmos, lai izbūvētu Durbes ielu, kas savienos Jūrmalas gatvi ar Daugavgrīvas ielu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.8
Alūksne +21.4
Daugavpils +22.9
Saldus +23.3
Liepāja +24.6
Jelgava +25.0
Ventspils +18.4
Limbaži +23
Madona +22.9
Rēzekne +22.8
Uldis Šmits: Vēstures beigas neiestāsies (5)Latvijas uzņemšana ESAO sagādā neērtības "troļļiem" un saukļa "viss ir slikti" sludinātājiem
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Un te būs arī “rīdzinieku atmiņas”!

Rīdzinieki nebeidz ironizēt un dusmoties par remontdarbiem K. Barona ielā. Pagājšnedēļ sociālos tīklos tika publicēti vairāki attēli, piemēram, ar ūdens peļķēm uz velojoslas, kas nenotek, vai komentāri, ka segums nav gluds. Rīgas vicemērs Andris Ameriks LTV izteicies, ka visa atbildība ir darba veicējiem: “28. maijā mēs esam uzaicinājuši būvfirmu vadītājus, īpašniekus ar visiem saviem brigadieriem ar velosipēdiem no Vecrīgas līdz VEF tiltam un atpakaļ pašiem nobraukt šo ceļu. Es gribu redzēt, jo galu galā mēs viens otram pārmetam, kas nav izdarīts, bet par kvalitāti atbild meistari un bruģētāji, tie, kas saņem par to algu.” Barona ielas seguma atjaunošana ir viens no Rīgas domes pēdējo gadu lielākajiem projektiem ielu infrastruktūras uzlabošanā.

Kā jāreaģē uz Latvijas nomelnošanu Kirova Lipmana izteikumos Krievijas medijam?
Divi tautas tērpi1973. gadā no dzīvesvietas Toronto ģimene nolēma braukt uz dziesmu svētkiem Klīvlendā, kur togad notika dziesmu svētki simtgades zīmē. Mums ar brāli tā bija liela dēka – pirmo reizi mūžā viesnīcā, kura bija latviešu pārpilna.
Cik populārs ir lauku tūrisms? "LA" aptaujaVērties zvaigznēs skābbarības tornī
Bukšu ģimenes cimperlīgie tītari tirgū pieprasīti (5)Bukšu ģimene Sējas novadā pēc bioloģiskās saimniekošanas parauga uzsākusi audzēt tītarus
Izdevumi
Ir apmeklētāju beņķi, bet skatuves nav"Kultūrzīmju" piektajā reportāžā no Latvijas pierobežu pagastiem viesojāmies Nīcas novada Nīcas pagastā un Rucavas novada Dunikas un Rucavas pagastā.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Kā pašam uzlikt dūņas veselības kūrei mājāsJa pēc dārza darbiem sāp locītavas un naktīs nevar mierīgi gulēt, viens no veidiem, kā sev palīdzēt, – likt dūņu aplikācijas. Par šo dziedināšanās veidu ir dzirdēti pat brīnumstāsti. Turklāt dūņas nav ķīmija, tās nerada blaknes.
FOTO: Vingrojumus mundrumam demostrē dvīnes mūziķes DrozdovičasLai pilnvērtīgi izbaudītu skaisto pavasara laiku, nepieciešama enerģija, ko iespējams saņemt fiziskās aktivitātēs. Savukārt vingrošana kompānijā sniedz papildu motivāciju, kā arī vairo pozitīvas emocijas. Kopības spēku demonstrē dziedošās dvīņumāsas Ana un Katrīne Drozdovičas.
Adām plecu lakatu tulpes formāNeatkarīgi no tā, vai tikai mācāties adīt vai jau esat īsta adāmadatu pavēlniece, šis elegantais mežģīņu raksts varētu jūs savaldzināt un rosināt uzadīt sev skaistu plecu lakatu.
Līdzeklis nagu augšanai - vajadzīgas tikai trīs sastāvdaļas! (2)Visgarākos nagus ir izaudzējusi amerikāniete Krisa Voltone, to kopējais garums sasniedza aptuveni 6 metrus. Protams, mēs nekritīsim tādās galējībās un neaudzēsim gigantiskus nagus. Bet noteikti padalīsimies ar noslēpumu, kā nagus padarīt izturīgus, veselus un spīdošus.
Vai spanielu drīkst apcirpt?Mums ir spaniels ar dikti garu apmatojumu. Dzīvniekam patīk peldēties, bet pēc tam kažoks ilgi žūst. Vai suni drīkst vasarā nocirpt – ne jau pavisam, bet tādā normālā ezītī? HELĒNA ZVIEDRE MADONĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1097
Taurage, Aldis. Bija labi!
709
Taurage, Andis un Vladimirs
556
Taurage, Andis
446

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
59
Rukšu medībās
44
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
84
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
168
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
107
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+