Mobilā versija
+10.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Trešdiena, 27. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Trīs no Valsts prezidenta kandidātiem jau gatavi otrajam termiņam (3)Trīs no četriem Valsts prezidenta amata kandidātiem – aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), tiesību eksperts Egils Levits un parlamentārietis Mārtiņš Bondars (LRA) – būtu gatavi valsts pirmās personas amatā nostrādāt divus termiņus pēc kārtas.
Ko jāpagūst ievākt tējām maijāMaijā visi augi jau ir lapās vai ziedos, tāpēc jāpagūst ievākt gardu un veselīgu tēju drogas.
Pusotru gadu vecs zēns iedzēris etiķa esenciPusotru gadu vecs zēns otrdien Latgales reģionā iedzēris etiķa esenci, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.
Cilevičs aicina Kaimiņu ne tikai runāt, bet arī klausīties (3)"Iemācīties ne tikai runāt, bet arī klausīties," pauda Cilevičs un norādīja, ka Kaimiņam jāiemācās strādāt "arī šajā žanrā". Kaimiņš gan oponēja, ka arī klausīties viņš mākot.
Pie Dienvidu tilta konstatēts liels naftas produktu plankumsRīgā, Daugavā, Dienvidu tilta apkaimē, konstatēts aptuveni kilometru garš un 50 metru plats naftas produktu plankums.
Prasa ieviest obligātas peldēšanas nodarbības skolās (5)Kā sēdē norādīja Latvijas Peldēšanas federācijas pārstāvji: lai skolās ieviestu obligātu peldētprasmes apmācību, valstī būtu jāuzbūvē vēl 20 peldbaseini.
Limbažu novada domes priekšsēdētājs: Novads no "Rail Baltica" neko neiegūsLimbažu novads noteikti no dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" neko neiegūst - pieturas novadā nav plānotas, teritorija tiek sašķelta, īpašumus piespiedu kārtā atsavinās, intervijā aģentūrai LETA atklāja Limbažu novada domes priekšsēdētājs Māris Beļaunieks (V).
Rīga +10.4
Alūksne +11.0
Daugavpils +12.3
Saldus +10.7
Liepāja +11.1
Jelgava +10
Ventspils +10.8
Limbaži +10
Madona +10.4
Rēzekne +12.5
Vilis Vītols: Novēlējums deputātiem - sekot sirdsapziņai un balsot par Latvijai labāko kandidātu! (3)Visi uz Valsts prezidenta amatu izvirzītie kandidāti ir cienījami pilsoņi, katrs ar saviem nopelniem.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Mēs par mieru Eiropā!

Pagājšpiektdien Austrumu partnerības samita laikā Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas notika eiroparlamentārietes Tatjanas Ždanokas organizēts pikets. Piketētājiem bija plakāti ar uzrakstiem “Austrumu partnerības samits – deglis kara sākumam”, “Ir laiks apvienoties, nevis šķelties”, “Viens kontinents – viena pasaule”, “Eiropa, nē karam!”. Ždanoka žurnālistiem teica: “Mums nevajag dzelžainu aizkaru, bet gan mieru Eiropā.”

Vai uzticaties Latvijas medijiem un žurnālistiem?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Dauginu ģimene: "Lai visiem možs gars!"Tūjenieku Pētera un Hertas Dauginu siltumnīcā ienākušies redīsi un salāti, dārzā bagātīgu ražu sola skaisti noziedējušie augļu kociņi un ogu krūmi.
Bioloģiskā medus ražotājiem būs lielāks valsts atbalsts (3)Turpmāk bioloģiskā medus ražotāji varēs saņemt vienu valsts subsīdiju veidu - 40 eiro par bišu saimi, kas vienlaikus ļaus arī izvairīties no divkārša finansējuma iespējamības.
Straujuma aicina atturēties no vārda "konsolidācija" lietošanasStraujuma uzsvēra, ka šāda konsolidācija attiecībā uz nākamā gada valsts budžetu nebūs. Vārda "konsolidācija" vietā premjere piedāvāja izmantot, piemēram, "vēlmju neizpilde".
Kāpēc reizi gadā vajadzētu apmeklēt ģimenes ārstu. Ko pārbaudīt?Pat ja nekas nekaiš, reizi gadā vajadzētu atrast laiku vizītei pie ģimenes ārsta.
Jaunā sporta kustība – velomaratons! Kā pareizi gatavoties?Vēloties uzturēt labu fizisko formu, pasmelties laimes hormonus vai sajust kopības sajūtu ar līdzīgi domājošiem, arvien populārāki kļūst velomaratoni, kuros, līdzīgi skriešanas maratoniem, ir pieejamas distances gan iesācējiem, gan rūdītiem profesionāļiem.
Pašu gatavota piespraude kurpēmNekas tā nesagandē prieku par jaunām kurpēm kā atziņa – tagad ar tādām staigā puse Latvijas sieviešu. Piestiprinot pērlīšu brošu, apavi pārvērtīsies līdz nepazīšanai, turklāt nevienam neienāks prātā, ka tas ir jau pazīstamais kurpju modelis. 
Vai ticēt mītiem par šampūniem? (1)Kosmētikas līdzekļu klāsts veikalos ir ļoti plašs.
Lieliska dāvana dārza saimniekam - izturīga auklaAukstais laiks visus augus dzina zemē atpakaļ, bet pavisam drīz tie saņemsies un stiepsies pretī saulei.
Traucēklis tuvībai – maksts sausumsIntīmajai tuvībai jāsagādā bauda abām pusēm. Ja ir kāds traucēklis un viens vai otrs seksuālā kontakta laikā jūt diskomfortu, tas var veicināt nesaskaņas – līdz pat attiecību izjukšanai.
Mājās kucēns! Kā sagatavoties?Tā diena ir pienākusi, un beidzot kucēns ienāk tavās mājās. Purina Saimnieku skola piedāvā vairākus noderīgus padomus, lai vari pārliecināties, ka pielāgošanās jaunajiem apstākļiem notiek, kā esi iecerējis.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Darbs ārpus biroja – priekšrocības un trūkumi, vērtē ekspertiLatvijā strādāšanas kultūra ir salīdzinoši konservatīva, proti, ar darbu lielākoties tiek saprasta konkrēta vieta – „es esmu darbā”, taču pasaulē pieejamo tehnoloģiju iespaidā daudzās jomās aizvien biežāk darbs tiek definēts kā noteiktā veidā paveicami uzdevumi konkrēta mērķa sasniegšanai, atzīst eksperti.
Sestdien aicina copes svētki "Jaunais makšķernieks"Rīgā sestdien, 30.maijā, no plkst. 11 notiks tradicionālie makšķerēšanas svētki "Jaunais makšķernieks", kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 16 gadiem.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
65
Normunds ar karpiņu
72
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
100
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
228
110 cm garais Ventas skaistulis.
454

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1611
Pirmais ar savilcēju!
1318
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
116
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
163
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
145
Budapešta – tipiska Eiropas seja, mazliet nekoptaBudapešta ir interesanta katrai gaumei, jo te savas pēdas atstājuši daudzi gadsimti

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+