Mobilā versija
+5.8°C
Elga, Helga, Elgars
Piektdiena, 9. oktobris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kā aizsargāt jaunos kociņusRudenī jāveic pasākumi jauno kociņu, īpaši priedes un egles, aizsardzībai pret meža dzīvnieku postījumiem.
Autoapmācībai – stingrāki grožiJaunos šoferus spiedīs cītīgāk mācīties, prognozē arī lielākas izmaksas
Slogos Salu tiltu, ierobežos satiksmiSaistībā ar Salu tilta slogošanu no 10. līdz 13. oktobrim uz tilta tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.
Atklās pirms 30 gadiem iecerēto Ojāra Vācieša kapa pieminekli (1)Sestdien, 24. oktobrī, plkst. 13 uz Ojāra Vācieša piemiņas vietas atklāšanu Carnikavas kapsētā, Siguļos, kur atdusas arī dzejnieka dzīvesbiedre Ludmila Azarova.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +5.8
Alūksne +2.4
Daugavpils +4.0
Saldus +5.1
Liepāja +7.4
Jelgava +5
Ventspils +7.4
Limbaži +4
Madona +3
Rēzekne +3.8
Uldis Šmits: Latvijā ir liela paļāvība, ka Vācija visu domā un dara pareizi (20)Nupat ir aizvadīta Vācijas atkalapvienošanās divdesmit piektā jubileja. Savukārt nākamajā mēnesī kanclere Angela Merkele varēs atzīmēt desmito gadskārtu, kopš viņa atrodas valdības priekšgalā.
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Divi šāvieni un neviena zaķa

Rēzeknes tiesa piespriedusi Jevgeņijam Brovčenko 100 stundas piespiedu darba par vēlētāju balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanu laikā. Viņš atzinis, ka vēlētājiem piedāvājis samaksāt 10 eiro par to, ja viņi sarakstā pretī “Vienotības” politiķa Dzintara Zaķa uzvārdam ievilks krustiņu. Šādi esot uzpirkti trīs vēlētāji. Rēzeknes tiesā tiek skatīta vēl viena krimināllieta, kurā divas personas apsūdzētas par vēlētāju balsu pirkšanu par labu Dz. Zaķim. Pats Zaķis nav apsūdzēts, Saeimas mandātu nav nolicis, tikai apturējis darbību partijā.

Kādu sodu pelnījuši izstādes "Maidana cilvēki" bojātāji?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Pagrabs jau pilns! "LA" lasītāju aptaujaVaicāju "LA" lasītājiem: "Vai esat jau novākuši visu šogad izaudzēto?"
Valsts mudina meklēt eksporta tirgus, bet uzņēmējiem atsaka atbalstu starptautiskām izstādēmVairāki izstāžu dalībnieki, kas vēl šā gada nogalē plānoja piedalīties starptautiskos forumos, saņēmuši atteikumu valsts atbalsta piešķiršanai.
Cik vecus trusēnus var likt pie audžumātes?Cik vecus trusēnus var likt pie audžumātes? No kā atkarīgs trusēnu daudzums metienā? JANĪNA LIMBAŽU NOVADĀ
Septembrī Latvijā reģistrēta deflācijaVidējais patēriņa cenu līmenis šā gada septembrī, salīdzinot ar 2014.gada septembri, samazinājās par 0,5%, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Precēm cenas samazinājās par 1,7%, bet pakalpojumiem pieauga par 2,5%.
Reklāmas raksts
Maska ar aktivēto ogli, lai attīrītu porasJa tava āda ir kļuvusi grumbaina vai ja tev seja ir pumpaina un poras palikušas melnas, tad tieši šī maska ir tā, kas tev ir vajadzīga, lai tiktu vaļā no visām šīm problēmām.
Iedvesmojoši piemēri - cilvēki, kuri guvuši panākumus pēc 30 gadu sasniegšanas Teju katram no mums ir savas nākotnes gaidas, priekšstati par to, kādai būtu jābūt ikdienai un dzīvei kopumā zināmā vecumā, kā arī sapņi, ko tik ļoti kārojas piepildīt.
FOTO: Pēc izglābšanās vāvere kļuvusi par mīļu ģimenes locekli (1)Iepazīstieties, šo vāverīti sauc Džila. Viņu izglāba Amerikā, Luiziānas štatā, kad viņa izkrita no ligzdas orkāna laikā. 
Saimniek, atsaucies! Suņomīte Zelda patversmē nejūtas kā mājāsLasītākie 1.Pārmantojamības horoskops. Uzzini, kuras iezīmes esi ieguvis no vecākiem! (1) 2.Uldim Stabulniekam veltītās grāmatas atvēršana pulcina prominences (1) 3.Horoskopi 9.oktobrim. Sevi
Reklāma
Skaista autodiena pie "Mola"Laiciņš lutināja – sestdiena kā radīta pastaigai. Un te vēl katram automobilistam (un vai tad tādi neesam mēs visi?) karaliska dāvana – ej klāt katras firmas stendam, uzrādi vadītāja licenci, pieraksties testu listē un brauc.
Māja no skaidām. Vajag tikai prasmīgu būvētāju! (1)Viens no stabilākajiem ekoloģiskās celtniecības materiāliem ir skaidbetons
Viedpalīgi novēro un brīdina"Latvijas Mobilais telefons" latviskojis apzīmējumu "lietu internets", ieviešot jaunu vārdu – "viedpalīgs".
No mednieka palīga par dīvāna suņuku (5)Kinologi VMD ierobežojumus medību suņiem uzskata par degradējošiem un pat bīstamiem

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
145
Taurage, Aldis. Bija labi!
218
Taurage, Andis un Vladimirs
152
Taurage, Andis
133
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
4392

Mednieku galerijas

Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
49
Labākais gadalaiks - zosu medības.
25
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
280
Dabas brīnums no Saldus puses.
334
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
270
"Apvedceļa" jubilejas kliņģerī 15 svecītes. Klausies hitu izlasi! (1)Grupa "Apvedceļš" 16. oktobrī Ventspilī un 17. oktobrī Liepājā savus mūzikas cienītājus aicinās uz 15 gadu jubilejas koncertu "Jubilejas kliņģeris".
Ceļojumi
Aiz noslēpumaino kazbahu mūriem Līdzās citām Ziemeļāfrikas nācijām Maroka izceļas ar to, ka tās teritorijā tūkstošiem gadu mitinājusies viena iedzīvotāju grupa – berberi.
Alksi brīvības un riska! Romantiskie horoskopi 12. – 19. oktobrimAUNS. Nedēļai sākoties, būs pavisam normāli zvaigznēm atbilstoši alkt brīvības un riska. Un tikpat atbilstoši būs, ka ne visi to sapratīs.
Kara muzejs atjaunos 1. Pasaules karam veltīto ekspozīciju Paredzēts, ka 15. oktobrī tiks slēgta šobrīd muzejā esošā ekspozīcija par 1. Pasaules karu "Latviešu karavīrs I pasaules karā", bet jaunas izveide aizņems aptuveni vienu gadu.
Ne–cilvēks un viņa māksla (1)Ir uzskats, ka pirmie cilvēces mākslas pieminekļi ir petroglifi, gleznojumi uz klinšu sienām un vēlīnā paleolīta skulptūras, kas tapušas laikā aptuveni pirms 40–10 tūkstošiem gadu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Www.RezervesDALAS24.lv
Draugiem Facebook Twitter Google+