+4.1°C
Austra, Aurora
Ceturtdiena, 5. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Nīderlandes prokuratūra: Malaizijas lidmašīna Ukrainā notriekta ar raķeti "Buk" (1)Netālu no Doņeckas pērn jūlijā avarējusī Malaizijas lidmašīna "Boing" tika notriekta ar raķeti "Buk", kas tika izšauta no Krievijas iekārtas, un to, visticamāk, izdarīja Krievija apkalpe, pavēstīja Nīderlandes prokuratūra.
Ar binokli dabā putnus vērotŠogad agri iesācies pavasaris būs garš, tādēļ gājputni atgriezīsies pamazām
Saeima neatbalsta Spolīša priekšlikumu ieviest jaunu civiltiesisko institūtu - partnerībuSaeima šodien nemainīja parlamenta Juridiskās komisijas iepriekš pieņemto lēmumu noraidīt deputāta Veiko Spolīša priekšlikumu, kas paredzēja ieviest jaunu civiltiesisko institūtu - partnerību.
Rīga +4.1
Alūksne +1.0
Daugavpils +2.3
Saldus +2.6
Liepāja +2.6
Jelgava +2
Ventspils +2.5
Limbaži +2
Madona +1
Rēzekne +0.2
Māris Antonevičs: Kāda preses kļūda (3)Freidiska pārteikšanās – tā dažreiz mēdz saukt parādību, kuru aprakstījis slavenais psihoanalīzes "tēvs" Zigmunds Freids.

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Vispirms ielaidiet Kobzonu Jūrmalā!

Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei, kura pirmdien bija devusies uz Maskavu, lai otrdien piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā. Pēc Krievijas puses sniegtās informācijas, Kalniete iekļauta to personu sarakstā, kurām liegta ieceļošana Krievijā. Tā esot daļa no atbildes uz Eiropas Savienības noteiktajiem ierobežojumiem pret Krieviju.

Vai jāierobežo ātro kredītu izsniedzēju peļņas procenti?
Atteiksies no obligātās videonovērošanas alkohola mazumtirdzniecībāLikuma izmaiņas arī paredz - norma par to, ka alkoholu nevar tirgot telpās ar tirdzniecības zāli, mazāku par 20 kvadrātmetriem, neattieksies uz mazo ražotāju produkcijas mazumtirdzniecību.
Eksportu kavē ierēdņu gausums (1)Lai arī valsts aicina meklēt jaunus eksporta tirgus, tā pati nevar nodrošināt pieeju tiem
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Kā līdzsvarojas samaksa naudā, baudā un graudā? (1)Kamēr pīpēsi, tikmēr tevi neskūpstīšu!
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Manikīra rašanās vēsture„Cilvēkā visam jābūt skaistam: gan sejai, gan drēbēm, gan domām” – apgalvoja klasiķi, pavisam aizmirstot par rokām. Vārds „manicure” tulkojumā no franču valodas nozīmē speciālo roku kopšanu. Šodien šis vārds ir viens no tiem, kuru bieži vien lieto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.
Atgriezties sievietes un vīrieša lomās. Intervija ar psihoterapeiti Ainu PoišuKura ir 2014. gada visvairāk spēlētā izrāde? Tā ir "Padomi precētiem pāriem".
Grib ieviest naudas sodu par suņu nereģistrēšanu (13)Valdības noteikumi paredz, ka suņu īpašniekiem līdz 2016.gada 1.jūlijam suns, kas līdz šim datumam būs sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāapzīmē un jāreģistrē vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē.
Reklāma
Apdrošinātājs: pilnmēness laikā notiek satiksmes negadījumi ar smagākām sekāmDienās, kad ir visspēcīgākā pilnmēness ietekme, notiek ceļu satiksmes negadījumi ar smagākām sekām, secinājusi apdrošināšanas sabiedrība "BTA Insurance Company" (BTA), apkopojot pērnā gada statistiku par pieteiktajām atlīdzībām OCTA un KASKO apdrošināšanā.
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Marta beigās Latvijā būs vērojams daļējs Saules aptumsums Marta beigās pasaulē būs vērojams Saules aptumsums - pilns aptumsums gaidāms 20.martā, Latvijā tas būs vērojams daļēji.
Vuguļi ir viens no nedaudzajiem pāriem, kas makšķerēt dodas kopāAnita un Arnis Vuguļi ir viens no nedaudzajiem Latvijas pāriem, kas baudīt makšķerēšanas priekus dodas kopā.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
106
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
513
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
36
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
46
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
59

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
72
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
71
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
422
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
267
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
329
Latvijas Kara muzejam dāvinās Kalpaka pieminekļa pamatuLai godinātu Latvijas armijas pulkveža Oskara Kalpaka un Atbrīvošanās cīņu dalībnieku piemiņu, piektdien, 6. martā, plkst. 12 notiks svinīgā piemiņas ceremonija piemiņas vietā "Airītes", jo šogad aprit 96 gadi, kopš 1919. gadā, apšaudes laikā pie Airītēm Kalpaks krita.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman