Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Elma, Elna, Menarda
Ceturtdiena, 29. septembris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
"Grāmatu klēts" pēc skandāla ar KNAB atgriezīsies Lauberē (18)Politisku intrigu dēļ par grēkāzi kļuvusi Lielvārdes novada kultūras nama direktore, kuru KNAB sodījis ar 70 eiro naudas sodu.
Visas dejas nav izdejotas! Kārļa Podnieka spēka stāsts pēc kritiena no ceturtā stāvaTērvetniekam Kārlim Podniekam liktenis pirms septiņiem gadiem uzlicis smagus pārbaudījumus.
Egils Līcītis: Uz Centrāltirgus veselību! jeb Kā radīt interesi par Rīgas vēderu (1)Ārzemēs vai visriņķī pa Latviju braukājot, ceļotāji mīļuprāt iegriežas tirgos. Tur arvien pulcējas internacionāla, raiba publika, uz letēm ir attiecīgās tautas vai novada lauku, mežu un ūdeņu bagātības.
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Vārdotājs

Latvijas Banka (LB) vakar rīkoja tautsaimniecības konferenci, kura veltīta reformām veselības aprūpes un izglītības nozarēs. Pasākumā, kurā ar ievadreferātu uzstājās LB prezidents Ilmārs Rimšēvičs, LB ekonomisti kopā ar politikas lēmumu pieņēmējiem un nozares ekspertiem sprieda, kā uzlabot kvalitāti un efektivizēt līdzekļu izlietojumu veselības aprūpē un izglītības sistēmā.

Lasītāju aptauja
Ko spēj daudzās valodnieku komisijas? (9)Paldies "Latvijas Avīzes" redakcijai, ka tā ir nodrukājusi Valtera Nollendorfa rakstu "Noziegums, ko Annai izdarīja vietvārdu komisija".
Vai esat ieguvējs no jaunās elektrības apmaksas kārtības?
Kristaps Ceplis: Meža platības Latvijā aug (1)Latvijā uz vienu iedzīvotāju vidēji ir 1,7 ha meža. ­Latvija ir un būs viena no mežiem bagātākajām Eiropas ­valstīm.
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus? (2)Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz efektīvāks.
Pasaulē
Izdevumi
Turaidas muzejrezervāts saņēmis galveno balvu starptautiskā konkursāPortugālē, Gimaraešas pilsētā, Turaidas muzejrezervāts saņēma galveno balvu "Ilgtspējīgs kultūras tūrisma galamērķis 2016" par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu.
Pokemoni nu arī uz rokasSlavenā japāņu elektropreču un datorspēļu kompānija "Nintendo", kas radīja slaveno multfilmu "Pokemoni", izdomājusi veidu, kā samazināt pēdējos mēnešos populārās mobilās spēles "Pokemon Go" atkarību no telefona ekrāniem, kas izrādījusies samērā nedroša nodarbe.
Ledusskapis ar skaļruni"LG" laidis klajā neticami dārgu premiumklases ledusskapi "LFXS30786S", kas līdzās ledusskapim ierastajām funkcijām nodrošina arī mūzikas atskaņošanu ar iebūvēto skaņas sistēmu, ko, izmantojot "Bluetooth" tehnoloģiju, var savienot ar viedtālruni.
Saproti, par ko maksāsi. Latvijai piemērotāko jauno auto meklējotRudens darba sesiju, kura beigsies decembrī, sākusi konkursa "Latvijas Gada auto" žūrija. Pagājušajā sestdienā notika testu brauciens gandrīz 500 km garā distancē pa Kurzemi.
"GoPro" radījuši paši savu dronuASV tehnoloģiju uzņēmums "GoPro", kas radījis slavenās mazās sporta videokameras, paziņojis par sava pirmā bezpilota lidaparāta jeb drona "Karma" iznākšanu, kas Eiropu sasniegs jau pēc mēneša.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.8
Alūksne +11.5
Daugavpils +12.8
Saldus +11.9
Liepāja +15.0
Jelgava +11.7
Ventspils +14.9
Limbaži +13
Madona +12.4
Rēzekne +12.0
Pētījums uz divriteņa: cik zaļi iespējams ceļot Latvijas pierobežā?Atsaucoties vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" aicinājumam, četru studentu īstenotajā velobraucienā "On The Border" pa Latvijas robežu tapis pētījums par videi draudzīgām atkritumu apsaimniekošanas iespējām ceļojumā.
Mednieku sabiedrība noveco. Kā piesaistīt jaunus medniekus? (6)Mednieki, tāpat kā pārējā sabiedrība, noveco. Eiropā vidējais mednieka vecums ir 58 gadi. Lai arī konkrēta pētījuma nav, jomas speciālisti piekrīt, ka Latvijā situācija ir līdzīga.
Čika laika morāle. Plaši apspriesto fenomenu skaidro astrologs Kristaps BaņķisPar Čika laiku dzirdētas visbiežāk divi galēji viedokļi: Atkal tas čika laiks – nav kad darbus darīt!?

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+