+16.0°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Pirmdiena, 27. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vācijas valdība zinājusi, bet nav brīdinājusi par civilās aviācijas apdraudētību virs DonbasaVācijas valdība zināja, bet nebrīdināja Vācijas aviosabiedrības par civilās aviācijas apdraudētību virs karadarbības pārņemtajiem Ukrainas austrumu rajoniem, pirms tur jūlijā tika notriekta aviokompānijas "Malaysia Airlines" pasažieru lidmašīna.
Kas darāms dārzā no 27. aprīļa līdz 4. maijamStāda augļu kokus un ogu krūmus, arī zemenes. Esošajiem augļu kokiem un ogulājiem noderēs papildmēslojums. Liek apsakņoties rudenī grieztos ogu krūmu spraudeņus. Apkopj un mēslo zemenes. Podiņos dēstiem sēj ķirbjus un kabačus, bet dobēs – zirņus un pupas.
Lidostā pārbaude pabeigta, tā atsāk darbu (1)Lidostā "Rīgā" pirmdienas rītā pabeigta pārbaude; spridzeklis netika atrasts.
"Tilde": 21 valoda Eiropā ilgtermiņā ir digitāli apdraudēta (1)No 30 Eiropas valodām 21 ilgtermiņā ir digitāli apdraudēta, šorīt Latvijas Radio teica tehnoloģiju uzņēmuma "Tilde" valdes priekšsēdētājs Andrejs Vasiļjevs, balstoties uz veikto pētījumu.
Rīga +16.0
Alūksne +13.6
Daugavpils +16.9
Saldus +14.3
Liepāja +14.8
Jelgava +15
Ventspils +11.1
Limbaži +14
Madona +16.0
Rēzekne +17.2
Voldemārs Krustiņš: Jācer, ka valdība izšķirsies. Par latvisko (9)Valsts nauda nebūtu jātērē publiski nedrošiem projektiem. Latvijā ir jāveicina latviska sazināšanās
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Nespējam vairs savaldīt ganāmpulku?

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs šonedēļ preses konferencē komentēja Latvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētāja Viestura Silenieka izteikumus par to, ka LZP Valsts prezidenta amatam varētu piedāvāt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, kurš, pēc Silenieka teiktā, nepatīkot Lembergam. Ventspils mērs arī izteica neizpratni par Silenieka izteikumiem, ka Lemberga izteiktā kritika esot pierādījums tam, ka Vējoni nav tik viegli ietekmēt. Lembergs arī piebilda: “Bija norunāts, ka Zaļā partija, Zemnieku savienība, “Latvijai un Ventspilij” un Liepājas partija katra nāks ar saviem priekšlikumiem, un tad apvienība mēģinās rast kopēju viedokli, vēlams par vienu prezidenta kandidātu. Silenieks pārkāpa šo vienošanos.”

Vai piedalīsities Lielajā talkā?

Aktuāls jautājums

Kā pašvaldības samēro vēlmi aizņemties ar savām finanšu iespējām? Iesūti savu viedokli

Vislielākajā Baltijas valstu lauksaimniecības izstādē Tartu maz Latvijas uzņēmumu Ar vērienu rīkota traktoru parāde vienā no pilsētas ielām divas dienas pirms izstādes, divreiz vairāk dalībnieku un vismaz trīs reizes vairāk apmeklētāju nekā lauksaimniecības un mežsaimniecības izstādē Rāmavā Pierīgā – tie ir nedaudzi no Tartu lauksaimniecības izstādi raksturojošiem rādītājiem.
Kašķis par varu un naudu (1)Jaunajā valsts akciju sabiedrībā "Attīstības finanšu institūcija Altum" darbs sācies ar strīdiem dalībnieku starpā
Snēpeles dubļu cīņas. Ceļu dēļ strīdas kaimiņi un pašvaldība (14)Kuldīgas novada Snēpeles pagastā lielsaimnieku un divas mazsaimnieku ģimenes strīdas par to, kā būtu izmantojami gar mājām ejošais pašvaldības ceļš un uz mājām ejošais kopējais servitūta ceļš.
ES piešķir zemestrīces izpostītajai Nepālai trīs miljonu eiro ārkārtas palīdzībuEiropas Savienības (ES) izpildinstitūcija Eiropas Komisija (EK) svētdien piešķīra ārkārtas palīdzību trīs miljonu eiro apmērā Nepālai, kur nedēļas nogalē notikusī 7,8 magnitūdu zemestrīce ir nodarījusi plašus postījumus un prasījusi vairāk nekā trīs tūkstošu cilvēku dzīvības.
Atkarība no psihoterapeita. Kā pazīt un novērst? (1)“Kad trīs gadus biju apmeklējusi psihoterapeiti, sapratu, ka bez viņas vairs nespēju iztikt. Visu laiku vajadzēja viņas atbalstu.
Kur meklēt vērtīgās taukskābes Ne no visiem taukiem uzturā ir jāatsakās. Vērtīgo taukskābju un D vitamīna trūkst lielākajai daļai iedzīvotāju mūsu platuma grādos.
Liepziedu novārījums skaistai ādai (2)Pagatavojiet liepziedu novārījumu: 1 tējkaroti sasmalcinātu liepziedu aplejiet ar aukstu ūdeni un uzvāriet. Turpiniet vārīt uz lēnas uguns 15 minūtes. Nokāsiet un pievienojat vienu tējkaroti medus.
Šalotes sīpoli. Kur nopirkt, kā audzēt? (1)Kur var nopirkt šalotes sīpolu stādmateriālu? I. VITKOVSKA
Ģimenes attiecībām kaitē laika trūkums, 72% ģimeņu nepietiek laika bērniemViens no būtiskākajiem iemesliem, kas Latvijas iedzīvotāju skatījumā kaitē viņu ģimenes attiecībām, ir laika trūkums. To kā nozīmīgu faktoru, kas pasliktina ģimenes attiecības, minējusi trešā daļa Latvijas iedzīvotāju, – liecina pirmā padziļinātā laimes un ģimenes attiecību mērījuma Latvijā "Amigo laimes indekss" rezultāti.
VIDEO: Radoši vai baidoši? Suņu un kaķu frizieri īsteno neiedomājamas fantāzijas (1)Turīgāko pasaules valstu mājdzīvieku saimnieki arvien vairāk aizraujas ar mazliet savādu modi, kas pārvērtusies veselā ienesīgākā industrijā, vēsta televīzijas kanāls "Animal Planet".
Reklāma
FOTO: Motosezona ir atklātaTradicionālajā motosezonas atklāšanas parādē Rīgā piedalījušies aptuveni četri tūkstoši motobraucēju, pastāstīja Latvijas motoklubu asociācijas (MCA) pārstāvis Arnis Blodons.
Praktiski ieteikumi, kas jāņem vērā, iegādājoties putekļu sūcējuLīdz ar pavasara iestāšanos, lai atbrīvotos no ziemas putekļiem, daudzās ģimenēs kļūst aktuāls mājokļa ģenerālās tīrīšanas jautājums.
Latvieši pa mobilo tālruni runā vairāk par frančiemLatvieši pa mobilo tālruni runā vairāk par frančiem, vakar žurnālistiem pavēstīja "Latvijas Mobilā telefona" (LMT) prezidents Juris Binde.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
146
110 cm garais Ventas skaistulis.
310
Fotografē Andrejs
204
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
426
noķer un atlaid. 7,840kg
301

Mednieku galerijas

Pirmais ar savilcēju!
187
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
78
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
108
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
91
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
8973
Svalbāra – ziemas pasaku valstība. Ceļojuma piezīmesPilns Saules aptumsums bija redzams aiz polārā loka Norvēģijas salu arhipelāgā

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman