Brīdinājums +2.6°C
Saulvedis
Pirmdiena, 22. decembris, 2014
Fotostāsts
Lukašenko ieradies vizītē UkraināBaltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko svētdien ieradies vizītē Kijevā cerībā atdzīvināt Ukrainas miera sarunas, ziņo mediji. Tikmēr kāda augsta ranga Ukrainas amatpersona aģentūrai
Latvijā aug laulību skaits (Infografiks)Latvijā šā gada vienpadsmit mēnešos noslēgtas 11 647 laulības, kas ir par 916 laulībām jeb gandrīz 9% vairāk attiecīgajā laika posmā pērn, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
Piebalgs kļūs par Andra Bērziņa padomnieku (5)Bijušais Eiropas Savienības (ES) attīstības komisārs Andris Piebalgs (V) būs Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieks.
Aizliegts atrasties uz Rīgas ūdenstilpņu ledusŅemot vērā gaisa temperatūras paaugstināšanos, ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz visām Rīgas ūdenstilpnēm ir noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts.
Rīga +2.6
Alūksne -1.0
Daugavpils +0.4
Saldus +4.9
Liepāja +6.2
Jelgava +3
Ventspils +5.8
Limbaži +0
Madona +0
Rēzekne +0.4

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Jādibina skolotāju partija!

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība ir sašutusi par Saeimas koalīcijas deputātu iesniegto priekšlikumu partiju finansējuma dubultošanai. Pašlaik likums nosaka, ka partijai, par kuru iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā 2% vēlētāju, gadā piešķir 0,71 eiro par katru iegūto balsi. Šonedēļ iesniegtajā likumprojektā to paredzēts mainīt uz 1,42 eiro par katru balsi. Pedagogu arodbiedrība aizrāda, ka skolotāju algas modeļa ieviešanai nepieciešamos 12-36 miljonus eiro deputāti gan nav varējuši budžetā atrast.

Kā sagaidāt Ziemassvētkus?
"Grindeks" izmaksās dividendēs 9 miljonus eiro no pagājušā gada peļņasŠodien farmācijas kompānijas AS "Grindeks" akcionāru ārkārtas sapulcē pieņemts lēmums izmaksāt dividendēs 9 000 000 eiro no 2013.gada peļņas, liecina kompānijas paziņojums biržai "Nasdaq Riga".
Balso par labāko kooperatīvuSākusies elektroniskā balsošana Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) rīkotajā konkursā "Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs 2014", vēsta tā pārstāve Sabīne Puķe.
Desmitgades baltais zelts - piena nozarei paredz izaugsmiEiropas Komisija (EK) savā lauksaimniecības tirgus un naudas ienākumu pārskatā nākamajiem desmit gadiem piena nozarei paredz izaugsmi.
Kā tikt pie kaimiņa zemes (4)Vai iespējams iegūt lietošanā vai īpašumā zemes nogabalu, kas netiek apsaimniekots jau ilgāku laiku (aizaug ar kokiem) un ir pieguļošs manam īpašumam? Pašreizējais apsaimniekotājs, kurš pieteicās aptuveni 2000. gadā uz brīvajiem zemes gabaliem, to neapsaimnieko.
Kur meklēt jauno potences uzlabotāju?Lasīju, ka Eiropā parādījies jauns potences uzlabošanas līdzeklis Spedra. Vai tas ir nopērkams arī Latvijā? Cik maksā?
Dakteri Klauni, mazie pacienti un pazīstami mūziķi ar dziesmu "Zvaniņš skan" aicina visus veseļotiesVideoierakstā iemūžināta viena no dzīvespriecīgākajām šo svētku dziesmām – “Zvaniņš skan”.
Tamborēto sniegpārsliņu deja logā: kā darināt?Laukā zaļa zāle un brīžiem līst lietus... Lai radītu ziemas sajūtu, svētku priekšvakarā vakarējot var pagatavot baltas, gaisīgas sniegpārsliņas. Ja vien mājās ir kokvilnas diegs un tamboradata, vienā vakarā var satamborēt pilnu logu!
10 atziņas jautrai dienai* Slikts rīts ir tad, kad dzērām visi kopā, bet uz darbu no rīta jāiet tikai tev...
Reklāma
Pirmssvētku laikā aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietāsLaikā pirms Ziemassvētkiem avāriju skaits ir būtiski lielāks nekā citās decembra dienās, informē Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), mudinot autovadītājus šajā periodā būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredze (1)Par iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Svētku laikā aktivizējušies internetvides krāpnieki. Uzzini kā sevi pasargāt!Tuvojoties svētkiem, kad ievērojama iedzīvotāju daļa plāno veikt lielākus pirkumus, SEB bankas IT drošības eksperti ir konstatējuši paaugstinātu krāpnieku aktivitāti.
Gaist mīti par klusinātājiem (5)Medību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
184
Skaistules
233
Skaistules
2962
Zviedrijas skaistums
232
Sīkums, bet patīkami
204

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
269
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
297
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4428
Stirnu medības pie Tukuma.
1183
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
416
Arheologiem ražīgs gads: ievērojamākie atklājumi Latvijā 2014. gadā (3)Pēc LU Latvijas Vēstures institūta direktora Gunta Zemīša novērojumiem, arheoloģisko izrakumu daudzums ir kā valsts ekonomiskās dzīves indikators – ja saimnieciskā rosība notiek, tiek celts, guldītas komunikācijas, būvēti ceļi, tad arī arheologiem darba netrūkst.
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman