-0.6°C
Ansis, Agnis, Agneta
Pirmdiena, 26. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Putins nodēvē Ukrainas armiju par NATO ārzemju leģionu (2)Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien paziņojis, ka lielākā daļa Ukrainas bruņoto spēku ir NATO ārzemju leģions, kura mērķis ir savaldīt Krieviju.
Gripa jau klāt! Kas par to jāzina? Kā atšķirt no saaukstēšanās? (1)Draudīgākā ziemas vīrusu slimība ir gripa, kas nevakcinētiem cilvēkiem reizēm izraisa ļoti smagas komplikācijas. Valstī jau izsludināta gripas epidēmija. Kas par to jāzina?
Aicina mazināt abortu skaitu ar izglītošanas palīdzību, nevis jauniem ierobežojumiem (2)Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas vadītāja Dace Matule stāstīja, ka nevēlama grūtniecība saistīta gan ar cilvēku izglītības līmeni, gan ar piekļuvi kontracepcijas līdzekļiem.
Saeima varētu konceptuāli atbalstīt atsevišķu īpašumu atdošanu ebreju kopienai (1)Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) šodien pēc valdošās koalīcijas partiju sanāksmes žurnālistiem sacīja, ka likumprojektus nolemts nodot parlamenta komisijām, kas arī atsevišķi izvērtēs jautājumu par katru atsevišķu īpašumu.
Ušakovs skaidro savu un Rīgas domes atbildību Zolitūdes traģēdijā (1)Rīgas mērs un partijas "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā pirmdien skaidroja savu un Rīgas domes atbildību par notikušo traģēdiju.
Rīga -0.6
Alūksne -4.0
Daugavpils -2.0
Saldus -0.2
Liepāja +1.6
Jelgava -1.0
Ventspils +0.5
Limbaži -2
Madona -2
Rēzekne -3.9

Aktuāls jautājums

Vai neatliekamās palīdzības reģionālajos centros ir pietiekams materiālais nodrošinājums? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Spogulīt, spogulīt!

Šonedēļ vairāki Latvijas ministri Briselē prezentēja Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēs savās nozarēs. Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma par prezidentūras plāniem stāstīja Eiropas Parlamenta deputātiem pagājšnedēļ Strasbūrā. Pēc tam premjere izteikusies, ka Latvija prezidentūras laikā izskatoties labi un ka prezidentūras pasākumi sniedz ļoti lielas iespējas parādīt Latviju.

Vai ar stingrākiem likumiem izdosies ierobežot abortu skaitu?
Čiekuru dārzos – ražas laiks. Ciemos čiekuru kaltē Kalsnavā (1)Priežu un egļu sēklu plantācijās sākusies ražas novākšana. Šogad čiekuri ienākušies arī eglēm, kas ražo tikai reizi kādos septiņos gados.
"Very Berry" sāk produkcijas realizāciju Zviedrijā un Francijā (2)Ogu pārstrādātājs "Very Berry" sācis realizēt produkciju Zviedrijā un Francijā, pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Gundega Sauškina.
Viena māja, četri kopīpašnieki. Kādas ir īpašnieku tiesības?Nesen nomira tēvs. Esam divi pilngadīgi bērni no tēva pirmās laulības (mūsu māte ir sen mirusi), bet tēvam palika otra sieva ar pagaidām vēl nepilngadīgu bērnu.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Pirmais efektīvais paņēmiens pret iesnām - deguna apūdeņošana (1)Ir daudz paņēmienu, kā atbrīvoties no iesnām. Taču viens no vienkāršākajiem un saudzīgākajiem veidiem ir deguna skalošana ar sālsūdeni.
Pārmetumu krustugunīs – tomāts. Ājūrvēdisks skatījums (2)"Septembrī varētu pārtikt tikai no tomātiem – gan svaigiem, gan dažādos sautējumos, zupās un sacepumos. Pat tomātu saldējumu, jūsu žurnāla iedvesmota, pagatavoju.
Pašu gatavots šokolādes lūpu spīdums 20 minūtēs!Ūdens peldē izkausējiet vazelīnu, pievienojiet rīvēto šokolādi un maisiet, līdz masa būs viendabīga. Kad šokolāde ir pilnībā izkususi, pievienojiet kanēli un eļļu.
Nepaiet garām īstajam. Patiess attiecību stāstsJaunā māksliniece Sabīne Līva tikai nojauta par brāzmām, kas pēc katras viņas parādīšanās sajauca Mika Pētersona, tolaik krodziņa "Pulkvedim neviens neraksta" īpašnieka, prātu.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Melnais janvāris uz ceļiem: trīs nedēļu laikā bojā gājuši 22 cilvēkiTāpēc, ņemot vērā esošo situāciju, nepieciešams analizēt avāriju iespējamos cēloņus, meklēt risinājumus, jo, acīmredzot, esošās metodes nestrādā, norādīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V).
Sirdsmiera sertifikāts: "kāda pipara dēļ" vajadzīgs? Kad māju nodod ekspluatācijā, energoefektivitātes pagaidu sertifikāts ir viens no dokumentiem, kas obligāti jāiesniedz būvvaldē. Kur un kā to dabūt, un, pats galvenais, kāda pipara dēļ tas ir vajadzīgs?
Zemei palidos garām neierasti liels asteroīds"2004 BL86" šī būs tuvākā pietuvošanās Zemei 200 gadu laikā. Šis gadījums ir īpašs arī ar to, ka "2004 BL86" ir ievērojami lielāks nekā citi asteroīdi, kas palido garām Zemei.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
593
Sīkums, bet patīkami
96
Re, kāda bute
146
Svētku loms
176
Bušu laiks
380

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
66
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
35
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
57
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
407
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
584
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (7)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman