Mobilā versija
+7.3°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Piektdiena, 29. aprīlis, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
"Saplēstās krūzes" meksikāņu kaislības sanikno kritiķus, smīdina skatītājus (8)"Latvijas Avīzē" ar savu vērtējumu par LTV seriālu "Saplēstā krūze" – kinokritiķe Anita Uzulniece un Kristīne Simsone, teātra kritiķe Valda Čakare, prozaiķe, dramaturģe Māra Svīre un režisori – Dzintra Geka-Vaska un Jānis Streičs.
Par kukuļņemšanu aizturēti trīs VID darbinieki (15)Vakar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas Iekšējās drošības daļa aizturējusi trīs VID darbiniekus, šodien žurnālistiem sacīja VID ģenerāldirektora vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis.
Pēc aculiecinieku ziņojumiem Rīgā atrod bezvēsts pazudušu pensionāriPēc aculiecinieku ziņotā par bezpalīdzīgu pensionāri mājas pagalmā atrasta bezvēsts pazudusi sieviete, aģentūra BNS uzzināja Rīgas pašvaldības policijā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.3
Alūksne +7.7
Daugavpils +6
Saldus +6.8
Liepāja +7.6
Jelgava +6.5
Ventspils +6.9
Limbaži +7
Madona +6
Rēzekne +8.2
Guntars Pupelis: Veselības aprūpes deformētā realitāte (7)Kopš pašiem neatkarības atgūšanas pirmsākumiem daudz ir ticis runāts par cilvēktiesībām vispār un par atsevišķiem jautājumiem konkrētāk, tomēr visu laiku mūsu zemītē cilvēktiesības vairāk atgādina politisku līdzekli vai argumentu, taču pašam cilvēkam no tām tiesībām ir atvēlēta tikai daļa.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Ierēdņi-bumerangi

Paredzētā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) struktūrvienību vadītāju un vietnieku, kā arī citu, iespējams, “aizdomīgo” darbinieku rotācija kopumā attieksies uz vairāk nekā 20 VID darbiniekiem. Tā vakar LTV atzina VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone. Pašlaik VID ir finanšu ministres dots uzdevums gan identificēt un atbrīvoties no negodīgajiem darbiniekiem, gan četru struktūrvienību vadītāju un vietnieku rotācija. I. Pētersone neatklāja, vai darbiniekus varētu aizrotēt uz citām struktūrām ārpus VID. “Tur mana kompetence beidzas, bet par to diskusijas notiek, un skaidrība par rotācijām varētu būt nedēļas beigās,” sacīja VID vadītāja. Pret darbiniekiem, kurus rotēs uz citiem amatiem, neesot iegūti pierādījumi par nelikumībām, jo tādā gadījumā viņi būtu tiesiskā ceļā atbrīvoti no amata. “Ja būtu kādi pierādījumi, būtu vai nu kriminālprocess, vai disciplinārlieta,” sacīja Pētersone.

Vai piedalīsieties arodbiedrību sasauktajā 1. maija tautas sapulcē Doma laukumā?
Latviešu zemnieks tiesā uzvar vācu saimnieku (7)Tā kā strīds bija par to, kurš apstrādājis zemi, un viena puse melo, tas bija jāizšķir tiesai
Izdevumi
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Ievainota Ahilleja cīpsla: kā ārstēt un kā sargāt no traumāmDaudziem šķiet, ka sengrieķu varoņa Ahilleja vārdā nosauktās cīpslas problēmas mēdz piemeklēt tikai sportistus, taču patiesībā tā biežāk cieš ikdienā mazkustīgajiem, kuriem pēkšņi gadās neierasti intensīva slodze. Kā šo ligu novērst?
Tievējam: veselības vai iedomāta tēla dēļ?Ik pavasari sporta klubi piedzīvo apmeklētāju, īpaši sieviešu, strauju skaita pieaugumu, jo tuvojas sauļošanās sezona, kad visām gribas būt slaidām.
Lielās talkas laikā “Elektro Punktā” pieņems nolietoto elektronikuIesaistoties Lielās talkas norisēs, “Elektro Punkts” arī 23.aprīļa sestdienā strādās darba dienas režīmā, un gatavs pieņemt visas Lielās talkas laikā atvestās nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Latvijas Stādu parāde – dārza kultūras fenomensJau pēc nedēļas – 30. aprīlī un 1. maijā notiks pēc kārtas trīspadsmitā Latvijas Stādu parāde, pulcinot Latvijas dārzu mīļus, dārzkopības nozares profesionāļus un visus, kuriem skaistais un zaļais dārzs nav sveša lieta.
Terjeru sāpe – acs lēcas nobīdeEctopia lentis, jeb acs lēcas nobīde ir iedzimta acs cinna saišu pataloģija, novājināšanās, daļējs iztrūkums, kā rezultātā notiek pilna vai daļēja acs kristāliņa nobīde - ģenētiski pārmantojama slimība, kas visbiežāk skar suņus, retāk kaķus un cilvēku.
Reklāma
Šoferis bez tiesībām 3 promiļu reibumā traucas ar ātrumu 162 km/hValsts policijas (VP) īstenotā ātruma kontroles maratona laikā pieķerts autovadītājs, kurš 3,18 promiļu lielā alkohola reibumā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, traucies ar ātrumu 162 km/h, informēja policijā.
Hermētisma pārbaude mājai (4)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
184
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1038
Taurage, Aldis. Bija labi!
671
Taurage, Andis un Vladimirs
521
Taurage, Andis
419

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
21
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
117
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
74
Ruksis iesprūda krūmos...
284
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
301
Saulainajā "sumpurņu" salā. Kaktusu lapās rakstītas ceļojuma piezīmesKad latvietim apnīk Latvijas ziema un sērfot internetā, viņš dodas uz saulainajām Kanāriju salām.
Kādu zīmi dievi sūta Indijai? Juris Lorencs apkopo ceļojuma iespaidus Naktī no 12. uz 13. martu Varanasi pilsētā, viesnīcā “Shanti”, (kas hindi valodā nozīmē “miers, atpūta”) mani pamodināja pērkona dārdi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+